Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zfetujte už ty sobecké xenofoby, ať se doma integrují s migranty a hlavně ať je mají rádi

24. 08. 2017 9:09:11
Sním či bdím? Vrátila se mi snad psychóza? Němečtí vědci potřebují snížit xenofobní sentiment odpůrců migrantů! Kriminalitou a násilím trpící Němci by se nakonec k té lásce mohli proočkovat! Ve Švédsku již z lidí blázny dělají...

To, co jsem četl o výsledcích bádání německých vědců jak potlačit xenofobii mezi občany, kteří uprchlíky tolik nevítají a nemají je až tak moc rádi v původně svých zemích, mi v době téměř každodenních útoků všech těch pomatených jedinců a všech těch teroristických běsů páchaných napříč Evropou, které většinou spojuje vzývání v Alláha, opět vyrazilo dech.

Výzkum, který by se zabýval mírovím soužitím kultur uprostřed rychlé globalizace byl prý dle vědců z univerzit v Bonnu a Lubecku v dnešní době již nezbytný. Cílem výzkumu bylo "snížení xenofobního sentimentu" a podpořit láskyplnou spolupráci s cizinci. "Nikdy v minulosti se lidé nemuseli přizpůsobovat sociálnímu prostředí definovaného takovým množstvím etnické rozmanitosti a kulturní diferenciace."

Ano, samozřejmě, Němci i ostatní Evropané se musí přizpůsobit té etnické rozmanitosti, než je ta rozdílná islámská kultura "sežere" i s jejich zeměmi a ženami. A jak je (ty ovce) přizpůsobit, když mají oči, uši, jsou bílý a nemuslimové? Zfetujme je.

Výsledkem výzkumu univerzitních vědců je použití "hormonu lásky", který v lidech probouzí touhu pomáhat ostatním! Nejúčinější látkou se v experimentu na pouze!!! bílých lidech ukázal údajně hormon oxytocin! Plných 74% našňupaných bílých "xenofobů" i pod vlivem těch "hodných" bílých vítačů, kteří když byli sjetí, tak byli ještě hodnější, zásadně změnilo svůj postoj k migrantům. Je to důvod k radosti? Kolik megatun toho hormonu lásky budou muset vyšňupat muslimové? Tak těch se to netýká kamaráde, na ty se nešahá, na to pozor. Ti jsou asi hodní dost ( ne asi, ale určitě ty blbče ).

Ale oni nejsou, ani kdyby šňupal "lásku" i papež František, který to však možná ani nepotřebuje, když tento týden prohlásil, ať Evropané upřednostní důstojnost migrantů před bezpečností vlastních států! a ať je hlavně nechají žít tam, kde chtějí, i když přišli nelegálně! Amen. Ale zpět z božského a opevněného Vatikánu do smutné a drogami zatím nezkreslené německé reality, která je vůči původním Němcům tolik krutá a netolerantní.

"Tohle už není normální." "Tohle už není normální."...stěžuje si na videu německý občan z Halle, když toto léto ráno v sedm točí video uprostřed sídliště, kde stovky muslimů kulturně obohacují Němce, když vyzývají Alláha na celé město, než si jej jeden z nich všimne, co si je to dovoluje točit. Němec komentoval video i nepublikovatelně, možná, protože si ještě nešňupl, ale Německo bych z videa nepoznal. To obohacení ale ano, protože to poselství je stejné. My se tu teď ráno budeme hlučně modlit a vy všichni ostatní se jděte vyspat třeba do.....

Německo prý není k poznání ani na největších železničních stanicích v zemi, kde se kriminalita dle slov místopředsedy policejní unie Jorga Radeka drasticky zvýšila. Mluvčí německé policejní unie Ernst Walter..... "Na některých železničních stanicích je takový stav, kdy se už občan nemůže cítit bezpečně." Ale bezpečně není v Německu již myslím nikde a pro nikoho. Ani pro babičky, děti, ani v bazénech, na diskotékách, na festivalech, v obchodech, prostě nikde, tedy pokud v tom někde, jako například v Plauenu prostě nezakáží migrantům vstup.

Město, ve kterém se pořádá každou středu taneční večer pro občany, zakázalo po násilných a sexuálních útocích na mladé dívky vstup azylantům. Od zákazu vstupu azylantům se prý bezpečnost velice zlepšila. Tečka. Čtyři muže tmavé pleti, kteří v Dessau před pár dny přímo v centru města znásilnili šedesátiletou paní policie stále hledá.

Když před měsícem migranti sexuálně obtěžovali dívky na festivalu ve Schondorfu, tak policisté jednoho zatkli a byli za to napadeni davem až tisíce lidí a očkovaní asi ještě nebyli, protože začali ve skupinkách demolovat město. Měli nože, pálili rachejtle a stříkali slzný plyn. Policie musela povolat posily z ostatních měst.

Žadatelé o azyl v Německu nejsou bohužel jen ti inženýři, lékaři a vědci. Vlastně pracovní statistiky jsou stejně hrůzné, jako ty kriminální. Z více jak miliónu přivítaných imigrantů od podzimu 2015 si jich zatím našlo práci 10-12%! Asi tři čtvrtiny imigrantů ze Somálska, Eritreje, Iráku a Afghanistánu nemá naprosto žádný doklad o vzdělání. Tato "vzdělanost" platí více jak z poloviny také u Syřanů, Pákistánců a Nigerijců. Často prý užívají drogy i bez vědců, ale vypadá to, že se v nich bouří něco jiného, než ten hodný hormon lásky. Lépe by to však ale určitě popsala například paní Veronika Žilková, co vše se to v těch mladých mužích z exotických krajin vlastně bouří.

Já jen nechápu, že se ve velkém nebouří Němci. Ano, viděl jsem tento týden jak opět Angelu Merkel na volebním mítinku vypískali, ale v průzkumech prý jasně vede. Já to prostě nechápu, pokud je to pravda. Tak Němci si už vykopali hrob, ale bezdětná kancléřka chce pohřbít pokud možno všechny původní Evropany. Potěšit ji může, že syrská rodina v Německu pojmenovala svou narozenou dceru jako Angelu Merkel Muhammed. Tak už má paní kancléřka v Německu druhou takovou holčičku. Je to milé?

Německo je asi ztracené a Švédsko asi také. Žena, která žila v no-go zóně v Malmo vyhledala psychiatra pro svůj strach a hrůzu ze života v islámsky radikalizované části města, která ale oficiálně neexistuje. Možná i proto, že tyto čtvrtě "neexistují", tak ji psychiatr Johan Westernholm diagnostikoval vážnou psychotickou poruchu a naordinoval silná antipsychotika. Nenávistný islám ke všem ostatním nemuslimům asi tedy také neexistuje...( Existují totiž pouze bílý, netolerantní, sobečtí, hnusní a nemuslimští rasisté ).

Komisař EU pro migraci Dmitris Avramopoulos vzkazuje do České republiky..."Aby bylo možné udržet migraci ve Východním středomoří pod kontrolou, je nezbytné, aby Česká republika začala s přesídlováním." "Věřím také, že Česká republika splní svůj právní závazek a projeví solidaritu v rámci EU tím, že přemístí uprchlíky z Itálie a Řecka."

Já chci naopak věřit, že nově zvolení představitelé České republiky projeví solidaritu především a v první řadě se svými vlastními občany a nedopustí, aby byla naše země zničena tou falešnou solidaritou ke všem, kteří se prostě rozhodli, že přijdou do Evropy i s tou svou islámskou mírumilovností, jako přišli do sousedního Německa.

Zdroje: Protiproud(Petr Hájek): Němečtí vědci na to kápli..Odpůrcům migrace hormon lásky! Zahrne ho Brusel do povinného očkování dětí i dospělých...Středoevropan: Imigranti v německém městě obtěžovali dívky a pak zaútočili na policii..V saském městě imigrantům zakázali po násilnostech a sexuálních útocích vstup do klubu..Parlamentí listy: Tak to je pro Němce studená sprcha: Chodí k nim "negramotové"...První zprávy: Paní Merkelová, proč už se doma nemůžeme cítit v bezpečí?

Autor: Patrik Juda | čtvrtek 24.8.2017 9:09 | karma článku: 33.80 | přečteno: 860x

Další články blogera

Patrik Juda

Zničený život plačícího migranta aneb otevřené dveře Německa bez limitů Angely Merkelové

Migrantský vrah u soudu plakal a chtěl by svou zrůdnost vrátit zpět. Merkelová nepláče a nic vracet nechce. Nebude akceptovat žádný limit pro přijímání migrantů, chce zvítězit ve volbách a učinit Německo šťastné i v dalších letech

17.9.2017 v 20:10 | Karma článku: 43.54 | Přečteno: 2704 | Diskuse

Patrik Juda

Nevyhostitelní somálští manželé oslaví ve Švýcarsku dvacetileté výročí a mají co slavit

V zemi azyl nedostali, ale dostali dočasné povolení k pobytu. Dočasné? Za dočasných dvacet let se nenaučili jazyk, nikdy nepracovali, celou dobu žijí ze sociálních dávek, ale mají šest dětí. Otec se již "propracoval" do důchodu...

10.9.2017 v 8:21 | Karma článku: 44.01 | Přečteno: 3370 | Diskuse

Patrik Juda

V Řecku shodil ženu z útesu a šel do Německa, kde brutálně znásilnil a zavraždil studentku

Fronta před soudem ve Freiburgu a šokovaní přihlížející přelíčení. Údajně mladiství a údajný Afghánec mučil a zavraždil studentku medicíny. Po pátečním znásilnění běžkyně v Lipsku již policie doporučuje ženám běhat pouze v párech.

6.9.2017 v 13:33 | Karma článku: 44.16 | Přečteno: 3528 | Diskuse

Patrik Juda

Islamofobií bující Česko rozohnilo Čulíka a jak zvládnout terorismus dle Lékaře bez hranic

Po útocích v Británii se prý multikulturní společnost strašně spojila dohromady. Žádný muslimský, nebo islamistický terorismus nehrozí. Oběťmi jsou muslimové. Chceme li zvládnout terorismus tak se musí stát součástí našeho života!

31.8.2017 v 19:26 | Karma článku: 45.14 | Přečteno: 3521 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Tomáš Honajzer

Londýnské zápisky (III.): Veverka Verča

Jsem šťastný jako blecha, neboť jsem si splnil dětský sen. Uprostřed Londýna. A navíc úplnou náhodou.

20.9.2017 v 14:31 | Karma článku: 12.65 | Přečteno: 273 | Diskuse

Pavla Kolářová

Čtyři roky je dlouhá doba...

Dneska se dopustím takové menší bilance. Přesně před čtyřmi roky jsem pojala ten odvážný (možná i šílený) nápad začít zveřejňovat na blogu své výmysly a nesmysly. Důvody, které mne k tomu vedly, se bohužel do perexu nevejdou, ...

20.9.2017 v 8:38 | Karma článku: 12.39 | Přečteno: 212 | Diskuse

Tomáš Kubín

Tma v registru

Předvolební řeči o tom, že EET rozhodně ne, protože ne každý podnikatel je ve vztahu ke státu nepoctivý a registr smluv určitě ano, protože veřejná správa by mohla zhasnout a věřit se jí nedá, jsou pokrytecké.

19.9.2017 v 19:48 | Karma článku: 6.14 | Přečteno: 100 |

Eva Dreyová

Motýlí dilema

V životě by mě nenapadlo, že se vážně dožiji psychoideologicko-politického hybridu alá Engels-Duhring-Hegel-Jung-Marx a další. A že to fakt bude implementováno naprosto vážně, zaníceně do všech hlav.

19.9.2017 v 13:36 | Karma článku: 10.63 | Přečteno: 221 | Diskuse

Roman Janas

Koho budu volit

Myslím si, že jsem ve věku, kdy už můžu částečně hodnotit. A není to moc příjemné. Jako dítě jsem si myslel, že jsem nesmrtelný a opravdu se cítil bezpečně. Bohužel to už teď říct nemohu.

18.9.2017 v 23:38 | Karma článku: 30.52 | Přečteno: 913 | Diskuse
Počet článků 186 Celková karma 44.67 Průměrná čtenost 2780

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.