Pro Korán je naše milosrdenství výrazem naší podřízenosti

9. 03. 2016 10:17:51
Ve Vídni se stupňuje násilí a promenádují se po ní Šaría hlídky. OSN vyzdvihuje Angelu Merkel za morální hlas a hlas soucitu, lidskost a naší humanitární povinnost. Beatrix von Storch mluví o německé hranici a varovném výstřelu..

Stále přemýšlím, v jaké realitě světa žije OSN. Nevím, ale téměř každé oznámení této organizace mě nutí se zamýšlet, jestli nejsou jejich výzvy parodiemi na skutečnost. Evropa má velký problém, ale OSN bude hrát svou ve svém důsledku zhoubnou hru o ideálech, dokud bude existovat. Má naivita z dětství, že jsou to lidé, kteří pomáhají ostatním lidem v nouzi vzala za své. Je to pro mě naštěstí pouze nepochopitelná organizace, jelikož nevím čí zájmy zastupují, ale jsou to zájmy pro mě odpudivé.

Generální tajemník OSN, Pan Ki-mun požaduje po Evropě, aby si vzala příklad z Angely Merkel. Všechny země EU prý mohou posílit své humanitární úsilí v uprchlické krizi. Nejde o to, jestli už byly poskytnuty nějaké prostředky ( zajímalo by mě, kdyby ty nějaké prostředky někdo spočítal, je li to možné ), ale tady jde o víc. Jde o lidskost a naši humanitární povinnost, řekl. Musíme usilovat o harmonické řešení, nikoli abychom prosazovali protiuprchlickou politiku. Silně to pohání nacionalistické zájmy. Angela Merkel je morální hlas a hlas soucitu.

To jsou asi pro mnoho lidí krásná slova a idee, ale realita zemí, které se již v uprchlické vlně pomalu topí, není ve skutečnosti ani zdaleka hezká. Po Vídni, ač mi to stále zní bláznivě, hlídkují Šaría fanatici. V pondělí napadla tato asi padesátičlenná " hlídka práva " několik nezletilých Kavkazanů. Chlapcům způsobili těžká zranění v jednom z vídeňských obchodních center. Ze sedmi napadených ( 15-18 ) jsou dva v kritickém stavu. Motivem byly údajně drogy ( ORF ). Včera zbili tyto hlídky Rakušana, který se zastal své ženy a dcery. Skončil také v nemocnici. Z vídeňských škol a školek se vytrácí německý jazyk, a nikoli pomalu. Morální hlas Angely Merkel už rakušany nedojímá. Ani mě nedojímá, ale naopak cítím někdy až vztek, nikoli ten tekutý hněv.

Podle Die Welt je v Čechách popularita Angely Merkel někde ve sklepě. Tomu věřím, ale nechce se mi uvěřit, že v tom sklepě není i v Německu. Teď budou v Německu částečné volby a přál bych si, aby Němci poslali paní Merkel do tohoto imaginárního sklepa popularity. Beatrix von Storch, europoslankyně za Alternativu pro Německo prohlásila, že Německo má právo na použití zbraní, když někdo nelegálně překročí hranice. Není zde žádný důvod, aby někdo beztrestně překračoval naše hranice a dětí se to netýká. Jednalo by se o varovný výstřel, ten je podmínkou.

Samozřejmě sklidila kritiku od jiných politiků. Je to brutální, nehumánní, nedemokratické a rasistické. Nechápu proč ? Proč by měl smět do Německa naprosto každý ? Co je na alternativě hlídat si své hranice v době terorismu a nepřehledné situaci špatného? Co se nelíbí panu Pan Ki-munovi na nacionalistických zájmech ? Nacionalismus znamená politiku a myšlenkové tendence zdůrazňující význam národa. Sounáležitost lidí se společným původem, historií, jazykem, kulturou a územím. Mě to přijde přirozené a není to přeci nějaký rasismus, nebo xenofobie. Ti lidé, kteří to říkají jsou pro mě nepochopitelní. Napadají my slova deviace, korupce a zrada. Zrada všech evropských národů, které po celé staletí bránili Evropu před islamizací a stálo to statisíce lidských životů.

Korán chápe soucit a milosrdenství vůči muslimům jako znak ponížení a podřízenosti. Vlastně tím přiznáváme podřízenost muslimům. V okolních zemích již vědí své a mají každodenní zkušenosti s muslimským vděkem.

Pro mě je dobrá zpráva, že se Donald J. Trump stále valí Amerikou jako Rolling Stones. Dobrá zpráva je také, že mezinárodně oceňovaný pan Tomáš Halík se necítí na kandidaci v následující prezidentské volbě. Aby si prý získal většinu obyvatel Čr, musel by vykládat odporné věci svému svědomí. To je dobře a navíc řekl, co si vlastně myslí o většině obyvatel Čr. Pan Halík se rozhodl založit intelektuální institut a čekají ho náročné úkoly na mezinárodní intelektuální scéně. Hodně štěstí v zahraničí.

Čím více budeme muslimům ustupovat a sloužit, tím více se jich ještě vydá na cestu a užít si sociálních dávek, dobrovolných hodných evropských otroků, ale bohužel to nejhorší je pro mě vztah muslimů k ženám.

Opožděně,...Vše nejlepší všem ženám.

Autor: Patrik Juda | středa 9.3.2016 10:17 | karma článku: 38.20 | přečteno: 1319x

Další články blogera

Patrik Juda

Profesor Lukeš z Bostonské university dostal v Událostech záchvat zloby z pana Jakla

Kritik Čechů a muž s tím nejameričtějším přízvukem na světě byl opět na dálku v ČT. Pan Jakl v něm probudil strašidelnou zlobu. Proč? Pan Jakl měl prostě jiný názor a on to neunesl. Jsou pan Kubal a muž s koňským ohonem z Kremlu?

20.7.2018 v 5:06 | Karma článku: 47.93 | Přečteno: 10748 | Diskuse

Patrik Juda

Psí hrdina zachránil obklíčené britské vojáky pod palbou a zahnal džihádisty na útěk

Střelce zakousl a další islamisty potrhal. Britská speciální jednotka v bezvýchodné situaci vyslala svého zvířecího přítele na zteč. Kulky jej jako zázrakem míjeli a šestici elitních vojáků v Sýrii zachránil tento sedmý statečný.

16.7.2018 v 8:08 | Karma článku: 38.54 | Přečteno: 1598 | Diskuse

Patrik Juda

V Šílené Británii zakázali studentkám nosit sukně. Už pouze kalhoty vy nestoudnice!

Rodičům se už vaří krev v žilách. Genderová hysterie oblékne od září v nejméně čtyřiceti britských školách studentky do kalhot. Osmileté holky smějí sukně ještě rok a feministická profesorka z Cambridge přišla na univerzitu nahá!

2.7.2018 v 8:03 | Karma článku: 42.80 | Přečteno: 3139 | Diskuse

Patrik Juda

"Skandál v Brně": Rande století je diskriminační, protože tam pozvali stejně mužů jako žen

O víkendu vrcholící brněnský festival prý hrubě selhal v podpoře sexuálních menšin a Společnost pro queer paměť je znepokojena. Akce prý nevytváří podmínky, aby se mohli seznámit stejnopohlavní páry. Další diskriminace? Ajajajaj..

13.6.2018 v 16:19 | Karma článku: 37.32 | Přečteno: 1715 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jan Pražák

Na karmě záleží

Je důležité mít pořádnou karmu, člověka to zahřeje a potěší. A právě naopak, mizerná karma je k ničemu. Věřím, že to platí i pro lidi, kteří se snaží přesvědčit sami sebe i ostatní, jak jim na těchto věcech nezáleží.

18.12.2018 v 21:23 | Karma článku: 10.47 | Přečteno: 125 | Diskuse

Jana Slaninová

Pár obrázků z prosince LP 2018

Někdy je lepší ticho, protože jakékoli slovo ruší. Někdy. Jindy je i mnoho slov málo. Hubu mám sice proříznutou, ale někdy ji nemám chuť ani otevřít. A tak se jen dívám kolem.

18.12.2018 v 20:25 | Karma článku: 13.50 | Přečteno: 180 | Diskuse

Pavel Hewlit

Vánoční legenda o Cigíškovi z Vysočan (z Harfy)

Ne mnoho novějších pražských čtvrtí má svoje pouliční legendy. Ty starší nepočítám – stará Praha jich má dost a kolikrát není pro legendu ani kam plivnout.

18.12.2018 v 18:51 | Karma článku: 12.55 | Přečteno: 194 | Diskuse

Lucie Michalová

Válka mění tvář

Kdysi se lidstvo rvalo a bojovalo o kousek své země, aby ji vlastnili a užívali si ji. Dnes to vypadá jakoby lidtsvo hledalo jednotu a sjednocení, aby mohlo změnit zemi.Je to psychologická hra, jinak vypadajícího boje o kus země.

18.12.2018 v 14:46 | Karma článku: 9.80 | Přečteno: 196 | Diskuse

Vilém Ravek

Miloši, nezhasni! Nezhasni!

Od chvíle, kdy prezidentská kancelář oznámila, že si prezident Miloš Zeman vezme až do konce roku volno, se mne zmocnila předvánoční deprese. Nedovedu si bez jeho projevu představit ani Vánoce, ani Nový rok.

18.12.2018 v 12:34 | Karma článku: 16.70 | Přečteno: 635 | Diskuse
Počet článků 208 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2804

Samotář a cestovatel

Najdete na iDNES.cz