Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bezpohlavní dětská postavička Tampón Toni učí chlapce jak správně menstruovat

15. 03. 2017 10:28:57
Kam až zajde údajná genderová demokracie ? Dětská kniha s hrdinou Tampónem Tonim učí děti, že muži mohou menstruovat. Bude masturbace mužů v Americe pokutována a sníží ve Švédsku počet aut, protože většina z řidičů jsou muži ?

Ta ztěží pochopitelná ideologie genderového šílenství postupuje za podpory různých neziskových organizací, multikulturalismu otevřených vlád, samozvaných sociálních architektů nového světa, feministek a zelených levicových revolucionářů napříč světem proti všemu, co je normální, tradiční a pro většinovou společnost i přirozené. Právě asi tu normalitu a většinovou lidskou přirozenost tito placení, nebo zcela pomatení "svobodomyslní moralisté", možná i často nemocní lidé tolik nenávidí.

V Americe zdá se jsou opět o jeden oboupohlavní dětský krůček napřed. Již brzy se začne prodávat transgenderová panenka Jazz Jenningsová, která sice vypadá jako holčička, ale nemá pohlaví a je to chlapeček. Bezpohlavní panenka je inspirována skutečným chlapcem Jazz Jeninngsovu, kterého(ou) časopis Time Magazine označil za jednu z nejvlivnějších postav ve světě teenagerů v letech 2014-2015. Také již vyšla kniha pro děti od autorky Cass Clemmerové, "Dobrodružství Toni Tampóna", která prostřednictvím tampónového hrdiny učí, že i muži mohou menstruovat. Toni má záměrně pohlavně nejednoznačné jméno, protože autorka chce smazat rozdílnosti mezi mužem a ženou a utvrdit děti v tom, že menstruovat mohou všichni. "Muži mají také své periody."

Nějak si nedokáži a asi ani nechci toto ultramoderní biologické vysvětlení představovat, ale říkám si, mají li všichni tito odborníci ještě čím překvapit a ke svému až smutnému překvapení zjišťuji téměř každý den, že stále mají. Je to velká genderová tour nepřirozenosti.

Kniha pro děti vyšla v Americe, ale "pokroková" Evropa nezůstává v genderovém šílenství, kdy si třeba každý prostě zvolí jaké chce být pohlaví, bohužel příliš pozadu. Ať jsou to zprávy z Británie, Německa ze Švédska a nebo i od nás. Amerika má však za mě alespoň to štěstí, že některé genderové speciality Obamovy administrativy již stihl Donald Trump zrušit, jako například Obamův dekret, že studenti, kteří se však třeba cítí jako studentky, nebo to minimálně o sobě tvrdí, mohou navštěvovat dívčí toalety . Už nemohou, protože si Američané naštěstí zvolili prezidenta se zdravým rozumem, který zastupuje obyčejné a normální Američany především, ale genderový aktivisté se určitě ve svém hodnotovém boji nevzdají.

Američtí tvůrci genderové politické kampaně tlačí na soudce, aby muži, kteří jednoduše prohlásí, že se cítí jako ženy, i když to není v souladu s jejich rodným listem, mohli volně užívat dámské sprchy, dámské šatny i toalety a mohli například se ženami i soutěžit v atletice.Tato ideologie také říká, že naopak ženy, které se cítí být mužem, by měli být brány také jako muži i pokud menstruují. U těchto nových a menstruujících "mužů" zmínka o atletickém zápolení s nemenstruujícími muži není, možná proto, že jejich šance na sportovní úspěch by byla jen další fikcí, což v opačném případě samozřejmě neplatí. Říkám si o jaké rekordy, medaile a úspěchy budou soutěžit v té temné budoucnosti skutečné ženy, když s nimi budou soupeřit ženy třeba vousaté. To bude ale zvrácená rovnoprávnost a fair play.

Podle autorky knihy pro děti, která je původem z Demokratické republiky Kongo a díky prostředí ve kterém vyrůstala nevěděla, co je děloha a odkud ta krev pochází, je prý nesnadné o tom mluvit s dětmi, ale její kniha učiní tuto konverzaci trochu jednodušší. Další dětské postavičky se jmenují "Menstruační Kalíšek Marina", "Patricie Podložka" a mužská postava "Sebastian Mycí Houba".

Není to tak dávno, kdy Britská lékařská asociace vydala dokument, podle kterého by britští lékaři již neměli užívat slovo těhotná žena, ale těhotný člověk, aby se ten údajně jeden těhotný transsexuál v Británii necítil uraženě. Ve švédských mateřských a základních školách se prosazuje metodika neužívat slov matka a otec, ale první a druhý rodič. To tažení proti normalitě je celosvětové a letité. V srpnu 2016 uvedli v The Atlantic a v Cosmu novou slovní kombinaci, takzvané krmení z hrudě, která má nahradit slovo kojení, protože ženy prý nejsou jediné, kdo to dělá. Hm, to nevím, ale včera jsem se dočetl, co by pod hrozbou pokuty již neměli dělat američtí muži.

Americká politička a demokratka Jessica Farrar navrhuje trestat mužskou masturbaci pokutou 100 dolarů, pokud to prý nedělají v nemocnici, či na klinice, protože jinak se prý jedná o skutek proti nenarozeným dětem! No, teda ta představa všech těch stojících mužů, kteří chtějí onanovat před nemocnicemi v Americe by nemusela nechat chladnými ani tvůrce Simpsonových.

Ve Švédsku by zase mužům tak trochu odebrali auta. Ministryně životního prostředí té první feministické vlády na světě Karolína Skogová chce snížit počet aut v ulicích i proto, že většinu řidičů tvoří muži a zabírají místo ženám. "Auta jsou řízená především muži, takže poskytováním velkého prostoru pro auta poskytujeme i velký prostor pro muže na úkor žen." Tato další absurdita mi připomněla jak v zimě odklízeli genderově korektně ve Švédsku sníh tak, že jej odklízeli z chodníků, kde chodí více žen na silnice, kde jezdí více mužů a způsobily tak dopravní kolaps.

Ale i u nás máme samozřejmě bojovnice za genderovou "demokracii". Ze zábavného a lidsky pochopitelného videa BBC, kde do živého vstupu profesora Roberta Kellyho vstoupili nečekaně dvě děti, a které vidělo desítky milionů lidí, učinila paní socioložka oboru genderových studií, Lucie Jarkovská z Masarykovy univerzity genderový mikrohoror. "Je to genderový mikrohoror." "Pozdrav z dnešní planety Země, kde experti, obvykle muži, mají li být vážení a uznávaní, musí potlačit emoce a povznést se nad strasti i radosti osobního života." "City, spontánní vřelost a pochopení pro lidské bytosti kolem nich by mohli jejich váženost zpochybnit." "A ženy jim v tom mají pomáhat a držet děti mimo území důležitého bílého muže."

Ač paní socioložka myslím již věděla, že žena na videu, která odvádí děti z pracovny, kde probíhal přímý vstup televize BBC je profesorova manželka, tak si neodpustila doplňující komentář...."Žena vypadá, jako by bojovala o život." "A uvážíme li, že to skutečně může být chůva, třeba migrantka v komplikované ekonomické i rodinné situaci, která by mohla ztratit práci, smích člověku zamrzá na rtech."

Mě zamrzá úsměv na rtech z toho chystaného bezpohlavního makrohororu a genderových aktivistek, jako je paní socioložka z Masarykovy univerzity.

Zdroje: Breitbart: Transgender: "Toni the Tampon" teaches children men can menstruate..Echo24: Genderový mikrohoror..Hlavnespravy.sk: Švédska ministerka: Musíme znížiť počet aut áut kvoli rodovej rovnosti..Na svete je prvá transgenderová bábika...Independent: Female politician proposes law to fine men $ 100 for masturbating as act against an unborn child

Autor: Patrik Juda | středa 15.3.2017 10:28 | karma článku: 40.34 | přečteno: 2309x

Další články blogera

Patrik Juda

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

22.6.2017 v 14:38 | Karma článku: 45.00 | Přečteno: 4140 | Diskuse

Patrik Juda

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

12.6.2017 v 7:05 | Karma článku: 43.03 | Přečteno: 2089 | Diskuse

Patrik Juda

Lev z London Bridge poslal Alláhovy fanatiky do....někam! Kam poslat pana Junckera?

Lidé oceňují sbírkou hrdinného Londýňana, který zachránil životy ostatních, když se s holýma rukama postavil zbabělým muslimským vrahům s noži. EU také oceňovala. Ocenila fanatika s kladivem z Paříže za článek proti rasismu...

8.6.2017 v 13:09 | Karma článku: 32.12 | Přečteno: 683 | Diskuse

Patrik Juda

Otevřená srdce upchlíkům ve Francii aneb peklo pro ženy v "citlivých čtvrtích" Paříže

Hrobaři Evropy i pomocí agitky s muslimy na létajícím koberci chtějí otevírat srdce Evropanů migrantům a přerozdělovat migrantské hordy i mezi naší "rasistickou temnou lůzu". V Paříži mezitím pořádá jiná temná lůza hony na ženy..

22.5.2017 v 16:44 | Karma článku: 44.24 | Přečteno: 2982 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Iva Marková

Povodeň dvacetiletá

7. července to bude dvacet let ode dne, kdy náš kraj u Tiché Orlice zažil povodeň, jakou do té doby nikdo neviděl. Tehdy byl zatopen i dům mých rodičů, a tehdy také vzniklo těchto pár poznámek:

26.6.2017 v 21:01 | Karma článku: 7.13 | Přečteno: 169 | Diskuse

Pavel Skramlík

Hodina od Prahy a kafkovské téma

Netušil jsem, jak snadno a zdařile může člověk udělat dobrý krok k velké a pozitivní životní změně. Po 48 letech života v Praze jsem se přestěhoval do jednoho nevelkého/nemalého města na severu Čech. Donutilo mne to přemýšlet.

26.6.2017 v 8:30 | Karma článku: 13.44 | Přečteno: 257 | Diskuse

Lucie Amálie Sulovská

Slunce svítilo i v noci (II.)

(Povídka) Římské letiště přivítalo kardinála Bangouru každodenním shonem. Tentokrát to ale pro něj neměl být jen obyčejný let do vzdálené destinace. Po patnácti letech v Římě se na příkaz papeže vracel domů, do Afriky.

26.6.2017 v 5:45 | Karma článku: 14.35 | Přečteno: 386 | Diskuse

Veronika Fojtíková

Postup vpřed

Ano, chci psát. Ano, mé články se čtou. Ano, umím být i vtipná. Ano, mám snahu postupovat vpřed. Chci na sobě pracovat a chci postupovat dál.

26.6.2017 v 5:00 | Karma článku: 4.30 | Přečteno: 77 | Diskuse

Katarína Lorenčíková

Voila!!!

Občas pozorujem svet okolo mňa menej.. občas viac.. obcas nechápem, ako sa to všetko synchronizuje.. toto je príbeh o Veronike a o mojej ceste...

25.6.2017 v 22:14 | Karma článku: 4.83 | Přečteno: 116 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 44.09 Průměrná čtenost 2694

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.