Ve Velké Británii se migranti vychloubají tím, že nikdy pracovat nebudou

15. 09. 2016 17:40:01
Vládní jazyková školitelka se podělila o své zkušenosti a potrvrdila, že se neevropští migranti mající status uprchlíka zajímají pouze o své podpory a nemají zájem učit se jazyk, nebo pracovat. Mnoho z nich již léta žije z peněz..

V londýnské rádiu LBC proběhl rozhovor mezi moderátorem Nickem Ferrarim a šéfem charitativní organizace Akce pomoci (ActionAid) Mikem Noyesem o 20.000 Syřanech, které schválila britská vláda k přesídlení. Póté, co pan Noyes vyslovil schválení programu, který by měl stát 1.7 bilionu liber, což je asi 54.4 miliardy korun v prvních čtyřech letech, tak zareagovala na slova pana šéfa charitativní organizace jazyková učitelka Janet a v diskuzi se podělila o své zkušenosti s výukou anglického jazyka migrantů a o tom, jak angličtí plátci daní financují anglické třídy pro Syřany a další migranty s povoleným azylem.

Žena, která je zaměstnána, aby učila migranty a takzvané uprchlíky anglický jazyk říká, že se migranti se statusem takzvaného uprchlíka nemají zájem učit jazyk, nebo si hledat práci, ale nejvíce je zajímá sociální podpora, kterou prý mohou vytahat z peněz daňových poplatníků (breitbart). Řekla, že ona učí ty lidi, o kterých hovořil pan Noyes a popsala realitu z lekcí anglického jazyka jako potíže.

"Máme mnoho, tak mnoho studentů, kteří se vůbec nedostavili". "Oni tyto lekce nechtějí a výuka anglického jazyka je ve skutečnosti nezajímá". "Tyto speciální třídy jsou placeny zjevně námi všemi". Je to tak, tak frustrující". "Já je miluji učit a oni jsou milý lidé pokud se dostaví, ale mnoho z nich se nedostaví". "Jednoduše je výuka anglického jazyka nezajímá". Když se prý paní učitelka snažila některé z nich učit anglický jazyk, aby mohli najít zaměstnání, tak jí říkali, že oni ale pracovat nechtějí. "Já nechci do práce a já se nechci učit anglicky kvůli zaměstnání".

Pan moderátor Ferrari byl slovy paní učitelky omráčen a vyvodil, že rozšíření tohoto jevu znamená, že oni jsou štastní takto žít z blahobytu státu. Přeně to je to, co dělají dodala paní učitelka Janet. "No jsem k nim docela upřímná a říkala jsem jim jak se proto cítím. "Již den poté, co jsme opustili Evropu, tak mnoho z nich, mnoho z nich se hlavně obávalo, zdali budou brát stále své podpory na ubytování a zdali snad nebudou muset začít platit své kurzy". "Je to frustrující". "To je extrémně frustrující". "Je to beznadějné".

V tomto roce řekl poradce bývalého předsedy Evropské komise Manuela Barrosa pan Phillip Legraine, že prý více jak milion migrantů, kteří dorazili do Evropy minulý rok, si do pěti let vydělají na výdaje s nimi spojené, a to prý více jak téměř dvakrát. Uprchlíci prý vytvoří více práce, zvýší poptávku po službách a výrobcích a zaplní mezery na evropském pracovním trhu. Mezitím je ale nesporné, že neevropští migranti navýší požadavky na služby a výrobky, ale pro ostatní slova pana Legraina nejsou nikde žádné důkazy.

Naopak vládní studie zjistila, že 65% uprchlíků, které přijali Holanďané v roce 1990 jsou dnes nezaměstnaní a těch zbylých pracujících 35% jsou uprchlíci z bývalé Jugoslávie. Napříč kontinentem je nezaměstnanost neevropských migrantů dvakrát vyšší nežli u původní populace. Britské plátce daní stáli 16 miliard liber jen za rok 2015.

V diskuzi pod článkem reagovali v drtivé převaze rozezlení Britové a to například na stupidní levicovou politiku, a že jsou zde prý migranti placeni za to, aby měli děti a mohli chodit pětkrát denně do mešity. Jediná jejich práce je dělat děti. Dnes jsem viděl opravdu hrozné video z Londýna 2016 a z demonstrace, ale spíše z nepokojů a protestů tisíců muslimů tam žijících. Tolik nenávisti od tolika lidí najednou jsem ještě nikdy neviděl. Starší muslimové tam vyzývají ty mladší k násilí. Video je plné sprostoty a urážek všech nemuslimů, a že je to prý již jejich země vy moulové a Alláh Akbar.

Tak hlavně, že muslimský starosta Londýna Sadiq Khan zakázal v metru sexistickou reklamu, neboli například ženy v plavkách, nebo spodním prádle, prý jakožto otec dvou dcer v mladistvém věku a chce hlavně kontrolovat protiuprchlické příspěvky na interrnetu, tak věřím, že zakáže i tyto nenávisti plné projevy a shromáždění jeho zdaleka nikoliv mírumilovných muslimů.

Britům bych moc přál, aby jejich muslimští spoluobčané nedělali pouze děti, ale chodili i do skutečné práce, raději než na nenávistné demonstrace proti lidem a národu, který jim tolik pomohl a pomáhá.

Autor: Patrik Juda | čtvrtek 15.9.2016 17:40 | karma článku: 44.44 | přečteno: 3986x

Další články blogera

Patrik Juda

Profesor Lukeš z Bostonské university dostal v Událostech záchvat zloby z pana Jakla

Kritik Čechů a muž s tím nejameričtějším přízvukem na světě byl opět na dálku v ČT. Pan Jakl v něm probudil strašidelnou zlobu. Proč? Pan Jakl měl prostě jiný názor a on to neunesl. Jsou pan Kubal a muž s koňským ohonem z Kremlu?

20.7.2018 v 5:06 | Karma článku: 47.93 | Přečteno: 10802 | Diskuse

Patrik Juda

Psí hrdina zachránil obklíčené britské vojáky pod palbou a zahnal džihádisty na útěk

Střelce zakousl a další islamisty potrhal. Britská speciální jednotka v bezvýchodné situaci vyslala svého zvířecího přítele na zteč. Kulky jej jako zázrakem míjeli a šestici elitních vojáků v Sýrii zachránil tento sedmý statečný.

16.7.2018 v 8:08 | Karma článku: 38.68 | Přečteno: 1617 | Diskuse

Patrik Juda

V Šílené Británii zakázali studentkám nosit sukně. Už pouze kalhoty vy nestoudnice!

Rodičům se už vaří krev v žilách. Genderová hysterie oblékne od září v nejméně čtyřiceti britských školách studentky do kalhot. Osmileté holky smějí sukně ještě rok a feministická profesorka z Cambridge přišla na univerzitu nahá!

2.7.2018 v 8:03 | Karma článku: 42.90 | Přečteno: 3162 | Diskuse

Patrik Juda

"Skandál v Brně": Rande století je diskriminační, protože tam pozvali stejně mužů jako žen

O víkendu vrcholící brněnský festival prý hrubě selhal v podpoře sexuálních menšin a Společnost pro queer paměť je znepokojena. Akce prý nevytváří podmínky, aby se mohli seznámit stejnopohlavní páry. Další diskriminace? Ajajajaj..

13.6.2018 v 16:19 | Karma článku: 37.43 | Přečteno: 1716 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Vlastimil Fürst

Zdravý pláč nemluvněte

Je to už pár let, co mi jeden kamarád řekl: "Vlastíku, už několik let říkám Bohu, aby mi dal jasně najevo, že vůbec existuje. A pořád nic. Bůh mlčí!"

22.3.2019 v 20:10 | Karma článku: 8.06 | Přečteno: 111 | Diskuse

Jan Jílek

Ještě to tak umět

Pročítám si tak různé weby, různé zprávy, různé názory. Některé mne zaujmou, některé přelétnu jen tak, u některých se zastavím, buď abych se pokochal autorovým rozhledem, nebo omezeností.

22.3.2019 v 16:34 | Karma článku: 13.80 | Přečteno: 282 | Diskuse

Jaroslava Krnáková

Onkologickým pacientem snadno a rychle, 10. část, Arogantní úředník skoro vítězí

Nemoc je jedna věc, ale dokud člověk žije, musí řešit i byrokratické záležitosti. Mohu potvrdit, že mezi úředníky se vyskytuje druh homo malus nebo-li člověk špatný, zlý, škodící. Vidíte? Opravdu existuje, viz slovník cizích slov.

22.3.2019 v 13:14 | Karma článku: 26.04 | Přečteno: 557 | Diskuse

Ladislava Šindlerová

Byli jste někdy na večírku v Alzheimer centru?

Já ho dnes odpoledne absolvovala jako host a musím se přiznat, že jsem byla napnutá jako struna a zároveň plna obav, protože s tou strašlivou nemocí mám zkušenost a nedovedla jsem si představit, jak se s tou akcí personál popere.

21.3.2019 v 20:30 | Karma článku: 19.24 | Přečteno: 442 | Diskuse

Jan Jílek

Neznámé číslo

Občas se na displeji objeví neznámé číslo, a jsem obvykle na vážkach, zda zvednout, či nikoliv. Dnes se objevilo dvakrát. Oboje jsem zvedl. Nakonec, nikdy nevím, jestli nevolá budoucí klient.

21.3.2019 v 15:09 | Karma článku: 13.64 | Přečteno: 1308 | Diskuse
Počet článků 208 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2806

Samotář a cestovatel

Najdete na iDNES.cz