Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hrdé Německo podle socialisty Schulze aneb byl to akt solidarity

3. 03. 2017 16:32:24
Kriminalita nebývalých rozměrů. Lidé s totožností, kterou si sami určí. Němci raději za plotem ve vlastní zemi. Děti ve školkách bez masa. Plavecké bazény nebezpečná zóna. Do Evropy se chystají miliony Afričanů. Pomůže Bílá kniha?

Kandidát na příštího německého kancléře Martin Schulz ve středu v bavorském Vishofenu opět zkritizoval země, které se nepodílejí na spravedlivém přerozdělování uprchlíků a prohlásil, že Německo prý může být hrdé na to, jak zvládlo migraci v posledních dvou letech. "Přijali jsme nejvíce lidí v Evropě." "Byl to akt solidarity."

Tento akt solidarity mi přijde doslova krutý až genocidní k původním Němcům. Německo je silně zasaženo kriminalitou, která se prudce zvýšila s přijímáním statisíců uprchlíků. Počet sexuálně motivovaných trestných činů se za poslední tři roky téměř z pětinásobil, když v roce 2016 jich bylo již 2790. Sexuální trestné činy z nejlidnatější spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko nejsou zahrnuty ve statistikách Spolkového kriminálního úřadu (BKA) vůbec a započteny jsou navíc pouze vyřešené případy. Neboli té kriminality z toho "aktu solidarity" německé vlády je mnohem více.

Například v Lipsku se již němečtí občané chrání před migranty plotem, který si však i sami zaplatili, protože jejich vláda i z jejich peněz postavila za 120 milionů korun v jejich blízkosti nové centrum pro 300 imigrantů z Afriky a arabského světa. Ke stavbě plotů se chystají i další obyvatelé Lipska a stále více se stávají cizinci ve vlastní zemi. V Německu stále více občanů bere spravedlnost do vlastních rukou, stejně jako bezpečnost, když se dobrovolně oplocují před tím novým Německem, které včera jeden autor nazval po své zkušenosti předměstím Kábulu.

Děti v 37 berlínských mateřských školách mají provozovatelem zakázané vepřové maso, ale v plaveckých bazénech se mohou koupat zahalené ženy, kterým jsou vidět pouze oči. Je to hygienické? Ten akt solidarity se obrátil zcela proti Němcům. U plaveckých bazénů v Berlíně jsou plakáty s návodem jak se chovat na plovárně, kde zdůrazňují, aby ženy nebyly sexuálně obtěžovány. Pro normální ženy v plavkách, ale i děti mohou být německé bazény velmi nebezpečné, protože mnoho z uprchlíků prostě není zvyklích na v plavkách oblečené ženy. Nejsou zvyklí ani na pro Evropana normálně oblečené ženy. Německé ženy téměř každého věku se často stávají terčem sexuální agrese ze strany uprchlíků.

Dnes jsem se dočetl jak německý novinář Shams Ul-Haq z Focusu, který je původem z Pákistánu, ale německé občanství má již 23 let předstíral, že je uprchlíkem bez dokladů, což uvádí 60 procent běženců a prostě si dal první jméno, kterého ho napadlo. Udělal ze sebe Abdula Chána Ahmeda. Prošel pod smyšlenou identitou 35 ubytoven a středisek pro uprchlíky. Popsal jak si na ubytovně v Dortmundu povídal s šesticí chlapců, kteří si už dva roky užívají turné po Evropě: Nizozemsko, Francie, Belgie, Německo... Prostě si užívají evropský road trip z peněz daňových poplatníků a možná ještě dlouho budou.

Tento novinář při svém dobrodružství viděl i videa a propagaci Islámského státu a popsal obchod s drogami mezi migranty. Po sejmutí otisků měl za to, že jeho akce skončí, ale byl překvapen. "Všechno prošlo hladce, nikdo nenašel moje data v systému." Když se po své investigativní misi již v civilu zeptal kancléřky Merkelové, zda je možné, aby si uchazeč o azyl pořídil více totožností, tak kancléřka prohlásila jistým hlasem.."Máme otisky prstů." "Máme propojený systém dat." "Už to nejde."

Není divu, že by si pan Martin Schulz přál, aby ostatní země přijímali více uprchlíků, protože z Afriky se jich do Evropy chystá v příštích letech možná až 20 milionů. Údajně nezisková flotila 14 solidárních lodí a jednoho letadla pátrají v libyjských vodách jak zachránit co nejvíce uprchlíků. Tyto hlídkující lodě, které pro Evropu zachrání každého Afričana, kterého na moři v cizích vodách najdou jsou tak úspěšné v přepravě uprchlíků přez Středozemní moře do Itálie, že nepotřebují slyšet ani tísňové volání. Efektivita lodí neziskových organizací je tak vysoká, že je již prošetřována Centrálním policejním úřadem. Počet migrantů v Itálii loni neklesl, ale naopak o 18 procent stoupl.

Šéf Evropské komise a další neúprosný socialista Jean-Claude Juncker již brzy představí svou Bílou knihu, která nastíní výzvy a možnosti pro budoucí Evropu. Už ten název knihy mi přijde jako provokace, vzhledem k vyhlídkám Evropy, ale pan Juncker včera promluvil v Evropském parlamentu opět poněkud rozrušeně, když vysvětloval své vize budoucnosti Evropy.... "Hovno!" "Co po mě ještě chcete, abych udělal?" Snad už nedějte nic a odstupte.

Jelikož jsem již přesvědčen, že lidé jako je pan Juncker ze svých hodnot a vizí neustoupí, tak bych si přál, aby Česká republika vystoupila z Evropské unie, která nám chce sebrat právo rozhodovat svobodně o své budoucnosti.

Zdroje: Monika Pilloni (BlogIDNES): Neziskovky pomáhají pašerákům imigrantů..Novinky: Hrál roli běžence. Úřady obelstil snadno...Protiproud: Koncentrák naruby: V Lipsku staví zoufalý občané ploty proti imigrantům..Express:Shit! What do you want me to do?..Parlam. listy: A budete brát uprchlíky! Martin Schulz se na nás opět obořil...Týden: Žádné sexuální obtěžování žen! hlásí plakáty u bazénů v Berlíně..Euportál: Sexuální apetit uprchlíků v Německu neklesá. Důchodkyně, pubescent i malé holky..Freedom media for Europe: Děti v Berlínských školkách již vepřové maso na talíři neuvidí..Eurozprávy: V příštích letech přijde do Evropy 20 milionů Afričanů, varuje šéf europarlamentu.

Autor: Patrik Juda | pátek 3.3.2017 16:32 | karma článku: 42.23 | přečteno: 2215x

Další články blogera

Patrik Juda

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

22.6.2017 v 14:38 | Karma článku: 45.00 | Přečteno: 4140 | Diskuse

Patrik Juda

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

12.6.2017 v 7:05 | Karma článku: 43.03 | Přečteno: 2089 | Diskuse

Patrik Juda

Lev z London Bridge poslal Alláhovy fanatiky do....někam! Kam poslat pana Junckera?

Lidé oceňují sbírkou hrdinného Londýňana, který zachránil životy ostatních, když se s holýma rukama postavil zbabělým muslimským vrahům s noži. EU také oceňovala. Ocenila fanatika s kladivem z Paříže za článek proti rasismu...

8.6.2017 v 13:09 | Karma článku: 32.12 | Přečteno: 683 | Diskuse

Patrik Juda

Otevřená srdce upchlíkům ve Francii aneb peklo pro ženy v "citlivých čtvrtích" Paříže

Hrobaři Evropy i pomocí agitky s muslimy na létajícím koberci chtějí otevírat srdce Evropanů migrantům a přerozdělovat migrantské hordy i mezi naší "rasistickou temnou lůzu". V Paříži mezitím pořádá jiná temná lůza hony na ženy..

22.5.2017 v 16:44 | Karma článku: 44.24 | Přečteno: 2982 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Iva Marková

Povodeň dvacetiletá

7. července to bude dvacet let ode dne, kdy náš kraj u Tiché Orlice zažil povodeň, jakou do té doby nikdo neviděl. Tehdy byl zatopen i dům mých rodičů, a tehdy také vzniklo těchto pár poznámek:

26.6.2017 v 21:01 | Karma článku: 7.13 | Přečteno: 169 | Diskuse

Pavel Skramlík

Hodina od Prahy a kafkovské téma

Netušil jsem, jak snadno a zdařile může člověk udělat dobrý krok k velké a pozitivní životní změně. Po 48 letech života v Praze jsem se přestěhoval do jednoho nevelkého/nemalého města na severu Čech. Donutilo mne to přemýšlet.

26.6.2017 v 8:30 | Karma článku: 13.44 | Přečteno: 257 | Diskuse

Lucie Amálie Sulovská

Slunce svítilo i v noci (II.)

(Povídka) Římské letiště přivítalo kardinála Bangouru každodenním shonem. Tentokrát to ale pro něj neměl být jen obyčejný let do vzdálené destinace. Po patnácti letech v Římě se na příkaz papeže vracel domů, do Afriky.

26.6.2017 v 5:45 | Karma článku: 14.35 | Přečteno: 386 | Diskuse

Veronika Fojtíková

Postup vpřed

Ano, chci psát. Ano, mé články se čtou. Ano, umím být i vtipná. Ano, mám snahu postupovat vpřed. Chci na sobě pracovat a chci postupovat dál.

26.6.2017 v 5:00 | Karma článku: 4.30 | Přečteno: 77 | Diskuse

Katarína Lorenčíková

Voila!!!

Občas pozorujem svet okolo mňa menej.. občas viac.. obcas nechápem, ako sa to všetko synchronizuje.. toto je príbeh o Veronike a o mojej ceste...

25.6.2017 v 22:14 | Karma článku: 4.83 | Přečteno: 116 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 44.09 Průměrná čtenost 2694

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.