Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Merkelová zešílela, řekl německý policista a čelí trestnímu stíhání za urážku

24. 12. 2016 7:17:01
Nápad německé kancléřky z letošního září, že by se uprchlíci mohli uplatnit jako řidiči kamionů bez zbytečné byrokracie vzbudil po dalším masakru v Německu pochopitelně vášně. Přestavitelka Pegidy však navrhuje vzít do rukou vidle

Pondělní masakr v Berlíně, který byl v Německu největším za poslední desetiletí okomentovala včera, stále ještě německá kancléřka Angela Merkelová i slovy, že nebezpečí pominulo a na konci týdne se prý Němcům může ulevit. Údajný pachatel další kamionové hrůzy, Tunisan Anis Amri byl zastřelen. Zastřelen byl ale až v Itálii, když před tím projel vlakem asi bez povšimnutí část Evropy a jeho dlouhá trasa mi trochu připomíná kosočtverec, který se mi však vybavil i po projevu německé kancléřky.

Nebezpečí terorismu prý však trvá stále, řekla také, poděkovala italským policistům a ujistila své občany, že jejich demokracie, právní stát, hodnoty i lidskost jsou alternativou vůči světu naplněnému nenávistí a budou silnější než terorismus.

Tak nevím, od zpráv a internetu jsem si na měsíc odpočinul a ještě si na pár měsíců odpočinu, ale přijde mi, že skutečný blázinec se odehrává právě za zdmi blázinců směrem ven a naštěstí stále ještě za našimi hranicemi, ač těmi sousedními. Dle nejmenovaného německého islamisty ti "lvové islámu" potřebují pouze nákladní, či osobní auto, to "správné odhodlání" najet do dalšího vánočního trhu, nebo jiného a nevěřící na ně nikdy nezapomenou. Část německých muslimů tento odporný čin schvalovala za pokřiku Alláh Akbar. Někteří slavili na internetu a nabádali k více násilí.

Paní Merkelová mluví o demokracii, vítajíce muslimské "uprchlíky", kteří však demokracii neuznávají. Uznávají pouze své hodnoty a pojem právní stát jim často a pochopitelně jen těžko může něco říkat, pokud se nejedná o jejich islámská a k ostatním netolerantní práva. Význam slova lidskost je jim často cizí, protože svobodu vyznání a chápání žen jako rovnoprávných a svobodných bytostí neuznávají, nerespektují a netolerují. Neuznávají všechny, kteří nechtějí žít a nežijí podle koránu. Její alternativa Německa jej pohřbívá i s původními Němci.

Myslím, že ti nevěřící, neboli všichni ti, kdo nejsou muslimové nezapomenou především na Angelu Merkelovou, která se na odchod z politiky zatím nechystá. Naopak se chystá opět kandidovat na německou kancléřku pro další roky. Zní mi to jako apokalypsa pro Německo.

Na odchod se však asi téměř dokonale musel nachystat ten zatím poslední z muslimských fanatiků Anis Amri, který po svém údajném, ale nepochybně nelidském a barbarském činu prostě z vraždícího kamionu vystoupil, prý utekl na vlak směrem ke stanici Zoo a prostě z Německa odjel, když své doklady (údajně pravé) v kamionu zanechal. Stále píši údajně, protože se mi tomu prostě nechce věřit, že taková může být realita. To, že po té hrůze zůstalo 12 mrtvých a 50 zraněných je skutečnost, ale jak to bylo s tím původně zadrženým a tím později zastřeleným, tak to ví nevím kdo, ale pokud odjel skutečně ze stanice Zoo, tak to do tohoto bizarního příběhu docela pasuje.

Jak se dostal z Německa do Francie prý vůbec nikdo netuší (Čt24) a vánoční trhy v Německu byly včera obehnány betonovými bloky. Na fb jsem na jednom viděl nápis DANKE MERKEL. To, že některá média spekulují nad pravdivostí celého příběhu i o náhodné kontrole dvěma italskými policisty jinak německou policií dlouhou dobu sledovaného Amriho, které bylo ukončeno, mi přijde v době všudypřítomných kamerových systémů a mobilních telefonů logické a například bezpečnostní expert Andor Šándor na Primě zpochybnil i to, byl li zastřelen vůbec Anis Amri. Navíc trefně dodal, že od mrtvého se již nic nedozvíme.

Každopádně hrdinnému italskému policejnímu nováčkovi se podařil doslova životní úlovek a bravo mu, že s postřeleným kolegou odhalili to podezřelé chování zrovna tohoto muslima, který navíc italštinu ovládal a prý byl sprostý než s Alláhem na rtech začal pálit. To německý policista, který je stíhán za urážku německé kancléřky sprostý nebyl, pouze zapochyboval o jejím duševním zdraví a hrozí mu pokuta ve výši tří platů. To diskutující pod článkem o stíhaném německém policistovi ze Solingenu volili ohledně paní Merkelové už jiná a nepěkná slova, nicméně shodli se na nich takřka všichni. Zradila svůj národ a zrazuje jej stále.

Vůdčí osobnost vlastenecké Pegidy Tatjana Festerlingová napadla zhoubnou a stále nekončící politickou korektnost, když se zastala žen a homosexuálů a podle které je islamizace Evropy v plném proudu a celý islám je zvrhlou ideologií. Paní Festerlingová vyzývá k boji proti sexuálnímu džihádu, který je veden proti ženám ze Západu a říká, že již není čas na slušnost. "Pokud se nám nepodaří vzít do rukou vidle a bojovat proti islamizaci Evropy, tak jsme ztraceni." "Migranti by měli být nuceni se registrovat na policejních stanicích a v mnoha případech by měli být deportováni."

"Když nelegálně překročí hranice a nebudou moci být zatčeni, je třeba střílet." "V době míru jsme my Němci slušní a chováme se k cizincům hezky." "Ale v dobách, jako je tato, musíme na slušnost zapomenout." "Boj proti islamizaci je rozhodující bitvou."

Pokud Němci nevezmou do rukou volební lístky pro strany a politiky, kterým na Německu skutečně záleží, tak jim jiná možnost, než vzít ty vidle a jiné zbraně ani nezbyde.

Pan prezident Miloš Zeman vnímá, že se teroristické útoky přibližují České republice a uprchlíky, velmi často takzvané, na našem území dlouhodobě odmítá. Jednou z obětí, tentokráte berlínské hrůzy fanatických psychopatů byla i Česká občanka Naďa Čižmárová.

Veslé a krásné vánoce všem dobrým lidem, které by však časem nemuseli být vždy nutně veselé ani krásné. Časem by jsme totiž žádné vánoce ani slavit nemuseli, pokud by nebyli lidé a politici, jako je pan prezident Miloš Zeman, který si nebezpečí islámu uvědomuje a bojuje za své spoluobčany.

Tak ať se z Evropy nestane jedno velké a nebezpečné zoo.

Zdroje: Čt24, Prima, Protiproud: Stihli to na poslední chvíli: Z hrůzy je fraška..., Masakr v Berlíně se mění v obvyklou pohádku...,Echo24: Uprchlíky zaměstnáme jako řidiče kamionu, říkala kancléřka, Express: German cop faces criminal charges, Eurodeník: Nejmocnější žena Pegidy vyzývá veřejnost:Vezměte do rukou vidle a chraňte Evropu!, Týden: Merkelová: Naše hodnoty budou silnější než terorismus, PL: Zabíjejte nevěřící, kdekoli je najdete!, IDNES: Zeman po tragédii v Berlíně odmítl uprchlíky...

Autor: Patrik Juda | sobota 24.12.2016 7:17 | karma článku: 43.43 | přečteno: 3296x

Další články blogera

Patrik Juda

Dvě britské obludy s dítětem a královna českých pedofilů ze strany Zelených

Další krůček. První rodina, kde máma je táta, táta je máma a 4 letý syn je vychováván jako pohlavně neutrální osoba. U nás prý ještě není dobojováno, říká zelená radikálka. "Zrušte sexuální i rodové normy a očistěte pedofily."...

14.8.2017 v 15:13 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2529 | Diskuse

Patrik Juda

Ubodané ženy v Egyptě aneb zhrzený džigolo muslima Petra Pelikána v České televizi

Ač se stala včera odpoledne smutná událost, když v egyptské Hurghadě připlaval z Rudého moře nožem ozbrojený zbabělý vrah turistek, tak z vystoupení pana islamologa Petra Pelikána v Čt jsem měl pocit, že si asi dělá legraci...

15.7.2017 v 13:13 | Karma článku: 47.94 | Přečteno: 10197 | Diskuse

Patrik Juda

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

22.6.2017 v 14:38 | Karma článku: 47.58 | Přečteno: 9653 | Diskuse

Patrik Juda

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

12.6.2017 v 7:05 | Karma článku: 43.68 | Přečteno: 2446 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Vlastík Fürst

Ticho, až z toho uši bolí

„To je hrozné, jaký tu máte hluk“, lamentovala jedna příbuzná na naše bydlení v Brně, když se zastavila na návštěvu. „Pořád tu hlučí auta a houkají sanitky“, dokončila svůj posudek našeho domova.

16.8.2017 v 20:35 | Karma článku: 13.18 | Přečteno: 361 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Jak jsem ve zlatém chrámu mluvila s kamennou hlavou

Ve snu jsem se ocitla v jednoduše vybaveném chrámu, zalitém světlem. Podlaha i zdi měly zlato okrovou barvu, v pozadí tři menší románské sloupy. Kamenné plastiky hlavy jsem se zeptala na cestu a ona mi odpověděla.

16.8.2017 v 6:07 | Karma článku: 5.42 | Přečteno: 136 | Diskuse

Anna Rathkopf

První rande s chemoterapií

V pátek jsem měla svoje první rande s chemoterapií. Jak už to bejvá někdy se rande vydaří a někdy zase ne.

14.8.2017 v 15:50 | Karma článku: 22.48 | Přečteno: 764 | Diskuse

Patrik Juda

Dvě britské obludy s dítětem a královna českých pedofilů ze strany Zelených

Další krůček. První rodina, kde máma je táta, táta je máma a 4 letý syn je vychováván jako pohlavně neutrální osoba. U nás prý ještě není dobojováno, říká zelená radikálka. "Zrušte sexuální i rodové normy a očistěte pedofily."...

14.8.2017 v 15:13 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2529 | Diskuse

Jana Aulehlová

Střídavá péče a Tedík

U dětí se to stává, ale u psa? Oba ho milují, jako kdysi sebe navzájem. Ani jeden se ho nechce vzdát ve prospěch toho druhého.

14.8.2017 v 15:09 | Karma článku: 10.06 | Přečteno: 335 | Diskuse
Počet článků 181 Celková karma 45.47 Průměrná čtenost 2774

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.