Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Armáda lásky a růžových vagín vyrazila proti Trumpovi

4. 02. 2017 18:20:20
Hnutí vagínových kloboučků na pochodu. Odvažte se prý při pletení růžových vagín. Dejte si je na hlavu a s pýchou. Prý je to pouze začátek, protože pokrok je v nebezpečí. Žena jako jedna velká vagína. Dnes se setkali ve Florencii.

Donald J. Trump hýbe světem. Některé demonstrace proti jeho zvolení jsou svou bizarností až k pousmání, některé však jsou plné nenávisti, násilí, záště a netolerance, že je to až těžko k uvěření. Po ruských "hrdinkách odboje" Pussy Riot, které si občas veřejně skupinově zasouloží například v moskevském Biologickém muzeu ( pod heslem "Mr.á.e na následníka medvídka" ) a které ocenil například Václav Havel za kreativní disent, vzniklo přímo celé nové pussy hnutí ( Pussyhat project ).

Autor The Saker mě včera inspiroval k nahlédnutí na stránky nového a rádoby celosvětového hnutí odporu proti demokraticky zvolenému 45. prezidentovi USA, Donaldu Johnovi Trumpovi. Určitě to za to stálo. Sponzorem revoluce chodících růžových vagín je údajně opět ultra levicový miliardář George Soros. Účelem hnutí mají být celosvětové protesty proti Donaldu Trumpovi s kloboučkem ve tvaru vagíny a v růžové barvě. Černý moderátor na CBS news již informoval o masovém hnutí napříč celým světem.

Určitě se nejedná pouze o hnutí vagínových kloboučků, ale na jedné z fotek z demonstrace je dokonce smějící se žena odděná ve vagíně celá s asi klitorisem pod krkem jako kravatou a v rukou drží nápis "děložní zeď". Co tím chtěla říci, skutečně těžko říci, ale třeba to, že její vagína je otevřená všemu a všem. Prostě žádné hranice, což by mohlo dávat smysl, protože o jakýchkoliv hranicích vkusu nemůže být v tomto případě za mě ani řeč. Autorovi The Sakerovi se prý trochu zvedl žaludek, ale zároveň upozornil, že za tímto hnutím "Sto dní odporu proti Trumpovi" stojí kromě Sorose také média, feministky a Hollywood. Možná tato také žena udělá jednou v Hollywoodu kariéru. Ujetá je na to dost.

Všechny ty demonstrace mi přijdou skutečně jako nějaká parodie na respekt svobodné vůle a volby Američanů, kteří Trumpa volili, ale ona je to bohužel každodenní skutečnost. Na jedné z protitrumpovských demonstrací v Seattlu aktivistka Black Lives Matter otevřeně vyzývá v zájmu práv černochů k zabíjení bílých lidí. Tak z toho se zvedá žaludek mě, protože to už mi nepřijde k zasmání. Volá ve svém nenávistném projevu, aby jí bílí lidé dali svoje zku...né peníze, zku...né domy a zku...ný majetek. "Ser.e na Bílý dům"!

"Musíme zabít Bílý dům"! "Bílý dům musí zemřít"! "Váš zku...ný Bílý dům a vaši zku...ní prezidenti musí zmizet"! "Musíme začít zabíjet lidi"! Je to neuvěřitelné, ale lidé ji i tleskali a nikdo ji nezatkl. Tolik nenávisti, zloby, sprostoty a nabádání k zabíjení a to přitom i tato organizace je podporována Georgem Sorosem. Univerzita v Berkeley byla včera obklíčena demonstranty proti údajnému rasismu, za demokracii a proti násilí a přitom měli i transparenty, že "Tohle je válka". Nezůstalo však pouze u "tolerantních" transparentů.

Převážně levicový studenti z této univerzity na ni zaútočili zápalnými lahvemi, kameny i tyčemi a pepřovými spreji atakovali studenty s jiným názorem, než je ten jejich. Zaútočili i na policisty. A důvod? Důvodem byla přednáška Mila Yiannopoulose, který je příznivcem demokraticky zvoleného prezidenta Donalda Trumpa. Účastníky přednášky zbili a přednášející musel být evakuován. Jsou to velmi nenávistní a násilní lidé, tito levicový "studenti", když není po jejich a nevyhraje jejich kandidát a jejich pohled na svět, který je za mě zvrhlý, jako ta růžová chodící p..a

Stále věřím a díky americkým prezidentským volbám o to víc, že normální lidé nejsou odsouzeni k záhubě. Věřím, že nezvítězí ta totalitní genderizace společnosti a zelený, levicový fanatismus a všechny ty možné odlišnosti a úchylky nad normálností. Věřím, že stále budeme moci říkat, že těhotná je žena, nikoliv, že těhotný je člověk. Věřím, že toalety zůstanou zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy a že z transsexuality, či homosexuality nebude dělána přednost, která tyto lidi kvalifikuje dělat se lepšími než ostatní. Neříkám, že jsou to horší lidé, ale proč dělat za každou cenu z jejich odlišnosti přednost.

Po inauguračním projevu Donalda J. Trumpa se vydal nenávistný dav odpůrců demokratických voleb demonstrovat a zapaloval auta, rozbíjel obchody s nenávistnými transparenty v rukou jako "Ne bílým mužům", "Ne šovinistickým prasatům", nebo s transparenty s přeškrtnutým penisem. Co je tak špatného na penisu? Co je tak špatného na normálních mužích? Co je tak špatného na bílých mužích, kteří prostě mají rodinu a chodí do práce? Možná právě ta normálnost a přirozenost vyvolává tolik nenávisti a netolerance u těchto fanatiků a milovníků všech odlišností a úchylek.

Na stránkách Pussyhat Project, těch žen, které to prý dokázali a vytvořili růžové moře a celou armádu lásky se píše, že Trump je obrovsky škodlivý proti principům za které demonstrují a blokuje "pokrok" o který se oni prý tak snaží. Jsem šťastný za Donalda Trumpa a jeho škodlivost těmto "mírumilovným" lidem, kteří ale milují jen tu svou pravdu a svůj pokrok. Za mě zvrácený pokrok a cestu do politicko korektní záhuby všech normálních a obyčejných lidí.

Dnes se mělo vylít to růžové moře všech revolučních vagínových kloboučků ve Florencii na další protitrumpovské demonstraci. Myslím, že to nebudou statisíce demonstrujících, spíše ani tisíce, možná ani stovky, tedy pokud by o tom neměli referovat na CBS news, nebo v naší "objektivní" České televizi.

Nejvíce ale věřím, že i po dnešku zůstane Michelangelovu renesančnímu Davidovi jeho pindík.

Zdroje: Protiproud: Zápas o demokracii v USA....Divoké protesty....Protiprúd.sk: Aktivistka Black Lives Matter: Musíme začít zabíjet lidi...Rukojmí: Břetislav Olšer: Jak členky Pussy Riot, nositelky ceny Václava Havla za kreativní disent souložili v moskevském Biologickém muzeu...Reflex: Buďme genderově korektní...PUSSYHAT PROJECT....womensmarch.com/100

Autor: Patrik Juda | sobota 4.2.2017 18:20 | karma článku: 44.02 | přečteno: 2753x

Další články blogera

Patrik Juda

Dvě britské obludy s dítětem a královna českých pedofilů ze strany Zelených

Další krůček. První rodina, kde máma je táta, táta je máma a 4 letý syn je vychováván jako pohlavně neutrální osoba. U nás prý ještě není dobojováno, říká zelená radikálka. "Zrušte sexuální i rodové normy a očistěte pedofily."...

14.8.2017 v 15:13 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2529 | Diskuse

Patrik Juda

Ubodané ženy v Egyptě aneb zhrzený džigolo muslima Petra Pelikána v České televizi

Ač se stala včera odpoledne smutná událost, když v egyptské Hurghadě připlaval z Rudého moře nožem ozbrojený zbabělý vrah turistek, tak z vystoupení pana islamologa Petra Pelikána v Čt jsem měl pocit, že si asi dělá legraci...

15.7.2017 v 13:13 | Karma článku: 47.94 | Přečteno: 10197 | Diskuse

Patrik Juda

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

22.6.2017 v 14:38 | Karma článku: 47.58 | Přečteno: 9653 | Diskuse

Patrik Juda

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

12.6.2017 v 7:05 | Karma článku: 43.68 | Přečteno: 2446 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Vlastík Fürst

Ticho, až z toho uši bolí

„To je hrozné, jaký tu máte hluk“, lamentovala jedna příbuzná na naše bydlení v Brně, když se zastavila na návštěvu. „Pořád tu hlučí auta a houkají sanitky“, dokončila svůj posudek našeho domova.

16.8.2017 v 20:35 | Karma článku: 13.18 | Přečteno: 361 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Jak jsem ve zlatém chrámu mluvila s kamennou hlavou

Ve snu jsem se ocitla v jednoduše vybaveném chrámu, zalitém světlem. Podlaha i zdi měly zlato okrovou barvu, v pozadí tři menší románské sloupy. Kamenné plastiky hlavy jsem se zeptala na cestu a ona mi odpověděla.

16.8.2017 v 6:07 | Karma článku: 5.42 | Přečteno: 136 | Diskuse

Anna Rathkopf

První rande s chemoterapií

V pátek jsem měla svoje první rande s chemoterapií. Jak už to bejvá někdy se rande vydaří a někdy zase ne.

14.8.2017 v 15:50 | Karma článku: 22.48 | Přečteno: 764 | Diskuse

Patrik Juda

Dvě britské obludy s dítětem a královna českých pedofilů ze strany Zelených

Další krůček. První rodina, kde máma je táta, táta je máma a 4 letý syn je vychováván jako pohlavně neutrální osoba. U nás prý ještě není dobojováno, říká zelená radikálka. "Zrušte sexuální i rodové normy a očistěte pedofily."...

14.8.2017 v 15:13 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2529 | Diskuse

Jana Aulehlová

Střídavá péče a Tedík

U dětí se to stává, ale u psa? Oba ho milují, jako kdysi sebe navzájem. Ani jeden se ho nechce vzdát ve prospěch toho druhého.

14.8.2017 v 15:09 | Karma článku: 10.06 | Přečteno: 335 | Diskuse
Počet článků 181 Celková karma 45.47 Průměrná čtenost 2774

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.