Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hlavním důvodem migrace Arabů a černochů je prý počasí

26. 03. 2017 9:05:59
To je dnes venku hezký den. To sluníčko to té Evropě asi ale pěkně zavařilo. Al Gore se vrátil z Perského zálivu a objasnil hlavní důvod války v Sýrii i Brexitu. Je to měnící se klima! Co by na to tak asi řekl pan Václav Klaus?

V neklidných a smutných dnech pokračujícího teroru v Evropě, který páchají všichni ti vyšinutí jedinci, jejichž rodičům, či jim samotným dali ty hodné evropské země šanci k novému životu v míru a demokracii, a kteří jsou prostě náhodou i všichni muslimové, bylo těžké najít nějakou zprávu, která by mi alespoň trochu i pobavila. Díky ti mírumilovný Ale Gore. To je teda ale kruté, krvavé a moc teplé sluníčko.

Přečetl jsem si vyjádření světoznámého ekologa, demokratického politika a bývalého amerického viceprezidenta Ala Gora, který promluvil v týdnu v Londýně, asi jen den před další vražednou a krvavou jízdou po chodníku na londýnském Westminsterském mostě, kde nevinní lidé opět umírali a padali jako kuželky pod koly auta toho nenávistného muže prý asijského vzhledu, každopádně dalšího odporného a uboze zbabělého muslimského masového vraha Khalida Masooda, nebo které jméno zrovna tento strašidelný, ale v Británii narozený muslim užíval.

Al Gore přednášel v Londýně při příležitosti představení nového propagandistického dokumentu "Nevhodný následek: Pravdou k síle". Válka v Sýrii i odchod Britů z Evropské unie byl prý způsoben stresem, protože ty klimatické změny vyvolali chaos na Středním východě. Je to zvláštní a doslova sluníčková, nikoliv překvapivá teorie z úst držitele Nobelovy ceny míru 2007, který však jako jeden z deseti demokratických senátorů podpořil válku v Perském zálivu a použití kazetových bomb při za mě hanebném ( humanitárním ) bombardování Srbska (před 18.lety) a odstranění Slobodana Miloševiče.

"Zrovna jsem se vrátil z Perského zálivu ( nikoliv z hradu ) a vědci v posledních několika letech zjistili a došli k závěru, že podstatné oblasti Středního východu a severní Afriky jsou ohroženy nastávající neobyvatelností". "Pouze toto spojuje některé z událostí, kterými prochází Británie a EU a já vím, že je to další příčina napětí, protože my jsme teď před Brexitem, ale uvažujte na moment, co se děje v Sýrii." "Vy víte, že teď hledíme na brány pekla otevřeného v Sýrii, ale co se vlastně přihodilo je to, že to souvisí s extrémním podnebím." "Milióny z klimatických uprchlíků bylo dohnáno do syrských měst, kde se střetli s uprchlíky z války v Iráku." "Jsou i jiné příčiny války v Sýrii, ale klimatické změny jsou tou hlavní."

Kdo to válečné peklo v Iráku začal i s jeho senátorským hlasem již samozřejmě velký klimatický Al Gore nedodal.

Pan Gore evidentně nemá sluníčko rád, protože tato slova padla pouhých někollik dní poté, co vyšla v časopise Britského lékařství americká analýza, která propojila klimatické změny s cukrovkou, když prý na základě stoupnutí teploty o jedeň stupeň za rok přibyde i 100.000 nových pacientů s cukrovkou. Je až k neuvěření za co všechno může to slunce, ale zní to tak, že hlavně za nic nemohou ti uprchlíci. Přez všechnu tu humanitu by však například Rakušané odmítnutým žadatelům o azyl raději zdvojnásobily sumu na 1000 eur jen pokud dobrovolně z jejich země odejdou do své vlasti. Ale jim se dobrovolně odcházet příliš nechce. To si tam spíš raději zaletí na dovolenou, nebo si přivezou další rodinné příslušníky.

Kromě nepopiratelného nárůstu muslimských "válečných a klimatických uprchlíků" v Evropě, kdy v ní jednou kvůli našim unijním lídrům možná budou tvořit i tu k nemuslimům netolerantní islámskou většinu, se naši evropští lídři i s chrabrým premiérem Sobotkou po včerejším setkání v Ŕímě opět společně shodli, že jdeme správnou, hrdou a odvážnou cestou při budování evropské jednoty. Někteří muslimští imigranti zatím však dále přinášejí teror, vraždy, kriminalitu, ale i nemoce, krom toho, že jejich pracovní nasazení není úplně nejvyšší.

Tak už zbývá jen přijmout našeho spojence v NATO, to demokratické Erdoganovo Turecko do té nacisticko-fašistické EU a máme vyhráno. Vyhladí nás ještě rychleji i s těmi našimi humánními hodnotami, pravdou a prý jednotou.

To multikulturní obohacení však způsobilo minimálně v Německu to, že téměř vymizelá tuberkulóza zaznamenává nový vývoj a počty nakažených opět stoupají. Zhruba polovinu z asi 6000 nakažených tuberkulózou, která se šíří především mezi narkomany, tvoří přistěhovalci a výzkumnice v oblasti infekcí Lena Fiebig potvrzuje, že nárůst počtu infikovaných přímo souvisí s migrací.

To, že migrace je způsobena teplotou Ala Gora však nepotvrdil nový průzkum mezi Araby, když každý pátý mladý Arab chce emigrovat za vidinou lepších životních podmínek. No, aby ne, když někteří berou na dávkách více než naši důchodci. Zatím ne u nás, ale až ty dávky sjednotí, tak Salam alejkum i u nás. Například z Tuniska, kde propuklo v roce 2010 arabské jaro chce odejít 53% mladých lidí.

Pro některé z uprchlíků to musí například ve Švédsku být velký teplotní šok z toho neobyvatelného vedra do severského chladu a nějak se tam stále nemohou zapracovat, kromě některých jiných zvyků, které si přinesly sebou, ale o znásilňování a pedofílii dnes psát nechci. Švédsko opět zmiňuji, protože zprávy, které čtu ze země vikingů mě děsí, ale přesto mě vždy vyděsí ještě o trochu více. Je známou věcí, že mnoho z islamistů se radikalizuje ve vězení a ve Švédsku přišly s novým nápadem jak integrovat a zaměstnat uprchlíky. Chtějí z migrantů udělat dozorce ve vězeních! Nové integrační schéma ministra spravedlnosti Morgana Johanssona má přispět k lepšímu začlenění migrantů do společnosti. Doslova radikální nápad.

Začal jsem sluníčkovým Al Gorem, ale skončím jeho názorovým oponentem a skutečným realistou a v pravdě žijícím vlastencem, panem Václavem Klausem, který na kroky a výroky klimatického Ala upozorňuje celé dlouhé roky, stejně jako na jiná a mnohá nebezpečí totalitního Bruselu. "Není ohroženo klima, ale svoboda lidstva". "Al Gore je lhář".

Říkám si jak nadějné by bylo, kdyby tím lhářem byl jen Al Gore, ale včera jich byla na summitu v Římě o budnoucnosti EU celá elitářská parta i s naším reprezentantem Bohuslavem Sobotkou.

Zdroje: Breitbart: Delingpole: Climate change caused Brexit explains Al Gore...Sweden to give prison guard internships to new migrants...Info.cz: Zklamání a touha po lepším životě jsou veliké. Každý pátý mladý Arab chce emigrovat..Freedomeurope.eu: V důsledku migrace v Německu stoupají případy nákazy tuberkulózou....a Život a doba pana Václava Klause.

Autor: Patrik Juda | neděle 26.3.2017 9:05 | karma článku: 38.43 | přečteno: 1627x

Další články blogera

Patrik Juda

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

22.6.2017 v 14:38 | Karma článku: 45.00 | Přečteno: 4140 | Diskuse

Patrik Juda

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

12.6.2017 v 7:05 | Karma článku: 43.03 | Přečteno: 2089 | Diskuse

Patrik Juda

Lev z London Bridge poslal Alláhovy fanatiky do....někam! Kam poslat pana Junckera?

Lidé oceňují sbírkou hrdinného Londýňana, který zachránil životy ostatních, když se s holýma rukama postavil zbabělým muslimským vrahům s noži. EU také oceňovala. Ocenila fanatika s kladivem z Paříže za článek proti rasismu...

8.6.2017 v 13:09 | Karma článku: 32.12 | Přečteno: 683 | Diskuse

Patrik Juda

Otevřená srdce upchlíkům ve Francii aneb peklo pro ženy v "citlivých čtvrtích" Paříže

Hrobaři Evropy i pomocí agitky s muslimy na létajícím koberci chtějí otevírat srdce Evropanů migrantům a přerozdělovat migrantské hordy i mezi naší "rasistickou temnou lůzu". V Paříži mezitím pořádá jiná temná lůza hony na ženy..

22.5.2017 v 16:44 | Karma článku: 44.24 | Přečteno: 2982 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Iva Marková

Povodeň dvacetiletá

7. července to bude dvacet let ode dne, kdy náš kraj u Tiché Orlice zažil povodeň, jakou do té doby nikdo neviděl. Tehdy byl zatopen i dům mých rodičů, a tehdy také vzniklo těchto pár poznámek:

26.6.2017 v 21:01 | Karma článku: 7.13 | Přečteno: 169 | Diskuse

Pavel Skramlík

Hodina od Prahy a kafkovské téma

Netušil jsem, jak snadno a zdařile může člověk udělat dobrý krok k velké a pozitivní životní změně. Po 48 letech života v Praze jsem se přestěhoval do jednoho nevelkého/nemalého města na severu Čech. Donutilo mne to přemýšlet.

26.6.2017 v 8:30 | Karma článku: 13.44 | Přečteno: 257 | Diskuse

Lucie Amálie Sulovská

Slunce svítilo i v noci (II.)

(Povídka) Římské letiště přivítalo kardinála Bangouru každodenním shonem. Tentokrát to ale pro něj neměl být jen obyčejný let do vzdálené destinace. Po patnácti letech v Římě se na příkaz papeže vracel domů, do Afriky.

26.6.2017 v 5:45 | Karma článku: 14.35 | Přečteno: 386 | Diskuse

Veronika Fojtíková

Postup vpřed

Ano, chci psát. Ano, mé články se čtou. Ano, umím být i vtipná. Ano, mám snahu postupovat vpřed. Chci na sobě pracovat a chci postupovat dál.

26.6.2017 v 5:00 | Karma článku: 4.30 | Přečteno: 77 | Diskuse

Katarína Lorenčíková

Voila!!!

Občas pozorujem svet okolo mňa menej.. občas viac.. obcas nechápem, ako sa to všetko synchronizuje.. toto je príbeh o Veronike a o mojej ceste...

25.6.2017 v 22:14 | Karma článku: 4.83 | Přečteno: 116 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 44.09 Průměrná čtenost 2694

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.