Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hidžhábová experimentátorka o vzácném projektu Klinika aneb vztyčte pomník anarchistům

14. 01. 2017 15:13:00
Postavte jim pomník a hýčkejte je. Jsou jedineční, vzácní a unikátní. Soud sice nařídil Kliniku vyklidit, ale oni se rozhodli, že v budově zůstanou. Ti, kteří prý respektují ostatní. Mají pro město prý větší hodnotu než kanceláře.

Mediátorka, koučka, lektorka a advokátka Petra Jelínková, které ti xenofobní Češi prý hrubě nadávali, když jen několik dní nosila šátek kvůli zánětu ucha promluvila o aktivistech z Kliniky, kteří se nelegálně obsazenou budovu na pražském Žižkově prostě a jednoduše vyklidit nechystají. Oni se rozhodli, že v budově zůstanou. No, vždyť je přeci ocenila i Nadace Charty 77 za občanskou statečnost a oni mají za to, že jejich činnost má pro Prahu větší hodnotu než nějaké kanceláře.

Přijde mi to jako špatný žert, ale spíše je to obří drzost, naprostý nerespekt vlastnického práva a výsměch všem občanům, kteří platí daně, stejně jako platí za bydlení a kteří prostě normálně pracují. Oni nemusí. Oni jsou prý dle paní mediátorky a všeho možného jedineční a vzácní. Paní Jelínková, které se prý nevyplatilo držet své uši v teple, protože se díky šátku stala terčem verbálních útoků a agrese Čechů například uvedla, že nebýt kolektivu Klinika, tak by se prý budova ještě dnes plnila odpadky.

Tak to je ale extra silná káva od paní advokátky, protože na fotografiích z tohoto anarchistického centra lidí, kteří většinou nepracují a které pořídil zástupce Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) je vidět něco, co jsem nazval prasečincem a nechutností. Jimi počmárané zdi, jejich špína a jejich nepořádek. Nenávistné nápisy proti policii, neboli představitelům zákona, kteří oni tak nerespektují a neuznávají, všude lahve od alkoholu i sud s pípou. Paní Jelínková je hájí, že se tam prý pěstuje zelenina a hrají si tam děti. Tak to určitě věřím, že si tam i něco pěstují, tyto povoláním děti a samozvaní mravokárci, tato "zlatá mládež a elita" převlečená do kostýmů chudáků a nuzáků.

Kolektiv rodičů Mama Tata se tam prý stará o děti a nahrazuje tak školku. Těmto lidem, kteří tak hlasitě podporují každoroční velkolepý pochod homosexuálů Prahou by snad svěřil dítě jen podivně vyšinutý jedinec jako jsou oni sami, nebo tato hidžhábová experimentátorka, která ze šátku na své hlavě dokázala vystihnout hysterii lidí v české společnosti, kteří v pokrývce hlavy, či v jakémkoliv opálení prý vidí islamisty, nebo imigranty. Na Klinice se prý odpočívá. Tak určitě tam po svém odpočívají, ale není to po práci, ale spíše po další dýchánkové párty.

Každý se tam prý může zapojit a zkusit realizovat své nápady a sny. Určitě bych tam viděl rád zapojit policii, nebo odpojit tyto aktivisty od energie, když tento objekt zcela nelegálně obsadili. Co mě však překvapuje, je to, že z této k zákonům a obyčejným lidem netolerantní skupiny vyvolených a oceňovaných ještě nevzešel kandidát na prezidenta, když jim chce již paní mediátorka stavět pomník a když se tam tak sní, ale kdo ví, třeba se po nějaké další zvláště vyhulené párty nějaký ten vyvolený objeví.

Byť jen zlomek aktivit z tohoto sociálního centra Klinika, za mě spíše z kliniky zoufalců, narkomanů a nemakačenků lze prý jen s těží někde objevit. To je dobře, protože obyčejní lidé by se také mohli jednoho dne u těchto alternativních klinik objevit a mít v rukou třeba hole, nebo něco jiného. Možná by se tito aktivisté konečně probrali a šly raději pracovat, než si snít a v rauši odpočívat v cizím, co jim nepatří. Klinika dle paní, třeba zrovna právničky prý žije a naše podpora prý pokračuje. Tím naše musela myslet všechny podobné, jako je ona a další lidi bez respektu k zákonům a jeho představitelům, ač je sama mimo jiné také právničkou.

Na paní Petru Jelínkovou údajně lidé kvůli šátku na hlavě křičeli...."Co si o sobě myslíš, p.čo?" Říkám si, jestli to ti lidé, pokud to skutečně křičeli, mysleli nutně kvůli tomu šátku. Více než v tuto alternativní Kliniku věřím, že žije stále spravedlnost a odpor proti těmto zbabělcům, kteří chtějí pouze brát, doslova krást a kteří se dokonce odvolávají na dobré mravy bude pokračovat.

Text paní Petry Jelínkové vyšel pod názvem.."Proč nepřestáváme mluvit o Klinice." Myslím, že je to proto, že zákony by měli platit pro každého stejně.

Nestavme jim pomník a nehýčkejme je.

Zdroje: IDNES, ..Aktuálně: Nosila šátek kvůli nemoci. Češi ji na ulici sprostě uráželi....,Deník Referendum: Proč nepřestaneme mluvit o Klinice.

Autor: Patrik Juda | sobota 14.1.2017 15:13 | karma článku: 45.68 | přečteno: 3779x

Další články blogera

Patrik Juda

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

22.6.2017 v 14:38 | Karma článku: 45.00 | Přečteno: 4140 | Diskuse

Patrik Juda

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

12.6.2017 v 7:05 | Karma článku: 43.03 | Přečteno: 2089 | Diskuse

Patrik Juda

Lev z London Bridge poslal Alláhovy fanatiky do....někam! Kam poslat pana Junckera?

Lidé oceňují sbírkou hrdinného Londýňana, který zachránil životy ostatních, když se s holýma rukama postavil zbabělým muslimským vrahům s noži. EU také oceňovala. Ocenila fanatika s kladivem z Paříže za článek proti rasismu...

8.6.2017 v 13:09 | Karma článku: 32.12 | Přečteno: 683 | Diskuse

Patrik Juda

Otevřená srdce upchlíkům ve Francii aneb peklo pro ženy v "citlivých čtvrtích" Paříže

Hrobaři Evropy i pomocí agitky s muslimy na létajícím koberci chtějí otevírat srdce Evropanů migrantům a přerozdělovat migrantské hordy i mezi naší "rasistickou temnou lůzu". V Paříži mezitím pořádá jiná temná lůza hony na ženy..

22.5.2017 v 16:44 | Karma článku: 44.24 | Přečteno: 2982 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Iva Marková

Povodeň dvacetiletá

7. července to bude dvacet let ode dne, kdy náš kraj u Tiché Orlice zažil povodeň, jakou do té doby nikdo neviděl. Tehdy byl zatopen i dům mých rodičů, a tehdy také vzniklo těchto pár poznámek:

26.6.2017 v 21:01 | Karma článku: 7.13 | Přečteno: 169 | Diskuse

Pavel Skramlík

Hodina od Prahy a kafkovské téma

Netušil jsem, jak snadno a zdařile může člověk udělat dobrý krok k velké a pozitivní životní změně. Po 48 letech života v Praze jsem se přestěhoval do jednoho nevelkého/nemalého města na severu Čech. Donutilo mne to přemýšlet.

26.6.2017 v 8:30 | Karma článku: 13.44 | Přečteno: 257 | Diskuse

Lucie Amálie Sulovská

Slunce svítilo i v noci (II.)

(Povídka) Římské letiště přivítalo kardinála Bangouru každodenním shonem. Tentokrát to ale pro něj neměl být jen obyčejný let do vzdálené destinace. Po patnácti letech v Římě se na příkaz papeže vracel domů, do Afriky.

26.6.2017 v 5:45 | Karma článku: 14.35 | Přečteno: 386 | Diskuse

Veronika Fojtíková

Postup vpřed

Ano, chci psát. Ano, mé články se čtou. Ano, umím být i vtipná. Ano, mám snahu postupovat vpřed. Chci na sobě pracovat a chci postupovat dál.

26.6.2017 v 5:00 | Karma článku: 4.30 | Přečteno: 77 | Diskuse

Katarína Lorenčíková

Voila!!!

Občas pozorujem svet okolo mňa menej.. občas viac.. obcas nechápem, ako sa to všetko synchronizuje.. toto je príbeh o Veronike a o mojej ceste...

25.6.2017 v 22:14 | Karma článku: 4.83 | Přečteno: 116 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 44.09 Průměrná čtenost 2694

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.