Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

22. 06. 2017 14:38:34
Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

"Problémem se stalo vidět a připustit si realitu takovou, jaká je a mít odvahu o tom mluvit".....Joakim Lamotte, nezávislý novinář a bývalý reportér švédské státní televize SVT

Další případ takzvaného rasismu se odehrál ve švédském vlaku na trase ze Stockholmu do Hallsbergu a skončilo to pobodaným cestujícím, který se zastal průvodčí, když ta chtěla pouze vidět cestovní doklad od v hidžhábu zahalené muslimky. Cestující se zastal průvodčí před agresivním a rozzuřeným Karimem Alaamem Hussainem (25), mužem původem z Iráku, který požadavek od průvodčí vlaku vůči muslimské ženě považoval za rasismus. Podle očitých svědků byla průvodčí slušná a měla pravdu. Hussain si to nemyslel a tu svou "diskriminační" a ukřivděnou pravdu prezentoval dlouhým nožem.

Muži, ve kterém našla průvodčí zastání, se dostalo od touto "drzostí" dotčeného Hussaina nejdříve hrozeb, než dostal pěstí a později v boji na něj vytáhl Iráčan dlouhý kuchyňský nůž a čtyřikrát jej bodl do zad a boku a způsobil mu vážná vnitřní zranění. Zatímco oběť brutálního útoku na zemi krvácela, tak Hussain dle svědků procházel vlak s krvavým nožem v ruce jako vítěz nějakého sportovního klání a po vystrašených cestujících chtěl znát odpověď, zdali jsou také rasisté jako ta "drzá" průvodčí.

Když svou přednášku o rovnosti všech lidí a rasismu tento švédský Iráčan s dlouhým nožem a ještě delším kriminálním rejstříkem dokončil a vlak zastavil, tak utekl, ale policií byl brzy zadržen. V době činu měl být ve vězení za jinou kriminalitu, ale propuštěn byl předčasně. Prý jednal v sebeobraně a je hrdý na svůj čin, řekl policistům. Za tento svůj hrdý čin dostal osm a půl roku, ale deportován po jeho odpykání nebude. Je to přeci Švéd. Občanem EU se v roce 2008 stal i přesto, že již tehdy čelil trestním obviněním.

O obráceném a smyšleném rasismu již odmítá mlčet i švédský nezávislý novinář Joakim Lamotte, který déle jak rok a půl navštěvoval ve Švédsku školy a od studentek slyšel stále stejný příběh. Příběhy studentek, které se před sexuálním obtěžováním od muslimských "dětí" necítí v bezpečí na školních chodbách, mimo školy, nebo v autobusech. Nikde. Příběhy dívek a studentek, které, když o svých zkušenostech promluví, tak jsou i samotnými zaměstnanci školy obviňované z rasismu. Dle nedávných prvních lékařských testů ohledně skutečného věku "dětských" uprchlíků, které ve Švédsku konečně začali provádět i navzdory politické korektnosti, byli výsledky alarmující a šokující.

Tedy šokující a alarmující museli být především pro ty, kteří neměli možnost vidět tyto vousaté děti například na fotkách, protože třicetiletý člověk ze sebe nezletilého chlapce prostě neudělá.

Byli zveřejněny výsledky testů u 581 údajných dětských žadatelů o azyl bez doprovodu a drtivá většina z nich lhala a žádné děti to nebyli a někteří ani zdaleka. Celých 442 jich lhalo (76%). Z nedávných padesáti migrantů z Maroka jich lhalo dokonce 48. Ze Švédska přicházejí stále znepokojivější zprávy. Afghánská mládež podléhá stále více závislosti na heroinu, radikálních islamistů jsou již v zemi podle rozvědky tisíce a sexuální obtěžování dívek na letních festivalech a ve školách je epidemické.

Podle ředitele bezpečnostní policie Anderse Thornberga nezaznamenali bezpečnostní složky nikdy v minulosti takové množství radikálních islamistů v zemi. "Nárůst extremismu je výzvou historických rozměrů." Myslím, že tou největší švédskou výzvou historických rozměrů je zachránit Švédsko před islámem, pokud je to ještě možné.

Nejvíce islamistických radikálů žije asi ve Stockholmu, ale zatímco se v posledních letech až 300 lidí se švédským pasem přidalo k ozbrojeným islamistickým skupinám v Sýrii, Iráku a jinde a dle bezpečnostních složek je zřejmé, že k jejich odchodu k teroristickým skupinám přispívá jejich nábor v místě bydliště, tak naopak jediná policejní stanice ve stockholmské čtvrti Kista bude zrušena! Plány na její obnovení nejsou žádné a nebezpečná migrantská předměstí Rinkeby, Tensta a Husby zůstanou bez policejní stanice!

Odborník na terorismus Magnus Ranstorp to nazval katastrofou. "Místo toho jsme měli naopak čtyři otevřít!" Ale prý nejsou lidi. Ve Švédsku není nebezpečná pouze profese policisty, viz průvodčí, nebo každý, kdo chce, aby pravidla platila pro každého stejně. Podle policejního seržanta Petera Larssona je násilí páchané na policistech, lékařích a hasičích čím dál větší, ať již se jedná o házení kamenů, násilnosti, nebo zakládání požárů. Ještě v březnu plánované obnovení policejní stanice v Rinkeby se nekoná, protože stavební společnosti se bojí o bezpečí svých zaměstnanců. Nepochybně vědí proč.

Téměř vždy, když píši o novém a multietnickém Švédsku 21. století, tak si říkám, že je to již naposledy, ale pokaždé se zjeví nějaký nový a ještě bizarnější příběh švédského multikulturalismu a integrace, že koukám téměř s pusou otevřenou a prostě mi to nedá se nepodělit, protože příběhy ze Švédska mi přijdou ještě o něco šílenější než z jiných zemí, kde se rozhodli podělit se o svou vlast s muslimskými hosty.

Eritrejec, kterému ve Švédsku azyl udělen nebyl se za to pomstil švédskému státu tak, že v Ikea na protest zavraždil ženu a jejího syna. Dostal doživotí, ale žádá odškodnění za prý pomlouvačné příspěvky na facebooku na jeho osobu. Neuvěřitelné, ale ještě více neuvěřitelná mi přijde nová internetová kampaň švédské levice, která odmítá snahu úřadů, aby byli neúspěšní žadatelé o azyl deportováni. "Pošlete raději mě" je jejich nové heslo, které má opět a ještě více vydírat city Švédů.

Někteří Švédové jim na Twitteru již s radostí nabídli zdarma odvoz na letiště. Ano, deportovat všechny levicové extremisty, aktivisty a multikulturalistické blázny ze Švédska by určitě Švédsku pomoci mohlo, ale je to jen další z nekonečného citového vydírání původních Švédů těmito falešnými dobráčky.

Myslím, že mnoho lidí ve Švédsku již realitu vidí a stále více Švédů má i odvahu o tom mluvit, ale podle vstřícného postoje jejich vlády k migrantům je jim to platné jako tomu mrtvému ten zimník. Ale pro nás by to ponaučení o "úspěšné" integraci být mohlo.

Nastal čas začít připravovat odchod naší země z Evropské unie.......Václav Klaus

Zdroje: Breitbart: Journo claims widespread sexual assault by migrants in swedish schools..Sweden: Migrant stabs passengers when woman in hijab asked to show train ticket, blame racism..Last remaining police station in migrant-dominated swedish suburbs forced to close..Eritrea "Ikea killer" claiming compensation for disparaging Facebook coments...E15: Rozvědka: Švédsko je plné islamistů..Reflex: Švédské probuzení..Parl. listy: Dost lhaní vy "malé děti". Švédsko si rázně posvítilo na uprchlíky a pravda se ukázala.

Autor: Patrik Juda | čtvrtek 22.6.2017 14:38 | karma článku: 47.57 | přečteno: 9571x

Další články blogera

Patrik Juda

Ubodané ženy v Egyptě aneb zhrzený džigolo muslima Petra Pelikána v České televizi

Ač se stala včera odpoledne smutná událost, když v egyptské Hurghadě připlaval z Rudého moře nožem ozbrojený zbabělý vrah turistek, tak z vystoupení pana islamologa Petra Pelikána v Čt jsem měl pocit, že si asi dělá legraci...

15.7.2017 v 13:13 | Karma článku: 47.91 | Přečteno: 10002 | Diskuse

Patrik Juda

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

12.6.2017 v 7:05 | Karma článku: 43.65 | Přečteno: 2423 | Diskuse

Patrik Juda

Lev z London Bridge poslal Alláhovy fanatiky do....někam! Kam poslat pana Junckera?

Lidé oceňují sbírkou hrdinného Londýňana, který zachránil životy ostatních, když se s holýma rukama postavil zbabělým muslimským vrahům s noži. EU také oceňovala. Ocenila fanatika s kladivem z Paříže za článek proti rasismu...

8.6.2017 v 13:09 | Karma článku: 34.40 | Přečteno: 892 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Vlastík Fürst

Pohled z okna

Dnes ráno jsem se probudil do krásného dne. Pohled z okna byl úplně jiný, než ten, na který jsem zvyklý. Místo protějšího domu nádherná obloha, moře a mé uši navíc registrovaly úžasný klid.

26.7.2017 v 7:50 | Karma článku: 9.83 | Přečteno: 153 | Diskuse

Jan Jílek

Tak trochu o česneku i válce

Smazal jsem blog, kde jsem se pokoušel adorovat editory, které používám na psaní. Dělo se tak pod vlivem sledování své lásky, která provádí korekturu jedné diplomové práce v LibreOffice.

25.7.2017 v 14:07 | Karma článku: 14.07 | Přečteno: 383 | Diskuse

Pavlína Dvořáková

Já bych ty internety (ne)zakázala

I když jsem se zpočátku zuby nehty bránila, i mě smetla digitální tsunami, a tak patřím mezi lidi, kteří bez internetu neudělají ani krok.

25.7.2017 v 6:45 | Karma článku: 12.60 | Přečteno: 531 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Deník jedné Vlasty ze severozápadu - část VIII.

Už zase prší, ale nevadí. Zábavy i tvůrčí práce je dost. V chomutovském Sushi baru jsem si dala polévku Pho a vrátila se k voskovým barvám, z nichž se dělá enkaustika. Je to výtvarná metoda pro každého. Není třeba umět kreslit.

24.7.2017 v 20:09 | Karma článku: 5.83 | Přečteno: 136 | Diskuse

Jan Holát

Miminko

Wikipedie uvádí, že fejeton lehkou, subjektivní formou poukazuje na aktuální problém, což se mi tentokrát zřejmě nepodaří, nicméně neschopnost mít vlastní rodinu, tím problémem zaručeně je.

24.7.2017 v 14:22 | Karma článku: 14.31 | Přečteno: 523 | Diskuse
Počet článků 180 Celková karma 45.88 Průměrná čtenost 2772

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.