Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hlavním důvodem migrace Arabů a černochů je prý počasí

26. 03. 2017 9:05:59
To je dnes venku hezký den. To sluníčko to té Evropě asi ale pěkně zavařilo. Al Gore se vrátil z Perského zálivu a objasnil hlavní důvod války v Sýrii i Brexitu. Je to měnící se klima! Co by na to tak asi řekl pan Václav Klaus?

V neklidných a smutných dnech pokračujícího teroru v Evropě, který páchají všichni ti vyšinutí jedinci, jejichž rodičům, či jim samotným dali ty hodné evropské země šanci k novému životu v míru a demokracii, a kteří jsou prostě náhodou i všichni muslimové, bylo těžké najít nějakou zprávu, která by mi alespoň trochu i pobavila. Díky ti mírumilovný Ale Gore. To je teda ale kruté, krvavé a moc teplé sluníčko.

Přečetl jsem si vyjádření světoznámého ekologa, demokratického politika a bývalého amerického viceprezidenta Ala Gora, který promluvil v týdnu v Londýně, asi jen den před další vražednou a krvavou jízdou po chodníku na londýnském Westminsterském mostě, kde nevinní lidé opět umírali a padali jako kuželky pod koly auta toho nenávistného muže prý asijského vzhledu, každopádně dalšího odporného a uboze zbabělého muslimského masového vraha Khalida Masooda, nebo které jméno zrovna tento strašidelný, ale v Británii narozený muslim užíval.

Al Gore přednášel v Londýně při příležitosti představení nového propagandistického dokumentu "Nevhodný následek: Pravdou k síle". Válka v Sýrii i odchod Britů z Evropské unie byl prý způsoben stresem, protože ty klimatické změny vyvolali chaos na Středním východě. Je to zvláštní a doslova sluníčková, nikoliv překvapivá teorie z úst držitele Nobelovy ceny míru 2007, který však jako jeden z deseti demokratických senátorů podpořil válku v Perském zálivu a použití kazetových bomb při za mě hanebném ( humanitárním ) bombardování Srbska (před 18.lety) a odstranění Slobodana Miloševiče.

"Zrovna jsem se vrátil z Perského zálivu ( nikoliv z hradu ) a vědci v posledních několika letech zjistili a došli k závěru, že podstatné oblasti Středního východu a severní Afriky jsou ohroženy nastávající neobyvatelností". "Pouze toto spojuje některé z událostí, kterými prochází Británie a EU a já vím, že je to další příčina napětí, protože my jsme teď před Brexitem, ale uvažujte na moment, co se děje v Sýrii." "Vy víte, že teď hledíme na brány pekla otevřeného v Sýrii, ale co se vlastně přihodilo je to, že to souvisí s extrémním podnebím." "Milióny z klimatických uprchlíků bylo dohnáno do syrských měst, kde se střetli s uprchlíky z války v Iráku." "Jsou i jiné příčiny války v Sýrii, ale klimatické změny jsou tou hlavní."

Kdo to válečné peklo v Iráku začal i s jeho senátorským hlasem již samozřejmě velký klimatický Al Gore nedodal.

Pan Gore evidentně nemá sluníčko rád, protože tato slova padla pouhých někollik dní poté, co vyšla v časopise Britského lékařství americká analýza, která propojila klimatické změny s cukrovkou, když prý na základě stoupnutí teploty o jedeň stupeň za rok přibyde i 100.000 nových pacientů s cukrovkou. Je až k neuvěření za co všechno může to slunce, ale zní to tak, že hlavně za nic nemohou ti uprchlíci. Přez všechnu tu humanitu by však například Rakušané odmítnutým žadatelům o azyl raději zdvojnásobily sumu na 1000 eur jen pokud dobrovolně z jejich země odejdou do své vlasti. Ale jim se dobrovolně odcházet příliš nechce. To si tam spíš raději zaletí na dovolenou, nebo si přivezou další rodinné příslušníky.

Kromě nepopiratelného nárůstu muslimských "válečných a klimatických uprchlíků" v Evropě, kdy v ní jednou kvůli našim unijním lídrům možná budou tvořit i tu k nemuslimům netolerantní islámskou většinu, se naši evropští lídři i s chrabrým premiérem Sobotkou po včerejším setkání v Ŕímě opět společně shodli, že jdeme správnou, hrdou a odvážnou cestou při budování evropské jednoty. Někteří muslimští imigranti zatím však dále přinášejí teror, vraždy, kriminalitu, ale i nemoce, krom toho, že jejich pracovní nasazení není úplně nejvyšší.

Tak už zbývá jen přijmout našeho spojence v NATO, to demokratické Erdoganovo Turecko do té nacisticko-fašistické EU a máme vyhráno. Vyhladí nás ještě rychleji i s těmi našimi humánními hodnotami, pravdou a prý jednotou.

To multikulturní obohacení však způsobilo minimálně v Německu to, že téměř vymizelá tuberkulóza zaznamenává nový vývoj a počty nakažených opět stoupají. Zhruba polovinu z asi 6000 nakažených tuberkulózou, která se šíří především mezi narkomany, tvoří přistěhovalci a výzkumnice v oblasti infekcí Lena Fiebig potvrzuje, že nárůst počtu infikovaných přímo souvisí s migrací.

To, že migrace je způsobena teplotou Ala Gora však nepotvrdil nový průzkum mezi Araby, když každý pátý mladý Arab chce emigrovat za vidinou lepších životních podmínek. No, aby ne, když někteří berou na dávkách více než naši důchodci. Zatím ne u nás, ale až ty dávky sjednotí, tak Salam alejkum i u nás. Například z Tuniska, kde propuklo v roce 2010 arabské jaro chce odejít 53% mladých lidí.

Pro některé z uprchlíků to musí například ve Švédsku být velký teplotní šok z toho neobyvatelného vedra do severského chladu a nějak se tam stále nemohou zapracovat, kromě některých jiných zvyků, které si přinesly sebou, ale o znásilňování a pedofílii dnes psát nechci. Švédsko opět zmiňuji, protože zprávy, které čtu ze země vikingů mě děsí, ale přesto mě vždy vyděsí ještě o trochu více. Je známou věcí, že mnoho z islamistů se radikalizuje ve vězení a ve Švédsku přišly s novým nápadem jak integrovat a zaměstnat uprchlíky. Chtějí z migrantů udělat dozorce ve vězeních! Nové integrační schéma ministra spravedlnosti Morgana Johanssona má přispět k lepšímu začlenění migrantů do společnosti. Doslova radikální nápad.

Začal jsem sluníčkovým Al Gorem, ale skončím jeho názorovým oponentem a skutečným realistou a v pravdě žijícím vlastencem, panem Václavem Klausem, který na kroky a výroky klimatického Ala upozorňuje celé dlouhé roky, stejně jako na jiná a mnohá nebezpečí totalitního Bruselu. "Není ohroženo klima, ale svoboda lidstva". "Al Gore je lhář".

Říkám si jak nadějné by bylo, kdyby tím lhářem byl jen Al Gore, ale včera jich byla na summitu v Římě o budnoucnosti EU celá elitářská parta i s naším reprezentantem Bohuslavem Sobotkou.

Zdroje: Breitbart: Delingpole: Climate change caused Brexit explains Al Gore...Sweden to give prison guard internships to new migrants...Info.cz: Zklamání a touha po lepším životě jsou veliké. Každý pátý mladý Arab chce emigrovat..Freedomeurope.eu: V důsledku migrace v Německu stoupají případy nákazy tuberkulózou....a Život a doba pana Václava Klause.

Autor: Patrik Juda | neděle 26.3.2017 9:05 | karma článku: 38.46 | přečteno: 1639x

Další články blogera

Patrik Juda

Dvě britské obludy s dítětem a královna českých pedofilů ze strany Zelených

Další krůček. První rodina, kde máma je táta, táta je máma a 4 letý syn je vychováván jako pohlavně neutrální osoba. U nás prý ještě není dobojováno, říká zelená radikálka. "Zrušte sexuální i rodové normy a očistěte pedofily."...

14.8.2017 v 15:13 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2529 | Diskuse

Patrik Juda

Ubodané ženy v Egyptě aneb zhrzený džigolo muslima Petra Pelikána v České televizi

Ač se stala včera odpoledne smutná událost, když v egyptské Hurghadě připlaval z Rudého moře nožem ozbrojený zbabělý vrah turistek, tak z vystoupení pana islamologa Petra Pelikána v Čt jsem měl pocit, že si asi dělá legraci...

15.7.2017 v 13:13 | Karma článku: 47.94 | Přečteno: 10197 | Diskuse

Patrik Juda

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

22.6.2017 v 14:38 | Karma článku: 47.58 | Přečteno: 9653 | Diskuse

Patrik Juda

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

12.6.2017 v 7:05 | Karma článku: 43.68 | Přečteno: 2446 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Vlastík Fürst

Ticho, až z toho uši bolí

„To je hrozné, jaký tu máte hluk“, lamentovala jedna příbuzná na naše bydlení v Brně, když se zastavila na návštěvu. „Pořád tu hlučí auta a houkají sanitky“, dokončila svůj posudek našeho domova.

16.8.2017 v 20:35 | Karma článku: 13.18 | Přečteno: 358 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Jak jsem ve zlatém chrámu mluvila s kamennou hlavou

Ve snu jsem se ocitla v jednoduše vybaveném chrámu, zalitém světlem. Podlaha i zdi měly zlato okrovou barvu, v pozadí tři menší románské sloupy. Kamenné plastiky hlavy jsem se zeptala na cestu a ona mi odpověděla.

16.8.2017 v 6:07 | Karma článku: 5.42 | Přečteno: 135 | Diskuse

Anna Rathkopf

První rande s chemoterapií

V pátek jsem měla svoje první rande s chemoterapií. Jak už to bejvá někdy se rande vydaří a někdy zase ne.

14.8.2017 v 15:50 | Karma článku: 22.48 | Přečteno: 764 | Diskuse

Patrik Juda

Dvě britské obludy s dítětem a královna českých pedofilů ze strany Zelených

Další krůček. První rodina, kde máma je táta, táta je máma a 4 letý syn je vychováván jako pohlavně neutrální osoba. U nás prý ještě není dobojováno, říká zelená radikálka. "Zrušte sexuální i rodové normy a očistěte pedofily."...

14.8.2017 v 15:13 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2529 | Diskuse

Jana Aulehlová

Střídavá péče a Tedík

U dětí se to stává, ale u psa? Oba ho milují, jako kdysi sebe navzájem. Ani jeden se ho nechce vzdát ve prospěch toho druhého.

14.8.2017 v 15:09 | Karma článku: 10.06 | Přečteno: 335 | Diskuse
Počet článků 181 Celková karma 45.47 Průměrná čtenost 2774

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.