Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Otevřená srdce upchlíkům ve Francii aneb peklo pro ženy v "citlivých čtvrtích" Paříže

22. 05. 2017 16:44:02
Hrobaři Evropy i pomocí agitky s muslimy na létajícím koberci chtějí otevírat srdce Evropanů migrantům a přerozdělovat migrantské hordy i mezi naší "rasistickou temnou lůzu". V Paříži mezitím pořádá jiná temná lůza hony na ženy..

Doslova každodenní peklo prý zažívají ženy každého věku v některých pařížských čtvrtích, které se prý změnili k nepoznání a které francouzské politburo již nenazývá no-go zóny, ale "citlivé čtvtě". Nazývat tyto nebezpečné muslimské zóny mohou ve Francii i v Bruselu jak chtějí, ale nepopiratelné je pouze to, že se jejich počty v západní Evropě zvyšují, stejně jako s nimi prudce nárůstá kriminalita, násilí a netolerance ke všem nemuslimům a ženám především, ať je to ve Francii, Německu, nebo například v absurdním, utopickém a ztraceném Švédsku.

K ženám však tyto lokality plné migrantů a drogových dealerů v centru Paříže citlivé skutečně zdaleka nejsou, ale je to naopak neustálý teror, agrese, urážky i napadání a ženy by v těchto "citlivých čtvrtích" raději vůbec neměli vycházet ven na ulici a i koukat z okna je pro ně již nebezpečné a žádné agitky s hodnými muslimskými uprchlíky před "válkou" na této kriminální a barbarské realitě nic nezmění. Ženy zde prostě nemají rovnoprávné místo k životu.

Evropská komise s francouzskou vládou natočila i z peněz Sorosovy neziskové nadace další propagandistický film, kde hodná eurounijní víla pomáhá nelegálním migrantům do Evropy na létajícím koberci. Evropa prý otevírá srdce uprchlíkům, tedy kromě té středovýchodní Evropy, kde je "temní, rasově nesnášenlivý a zpátečničtí" lidé nechtějí a koberec s muslimy musí odletět pryč. Odlétají tedy do západní Evropy, kde je prý klid a spokojení západoevropští lidé je naopak vítají, protože je prý potřebují. "Vítejte!" "Potřebujeme Vás!"

To, že je v západní Evropě klid lze slušně jen ztěží okomentovat po těch mnoha masakrech nevinných lidí muslimskými fanatiky napříč západní Evropou, ale dvakrát hurá za tu pasáž se "středoevropskými rasisty", ale ilegální migranti ve skutečnosti samozřejmě připlouvají hlavně na lodích i jachtách do Itálie, které je zachraňují již v lybijských vodách a jsou to tisíce a další tisíce zachráněných každý týden, tedy pokud zrovna není například na Sicílii summit G7 a lodě s ilegálními migranty se na čas musí zrakům elit pokrytecky vyhnout a vylodit se jinde.

Stále jen čekám dne až se začnou migranti plavit do Evropy na surfech, vorech, chytnou se kmenu stromu, nebo prostě jen vsadí sami na sebe a prostě poplavou. A až je předem informované neziskovky na svých lodích zachrání kousek od břehů Lybie, tak ještě budou mít silný příběh o obrovské touze, odvaze a boji za svobodu.

Možná o nich natočí později nějaký vypočítavý režisér všemi cenami ověnčený film a budou mediálně oslavováni, kromě ubytování, jídla, všech těch sociálních dávek, veškeré humanitární péče a dalších výhod o kterých si ten "rasistický středoevropan" a celoživotně pracující důchodce může nechat tak leda zdát a které budou někteří zneužívat později i se svými početnými rodinami a žít z práce a té nekonečné dobroty (destrukce) původních Evropanů.

Tak teď se jen hlavně všechny ty sociální dávky pro migranty nesmí sjednotit, protože to by je potom ještě výhodněji mohli začít zneužívat i u nás, kromě toho všeho obohacení, které by k nám sebou přinesli, tak jako svou netolerantní kulturu a víru, kterou již obohatili jiné země.

Podle "hodné" Sorosovy víly z evropské hrobky v Bruselu prý mají právo všichni ti migranti přijít, ale kde jsou práva všech těch evropských žen a ostatních původních Evropanů, kteří se tu narodili a stali se netolerovanými hosty ve vlastní zemi? V Paříži žijí den co den ženy v atmosféře strachu. Nemohou v dnes již muslimské zóně ani do restaurace, kavárny, nebo prostě jít jen po ulici v sukni, aniž by neskončili se zapálenou cigaretou ve vlasech, pozůrážené, nebo ještě hůř. Ženy, které žijí v centru Paříže již sepsali petici "Ženy, ohrožený druh v centru Paříže", ale situace Evropy s otevřeným srdcem všem uprchlíkům spíše vybízí k úvaze, jak moc ohroženým druhem se stává Evropan v Evropě a to nikoliv pomalu.

Jedna z těchto obyvatelek centra Paříže, Aurélie(38) popisuje jak musí snášet urážky pokaždé, když jde kolem kavárny, která je již pouze pro muže. "Jednoduchý fakt, že jsem se podívala z okna, spustil vlnu urážek a v bytě jsem se musela zamknout." "Ještě nedávno jsem mohla jít na Boulevard de la Chapelle ze stanice Stalingrad klidně v noci, ale to je dnes už nemyslitelné." Když jsem uviděl fotky a videa se stovkami na ulici žijících migrantů v Paříži v okolí stanice Stalingrad, tak nešlo než souhlasit se slovem nemyslitelné!

Pařížská radnice v čele se socialistickou primátorkou Annou Hildagovou pod mediálním tlakem přiznala, že o problému ví již týdny a zvýšila policejní ochranu a preventivní akce. "Město Paříž a policejní prefektura identifikovali problém před několika týdny a jsou odhodlané jednat." Jsem rád, že si lidé ze zemí střední a východní Evropy tak dobře pamatují nedávnou minulost a znají propagandistickou mašinérii z dob komunismu a nechtějí se s novou totalitou, která se dnes jmenuje Evropská Unie smířit, když teď po zvolení nového francouzského prezidenta Macrona nabírá opět na síle a zemím, které uprchlíky přijímat nechtějí se otevřeně vyhrožuje.

Pan Petr Hájek komentuje současnou situaci i slovy, že bruselští bolševici přecházejí do útoku a migrantské hordy jsou již na obzoru, čehož si nade vší pochybnost všimli i v sousedním Polsku, když tamní ministr vnitra Mariusz Blaszczak uvedl, že Polsko bude raději platit sankce, než by přijímali uprchlíky a premiérka Beata Szydlová potvrdila, že přesně to je oficiálním stanoviskem celé polské vlády.

Také bych raději zaplatil jakékoliv sankce. Také bych si po volbách přál vládu, která bude mít na srdci osud své země a svých občanů především a v první řadě. Tak snad se mé přání neukáže jenom jako předvolební pohádka, kterých až do voleb určitě pár uslyšíme, ale tam, kde uprchlíky přijímají a kde tvoří islámské komunity, se původním obyvatelům mění život v horor.

Odporně falešná a eurounijně zrádná víla se v závěru vymívání mozků s muslimy na létajícím koberci ptá, zdali také otevřu své srdce uprchlíkům. Těm utíkajícím ekonomickým migrantům a všem těm lidem, kteří se jen prostě chtějí mít lépe na cizí účet, srdce určitě nikdy neotevřu, ale určitě nikdy nebudu zavírat oči a uši před invazní muslimskou realitou.

Raději, než bych těmto uprchlíkům otevíral srdce, tak bych vystoupil z EU a uzavřel jim všem hranice a tu arabskou "pohádku" ať si teda žijí ty země, které uprchlíky stále vítají a jejichž vlády stále lžou, jak dobré a výhodné je to pro nás pro všechny.

Není. Je to pro Evropu natrvalo zničující. Zatím stále ještě hlavně pro tu západní.

Zdroje: Hlavnésprávy: Šokujúca reportáž Le Parisien...Protiproud: Migrantské hordy jsou již na obzoru. Nechceš? Musíš! Politici budou předstírat odpor jen do voleb.. Rukojmí: Polský ministr vnitra: Radši sankce EU, než přijímání uprchlíků.

Autor: Patrik Juda | pondělí 22.5.2017 16:44 | karma článku: 44.41 | přečteno: 3127x

Další články blogera

Patrik Juda

Dvě britské obludy s dítětem a královna českých pedofilů ze strany Zelených

Další krůček. První rodina, kde máma je táta, táta je máma a 4 letý syn je vychováván jako pohlavně neutrální osoba. U nás prý ještě není dobojováno, říká zelená radikálka. "Zrušte sexuální i rodové normy a očistěte pedofily."...

14.8.2017 v 15:13 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2529 | Diskuse

Patrik Juda

Ubodané ženy v Egyptě aneb zhrzený džigolo muslima Petra Pelikána v České televizi

Ač se stala včera odpoledne smutná událost, když v egyptské Hurghadě připlaval z Rudého moře nožem ozbrojený zbabělý vrah turistek, tak z vystoupení pana islamologa Petra Pelikána v Čt jsem měl pocit, že si asi dělá legraci...

15.7.2017 v 13:13 | Karma článku: 47.94 | Přečteno: 10197 | Diskuse

Patrik Juda

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

22.6.2017 v 14:38 | Karma článku: 47.58 | Přečteno: 9653 | Diskuse

Patrik Juda

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

12.6.2017 v 7:05 | Karma článku: 43.68 | Přečteno: 2446 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Vlastík Fürst

Ticho, až z toho uši bolí

„To je hrozné, jaký tu máte hluk“, lamentovala jedna příbuzná na naše bydlení v Brně, když se zastavila na návštěvu. „Pořád tu hlučí auta a houkají sanitky“, dokončila svůj posudek našeho domova.

16.8.2017 v 20:35 | Karma článku: 13.18 | Přečteno: 361 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Jak jsem ve zlatém chrámu mluvila s kamennou hlavou

Ve snu jsem se ocitla v jednoduše vybaveném chrámu, zalitém světlem. Podlaha i zdi měly zlato okrovou barvu, v pozadí tři menší románské sloupy. Kamenné plastiky hlavy jsem se zeptala na cestu a ona mi odpověděla.

16.8.2017 v 6:07 | Karma článku: 5.42 | Přečteno: 136 | Diskuse

Anna Rathkopf

První rande s chemoterapií

V pátek jsem měla svoje první rande s chemoterapií. Jak už to bejvá někdy se rande vydaří a někdy zase ne.

14.8.2017 v 15:50 | Karma článku: 22.48 | Přečteno: 764 | Diskuse

Patrik Juda

Dvě britské obludy s dítětem a královna českých pedofilů ze strany Zelených

Další krůček. První rodina, kde máma je táta, táta je máma a 4 letý syn je vychováván jako pohlavně neutrální osoba. U nás prý ještě není dobojováno, říká zelená radikálka. "Zrušte sexuální i rodové normy a očistěte pedofily."...

14.8.2017 v 15:13 | Karma článku: 42.67 | Přečteno: 2529 | Diskuse

Jana Aulehlová

Střídavá péče a Tedík

U dětí se to stává, ale u psa? Oba ho milují, jako kdysi sebe navzájem. Ani jeden se ho nechce vzdát ve prospěch toho druhého.

14.8.2017 v 15:09 | Karma článku: 10.06 | Přečteno: 335 | Diskuse
Počet článků 181 Celková karma 45.47 Průměrná čtenost 2774

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.