Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

12. 06. 2017 7:05:17
Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

"Squatting považuji jednak za projev autonomní kultury, jednak za kritiku společnosti, v níž je vlastnictví deklarováno jako nedoknutelná hodnota".........Matěj Stropnický a jeho strana Zelených

Asi šedesát "bojovníků" z anarchistické zlaté mládeže vybavených jídlem, pivem, ohňostrojem a především obrovskou drzostí a arogantní sprostotou se rozhodlo po svém ( zlodějském a hulvátském ) protestovat proti nedotknutelné hodnotě vlastnictví, když se vloupali do dvou domů v centru Prahy.

Na vlastníkem přivolané policisty pokřikovali mimo jiné gestapo. Policistům, včetně těžkooděnců se je podařilo po nezbytném a zcela oprávněném zákroku dostat z domu, vytlačit z jimi blokované ulice a odvézt je v policejních antonech, kam za mě rozhodně patří, až po sobotní půlnoci, když odmítali jakkoliv komunikovat a spolupracovat, kromě toho typu komunikace, že na zasahující policisty tito extrémně levicový "intelektuálové" pokřikovali nepublikovatelná a skutečně odporná slova. Asi deseti squatterům se podařilo strávit noc na střeše, asi aby si mohli v klidu vypít všechna ta nanošená piva a pouštět rachejtle, než ráno konečně slezli.

V sobotu večer se tito lidé v centru Prahy rozhodli "squattovat za bydlení a lepší životní podmínky pro všechny". Těmi všemi museli myslet ale pouze sebe samotné a jim podobná nemakačenka. Boj těchto bizarních postav squattingu ve směšných kostýmech, který chce strana Zelených zlegalizovat, ač o tom do voleb raději nechce příliš mluvit, čímž rozhodně naznačili, co si myslí o inteligenci voličů, spočívá jednoduše v tom, že se prostě vloupají do cizího domu a klidně i zablokují veřejné komunikace. Jsou sprostí, agresivní a někteří vypadají a chovají se tak, jako by právě v nějaké toxické halucinaci utekli z blázince. To je ta autonomní kultura a kritika společnosti?

Tato individua před policisty kromě vulgarit také například tančila, lehala si do silnice a slečna, která vypadala jak v rauši ze záběrů z Woodstocku jim v psychedelickém tanci tvrdila, že dělá kreativní práci. No, ty kreativní fekální umělecké kusy, které v naštěstí jen dočasně obsazených domech po levicových aktivistech zůstali, museli být skutečným vytlačeným vrcholem těchto nezávislých a kreativních umělců. Když se reportér (Prima) zeptal jedné z volnomyšlenkářek, proč blokují přechod, tak mu odpověděla, že se k tomu nechce vyjadřovat. Když se zeptal ostatních squatterů, tak ti si jen nepřáli, aby je natáčeli. Toť vše.

Prostě jsme se rozhodli násilně se vloupat do cizích domů kousek od Prašné Brány, blokovat tu v centru Prahy ulici a vy všichni obyčejní občané a prosťáčci, kteří pracujete a za bydlení musíte platit si můžete................

Kromě sebou samotnými, a že to byla pestrá a myslím i toxická přehlídka exemplářů, vyzdobili anarchisté ukradené domy také transparenty, jako "Orgasmus je víc než národ", "Město pro lidi", nebo "Klinikou to nekončí".

Nic proti orgasmu, ale pro tyto lidi je víc než národ všechno. Slovo národ je pro ně myslím spíše sprosté slovo od prostých lidí. Město pro lidi v jejich podání je jen zlodějina a pohrdání ostatními lidmi. Ale to, že s falešnými a extrémně levicovými lidmi z anarchistické Kliniky, kteří byli dokonce za své vloupání do cizího objektu i oceněni Nadací Charta 77 za statečnost to nekončí, je bohužel pravda. Minimálně do té doby, dokud budou v politice a na radnici lidé jako je pan Matěj Stropnický, který veřejně nabádá k porušování vlastnického práva. Aktivisté z centra Klinika jsou tak stateční, že budovu na Žižkově již déle jak rok obývají zcela nelegálně.

Možná se ocenění hrdinové a anarchističtí aktivisté z Kliniky účastnili i sobotního loupeživého nájezdu v centru Prahy, protože na záběrech z policií vyklizeného domu jsou opět vidět exkrementy na podlaze, odporně zaneřáděný záchod a zdi jsou počmárané primitivními obrázky a nápisy. Ihned jsem si vybavil fotky z Kliniky. Mluvčí majitele budovy (ÚZSVM) Radek Ležatka již konstatoval, že škody budou poměrně značné. Věřím, že i tresty, ale to je spíše má naivní víra, protože realita je bohužel jiná. Absurdní, protože tito lidé jsou i oceňováni a dáváni tak za příklad ostatním.

Sobotního ataku na cizí majetek se v plné polní samozřejmě účastnil i slavný ruský anarchistický hrdina Igor Ševcov, který žije a studuje v Praze. Panu Ševcovovi nebyl prokázán útok zápalnými lahvemi, protože jej s incidentem spojovali pouze pachové stopy, ale městským soudem byl potrestán vyhoštěním za podíl na sprejování.

Vrchní soud v Praze však verdikt zrušil a změnil jej na zákaz účasti na demonstracích. Účast na loupeživém nájezdu se tedy asi nepočítá. Ministerstvo spravedlnosti se již omluvilo tomuto aktivistovi, jehož cílem je dle jeho vlastních slov změnit, či zrušit systém a být nebezpečný pro Český stát a prý si nedělá legraci. "Může pod to spadat i pumový útok, ale já neříkám, že to chci dělat." "Já si myslím, že je dost taktik a činů rozmanitých." Tak to aby se policie na tohoto rozmanitého anarchistického taktika z Ruska pořádně připravila.

Tento člověk, který má na těle vytetovaná písmena, která znamenají, že všichni policisté jsou bastardi a parchanti, dostal dokonce za vazební stíhání odškodné 360.000 korun, ač je spojován se Sítí revolučních buněk. Je milé od pana Ševcova, že zatím nechce v zájmu svého anarchistického světonázoru spáchat pumový útok, aby zrušil v naší zemi ten náš systém, který ho tolik štve a ve kterém je stále ještě vlastnictví deklarováno jako nedotknutelná hodnota, což se jemu a ostatním levicovým fanatikům, jako je pan Matěj Stropnická a celá strana Zelených tolik nelíbí.

Čeští Zelení by chtěli zatím zabírat domy a cizí majetek. Ti němečtí by v duchu multikulturalismu již brzy chtěli v Berlíně začít přejmenovávat ulice po Afričanech, aby se Afričané v Německu necítili pohoršeni. Obávám se, že přijde den, kdy se po svých afrických hostech bude muset přejmenovat i celé Německo.

Strana Zelených považuje squatting za projev autonomní kultury a za kritiku společnosti. Já považuji stranu Zelených za ty nejnebezpečnější nositele vlastizrádných, nemocných a falešných multikulturalistických hodnot a ultra levicových myšlenek.

Věřím, že "naši" Zelení narozdíl od jejich západních klonů zmizí po volbách na podzim navždy v nenávratnu dějin i s panem Matějem. Pánbůh s námi a Zelené pryč, nebo do již v Islámu zcela ztraceného Německa.

Zdroje: Idnes: Squatteři odmítali opustit budovy, policie je vyvedla...Zelení chtějí legalizovat squatting....Aktuálně: Chtěl bych být nebezpečný pro Český stát, odškodné za vazbu bych i jako anarchista vzal, říká Ševcov.....Ministerstvo spravedlnosti se muselo omluvit Ševcovovi za stíhání a vazbu. Anarchista dostane 360.000..........Zpravodajství (Barandov, Prima, Nova)

Autor: Patrik Juda | pondělí 12.6.2017 7:05 | karma článku: 43.03 | přečteno: 2089x

Další články blogera

Patrik Juda

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

22.6.2017 v 14:38 | Karma článku: 45.00 | Přečteno: 4140 | Diskuse

Patrik Juda

Lev z London Bridge poslal Alláhovy fanatiky do....někam! Kam poslat pana Junckera?

Lidé oceňují sbírkou hrdinného Londýňana, který zachránil životy ostatních, když se s holýma rukama postavil zbabělým muslimským vrahům s noži. EU také oceňovala. Ocenila fanatika s kladivem z Paříže za článek proti rasismu...

8.6.2017 v 13:09 | Karma článku: 32.12 | Přečteno: 683 | Diskuse

Patrik Juda

Otevřená srdce upchlíkům ve Francii aneb peklo pro ženy v "citlivých čtvrtích" Paříže

Hrobaři Evropy i pomocí agitky s muslimy na létajícím koberci chtějí otevírat srdce Evropanů migrantům a přerozdělovat migrantské hordy i mezi naší "rasistickou temnou lůzu". V Paříži mezitím pořádá jiná temná lůza hony na ženy..

22.5.2017 v 16:44 | Karma článku: 44.24 | Přečteno: 2982 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Iva Marková

Povodeň dvacetiletá

7. července to bude dvacet let ode dne, kdy náš kraj u Tiché Orlice zažil povodeň, jakou do té doby nikdo neviděl. Tehdy byl zatopen i dům mých rodičů, a tehdy také vzniklo těchto pár poznámek:

26.6.2017 v 21:01 | Karma článku: 7.13 | Přečteno: 172 | Diskuse

Pavel Skramlík

Hodina od Prahy a kafkovské téma

Netušil jsem, jak snadno a zdařile může člověk udělat dobrý krok k velké a pozitivní životní změně. Po 48 letech života v Praze jsem se přestěhoval do jednoho nevelkého/nemalého města na severu Čech. Donutilo mne to přemýšlet.

26.6.2017 v 8:30 | Karma článku: 13.44 | Přečteno: 258 | Diskuse

Lucie Amálie Sulovská

Slunce svítilo i v noci (II.)

(Povídka) Římské letiště přivítalo kardinála Bangouru každodenním shonem. Tentokrát to ale pro něj neměl být jen obyčejný let do vzdálené destinace. Po patnácti letech v Římě se na příkaz papeže vracel domů, do Afriky.

26.6.2017 v 5:45 | Karma článku: 14.35 | Přečteno: 386 | Diskuse

Veronika Fojtíková

Postup vpřed

Ano, chci psát. Ano, mé články se čtou. Ano, umím být i vtipná. Ano, mám snahu postupovat vpřed. Chci na sobě pracovat a chci postupovat dál.

26.6.2017 v 5:00 | Karma článku: 4.30 | Přečteno: 79 | Diskuse

Katarína Lorenčíková

Voila!!!

Občas pozorujem svet okolo mňa menej.. občas viac.. obcas nechápem, ako sa to všetko synchronizuje.. toto je príbeh o Veronike a o mojej ceste...

25.6.2017 v 22:14 | Karma článku: 4.83 | Přečteno: 116 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 44.09 Průměrná čtenost 2694

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.