Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Švédská vládní delegace vešla do íránské uličky hanby

14. 02. 2017 12:16:07
Pokrytecká švédská a feministická vláda v Íránu odmítla vyslyšet útlak íránských žen v jejich boji za vlastní důstojnost a ignorovala jejich prosby. A potřebovali by švédští muži elektrošok mezi nohy, aby už nemočili ve stoje?..

Íránské ženy, které dlouhé roky doma bojují za více svobody, ale alespoň, kdyby nemuseli nosit ten pytel na sobě, čekali v sobotu podporu a zastání, protože jejich zemi navštívila švédská vláda plná žen a prý první feministická vláda na světě. Stala se z toho ale pro švédskou vládu ulička hanby. Hanby a povrchnosti, kterou však reprezentovali ony samotné.

"Svět potřebuje silné vedení pro ženská práva."......Isabelle Lóvin, vicepremiérka Švédska..V Guardianu velmi tvrdě kritizovala ráznou politiku Donalda Trumpa vůči různým "neziskovým" organizacím podporujících všechny možné menšiny, jen hlavně ne ty všechny obyčejné a normální lidi, kteří prostě a normálně žádnou sexuální ani jinou abnormalitou netrpí, nebo jsou jen jednoduše bílí. "Co prý by se mohl Donald Trump naučit od švédské feministické vlády?" nazvala svůj článek. Věřím, že ne servilitu, ale raději snad vůbec nic, když se ze Švédska za levicových vlád stala znásilňovací velmoc.

Íránky se asi nemohli ani dočkat až uvidí ty hrdé a nezahalené evropské ženy, které zastupují celou jednu velkou a tak moc liberální zemi, když ony sami v totalitě již léta podporují hnutí Má skrytá svoboda (My stealthy freedom) na jehož stránky se i do hidžábu nezahalené fotí, což určitě vyžaduje i dost osobní odvahy v muslimském světě despotické nadvlády mužů a je to opravdový boj za ženskou svobodu a rovnoprávnost.

Čekalo je však trpké a těžko pochopitelné zklamání, když před jejich prezidenta Rúháního nastoupila celá ta "statečná sedmička" švédských žen zahalena. Prošli tam jako ty poslušné ovce. Ta švédská první feministická vláda na světě, pro kterou je hlavním cílem mezinárodně podporovat rovnoprávnost mužů a žen tam najednou stála nerovnoprávně jako pouhé ženy, které budou poslouchat a budou zahaleny.

Ministryně obchodu Ann Linde, obchodu, který určitě dostal přednost před tou proklamovanou feministicko a lidskoprávní politikou této švédské vlády necítí však rozpor mezi politikou vlády a obchodní dohodou s represivním režimem, kde pronásledují gaye, mučí vězně a vedou ve statistice v popravování dětí. Když mluví peníze i ideály jdou asi stranou, ale spíše si myslím, že tyto feministky a ostatní jim levicově podobní menšinový extremisté ze všech těch různých "neziskových" a všepohlavních komunit, které mnoho lidí ani nezná prostě jenom pracují za peníze. Možná té "své dokonale zvrácené multikulturalistické levicové vizi světa" ani nevěří, ale prostě to dělají pro peníze, což je za mě ale snad i ta lepší verze, že těm nebezpečným bludům alespoň ve skutečnosti možná ani nevěří.

Ještě na podzim přitom za práva íránských žen na půdě Evropského parlamentu emotivně mluvila jejich zástupkyně Masih Alinejad, íránská novinářka a spisovatelka zaměřená na íránský parlament, která facebookové stránky hnutí Má skrytá svoboda založila a na které chodí miliony fotek íráčanek bez šátku. Rozhodnutí švédských feministek ji zklamalo svou ignorancí milionů žen a svým pokrytectvím.

Masih Alinejad vyzvala a prosila evropské političky, aby při návštěvě Íránu bránili svou důstojnost a odmítali nosit hidžáb. "Nejsem západní žena." "Všechny ženy v mé rodině nosí hidžáb." "Má matka mé sestry mé sestřenice." "Všechny ženy, které znám." "Měla jsem sen být s mou matkou ve své zemi nezahalena a nebýt zatčena." Švédské političky k naplnění jejího snu rozhodně nepomohli ač nátlak na oblékání žen je přeci špatný.

"Postavili se za francouzské muslimky a osoudili zákaz Burkin, protože si myslí, že nátlak na oblékání žen je špatný, ale když dojde na Írán, prostě se starají jen o peníze." "A jdou do mé země a ignorují miliony žen, které posílají své fotografie a vystavují se tak nebezpečí proto, aby byly vyslyšeny." Utlačované ženy vyslyšeny nebyly, ale byly těmi "velkými bojovnicemi za práva žen po celém světě" naopak poníženy a zostuzeny na své vlastní půdě.

Nezradili je žádní mužští šovinisté, ale zradili je švédské vládní, pokrytecké, levicové kariéristky a političky, manipulátorky a utopistky, které o skutečných ženských právech pouze mluví, protože výzvu žen z Íránu nevyslyšeli. Mají často plná ústa pomáhání ženám a všem uprchlíkům, homosexuálům, transsexuálům, veganům, squatterům, prostě všem různě odlišným lidem. Ti nejodlišnější jsou ti nejdůležitější pro ně. Přepisují učebnice, zavádějí absurdity, stále mluví o rovnosti všech lidí, ale když se mají postavit za miliony utlačovaných muslimských žen, tak dají přednost obchodním smlouvám, penězům a zahalí se do šátků ač by nemuseli. Naopak, tyto evropské ženy a političky měli přeci zůstat oblečeny tak jak jsou zvyklé a ne se zahalovat, když tak všude tolik hlásají tu absolutní svobodu a rovnoprávnost. Neudělali to.

Když jsou tyto feministické aktivistky a všichni jim podobní na své domácí ač stále méně a méně bezpečné půdě, tak vymýšlí společné záchody pro všechny, močení pro muže v sedě, chtěli by zakazovat Sněhurku, Popelku, Šípkovou Růženku a všechny podle nich stereotypní hrdinky, protože jsou třeba tradiční, což je pro ně snad to nejhorší slovo, ale ony sami přitom žádné hrdinky nejsou, ale jsou to demagogické moralistky. Hesla některých význačných švédských feministek a aktivistek z jedné z jejich konferencí mi přijdou zvrhlá a nemocná, stejně jako ony samotné. Bohužel mi přijde, že nemocné je se všemi těmi korektními ismi již i Švédsko jako takové a ostatní země, kde tito fanatici již vládnou.

Některá hesla švédských feministických aktivistek z organizací ROKS, Góteborgs queerinstitut, Unfucked pussy a dalších:

"Nenávidíme muže!" "Muži jsou zvířata!" "Kalhoty umožňující močit ženám vestoje uvedeny na trh!" "Ženy souložící s muži jsou zrádkyně svého pohlaví!" "Muži by měli provozovat více análního sexu a být feminističtější!" "Všichni muži jsou potenciální násilníci!" "Pornografie je zbraní proti Bohu a kapitalismu!" "Každá žena, která ví, že porodí chlapce, by měla požádat o potrat!" "Den vagíny stanoven na 26. dubna!" "V příštích pěti letech budou všichni bílí heterosexuální vysocí plavovlasý modroocí muži mezi 40 a 50 lety posledními ve frontě, budou li se chtít zaměstnat!"

Jsou to nenávistná hesla, ale to poslední o bílích mužích, kteří budou stát poslední ve frontě na práci mi přijde spíše směšné než hnusné jako ta ostatní. Speciálně mě pobavila představa muslimských mužů čekajících ve Švédsku ve frontě na práci, aneb další pohádky z obohaceného severu Evropy.

Nejedná se zdaleka pouze o nějaká hesla. Na univerzitě v Uppsale se minimálně vyučoval, ale spíše ještě vyučuje například předmět Queerová perspektiva kundy, kde obsahem prvního semináře je kundí aktivismus. Na semináři spolupracovala Renita Sórendstotterová - kundí aktivistka (sama se tak otitulovala), PhDr. v sociální antropologii, výzkumná pracovnice a učitelka pohlavních věd na Stockholmské univerzitě. Bohužel různí levicový aktivisté a feministky vládnou Švédsku již roky, ještě pár let bohužel asi budou a jejich sociálně inženýrská hrůzovláda za sebou zanechává tisíce znásilněných žen, chaos a multikulturní rovnostářskou totalitu. Jimi zaváděná genderová rovnost a jejich absurdní vize společnosti přináší však i kolapsy a zraněné lidi.

Například stockholmská vyhláška o rovnosti pohlaví v genderově vyváženém odklízení sněhu způsobila dvoudenní kolaps dálnice a železnice, stejně jako byly blokovány sanitky. Prý napadlo mnoho sněhu, hájili se švédští Zelení, když zraněno bylo 4000 lidí. Nový genderový styl úklidu sněhu, když přednost dostali chodníky, kde chodí více žen a sních byl odsunut na silnice, které se stali neprůjezdnými, ale kde jezdí více mužů selhal. "Lituji toho, že se lidé nedostali do práce a studenti do škol." "Nevím, co víc bych k tomu řekl", sdělil radní Helldén ze strany Zelených.

Já bych k tomu řekl, že Švédi snad již potřebují jen ten elektrický šok do svých pohlavních orgánů, který by jim doporučovala jedna švédská spisovatelka, novinářka a také feministka Lisa Marklundová, která je pro obecný zákaz močení ve stoje a v určité výšce by na záchodech nechala instalovat zarízení na elektrické šoky.

Přál bych všem Švédům takový šok, aby ještě Švédsko stihly zachránit. Možná by však stačilo pro začátek před nimi nezatajovat tu jejich smutnou každodenní realitu.

Zdroje: UN Watch: Walk of shame: Women of Swedens first feminist government in the world don hijab as they walk past iran ́s Rouhani...Samizdat: Ulička hanby: Delegace švédské feministické vlády v Íránu servilně oblékla hidžáby..Česká pozice: Hezký nápad ze Švédska: Muži močte v sedě!...Reflex: Šílenost v praxi: Ve Stockholmu zavedli genderové! odklízení sněhu, při první kalamitě vznikl chaos.

Autor: Patrik Juda | úterý 14.2.2017 12:16 | karma článku: 42.21 | přečteno: 2441x

Další články blogera

Patrik Juda

Dvě britské obludy s dítětem a královna českých pedofilů ze strany Zelených

Další krůček. První rodina, kde máma je táta, táta je máma a 4 letý syn je vychováván jako pohlavně neutrální osoba. U nás prý ještě není dobojováno, říká zelená radikálka. "Zrušte sexuální i rodové normy a očistěte pedofily."...

14.8.2017 v 15:13 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2529 | Diskuse

Patrik Juda

Ubodané ženy v Egyptě aneb zhrzený džigolo muslima Petra Pelikána v České televizi

Ač se stala včera odpoledne smutná událost, když v egyptské Hurghadě připlaval z Rudého moře nožem ozbrojený zbabělý vrah turistek, tak z vystoupení pana islamologa Petra Pelikána v Čt jsem měl pocit, že si asi dělá legraci...

15.7.2017 v 13:13 | Karma článku: 47.94 | Přečteno: 10197 | Diskuse

Patrik Juda

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

22.6.2017 v 14:38 | Karma článku: 47.58 | Přečteno: 9653 | Diskuse

Patrik Juda

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

12.6.2017 v 7:05 | Karma článku: 43.68 | Přečteno: 2446 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Vlastík Fürst

Ticho, až z toho uši bolí

„To je hrozné, jaký tu máte hluk“, lamentovala jedna příbuzná na naše bydlení v Brně, když se zastavila na návštěvu. „Pořád tu hlučí auta a houkají sanitky“, dokončila svůj posudek našeho domova.

16.8.2017 v 20:35 | Karma článku: 13.18 | Přečteno: 361 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Jak jsem ve zlatém chrámu mluvila s kamennou hlavou

Ve snu jsem se ocitla v jednoduše vybaveném chrámu, zalitém světlem. Podlaha i zdi měly zlato okrovou barvu, v pozadí tři menší románské sloupy. Kamenné plastiky hlavy jsem se zeptala na cestu a ona mi odpověděla.

16.8.2017 v 6:07 | Karma článku: 5.42 | Přečteno: 136 | Diskuse

Anna Rathkopf

První rande s chemoterapií

V pátek jsem měla svoje první rande s chemoterapií. Jak už to bejvá někdy se rande vydaří a někdy zase ne.

14.8.2017 v 15:50 | Karma článku: 22.48 | Přečteno: 764 | Diskuse

Patrik Juda

Dvě britské obludy s dítětem a královna českých pedofilů ze strany Zelených

Další krůček. První rodina, kde máma je táta, táta je máma a 4 letý syn je vychováván jako pohlavně neutrální osoba. U nás prý ještě není dobojováno, říká zelená radikálka. "Zrušte sexuální i rodové normy a očistěte pedofily."...

14.8.2017 v 15:13 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2529 | Diskuse

Jana Aulehlová

Střídavá péče a Tedík

U dětí se to stává, ale u psa? Oba ho milují, jako kdysi sebe navzájem. Ani jeden se ho nechce vzdát ve prospěch toho druhého.

14.8.2017 v 15:09 | Karma článku: 10.06 | Přečteno: 335 | Diskuse
Počet článků 181 Celková karma 45.47 Průměrná čtenost 2774

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.