Muslimský kapitán nafukovací lodě poslal křesťany na smrt

21. 09. 2016 16:12:10
Za pár dnů začne ve Španělsku soudní proces s muslimským kapitánem lodě, který nigerijského pastora a ostatních pět křesťanů vymlátil ze svého plavidla z náboženských důvodů, ač s jistotou věděl, že nemají šanci přežít a utopí se.

Muslimský kapitán lodě stane již brzy ve Španělsku před soudem za šestinásobnou vraždu křesťanů, které se svým společníkem doslova vymlátili z lodě na rozbouřeném moři a kteří se všichni utopili (Telegraph). Poslal je na jistou smrt. Kamerunský imigrant zavraždil šest mužů, kteří si jej najali, a to z důvodu jejich křesťanské víry. Prokurátor požaduje trest 90 let odnětí svobody, protože za každého zavražděného křesťanského imigranta požaduje oddělený patnáctiletý trest.

Kapitána nafukovací lodě Alaina N.B. z Kamerunu identifikovalo 29 přeživších z této pekelné plavby, která se uskutečnila v roce 2014 z Maroka, na jižní pobřeží Španělska. Podle svědectví některých z 29 přeživších z celkových 50 imigrantů, kteří se nalodili poblíž Nadoru v severním Maroku se stalo následující. Na počátku bouře a v drsných podmínkách na moři za velkého vlnobití přinutil muslimský kapitán modlící se křesťany a katolického pastora opustit loď. Svědci popsali vyšetřovatelům, že kapitán a jeho zástupce, který byl také Kamerunec, a který zemřel ještě před soudním procesem věřili, že počasí se prý zhoršilo pokaždé, když se oběti pomodlili.

Dle obžaloby si byl kapitán Alain N.B. plně vědom nízké teploty, drsných podmínek na moři a velké vzdálenosti k pobřeží a byl si také plně vědom absence jakékoliv další lodě poblíž, která by mohla křesťanské imigranty zachránit. Poslal je na jistou smrt. Dle svědectví použili dva Kamerunci dřevěné desky z pevné části lodě, kterými mlátili nigerijského pastora předtím, než mu pomohli násilním do moře. Tito dva muži objevili u dalších pěti cestujících amulety, nebo křesťanské symboly ukryté pod oblečením. Následovali do moře pastora. Dle všech předpokladů se všichni utopili.

Nalezeno bylo pouze jedno tělo z obětí vyplavené na břehu.

Dne 5.12.2014 nalezli mořští záchranáři z Almeríi 29 přeživších na desetimetrové nafukovací lodi bez motoru unášené mořem. Minimálně 21 lidí v průběhu plavby zahynulo na rozbouřeném moři a za silného větru, včetně sedmi dětí. Jejich matky je nebyly schopny udržet. Všichni přeživší jsou ze subsaharské Afriky a byla jim ihned poskytnuta psychologická pomoc po prožitém traumatu. Imigranti byly vystrašeni mluvit o tom, co se stalo, ale pravda o vraždících Kameruncích vyplavala na povrch.

Oba Kamerunci byli nalezeni s hotovostí 1500 eur, což je dle přeživších svědků stejná suma, kterou sebrali svým obětem předtím, než je poslali na smrt. Obdobný a smutný příběh "náboženské tolerance" se stal i v dubnu minulého roku při plavbě mezi Libyí a Itálií. Na Sicílii bylo zatčeno 15 muslimů pro údajné zavraždění 12 křesťanů a vhození jejich mrtvol do Středozemního moře (Breitbart).

Korán jasně stanovuje, že Mohamed je Alláhovým apoštolem. Ti lidé, kteří jej následují, mají býti soucitní jeden ke druhému, což velmi často nejsou, ale k nevěřícím mají být bezcitní a nemilosrdní. V mnoha muslimských zemích křesťané trpí a jsou utlačováni a vidím, že začínají být utlačovaní i někteří Evropané, kteří muslimům pomohli ve svých vlastních zemích. Na příběhu nelidského muslimského kapitána je vidět, že ta nenávist se projeví i v kritické situaci, kdy jsou všichni doslova na jedné lodi a bojují o přežití společně. I v ten moment modliteb a boje o holý život vyplave na povrch ta nepochopitelná nenávist. V koránu jsou však psány takové věci, že by jsme tu nekončící nenávist některých muslimů k nevěřícím chápat měli.

Zabíjej bezvěrce, kdekoliv je najdeš (2:191). Muslimové se nemohou přátelit s nevěřícími (3:28). Žádné jiné náboženství krom islámu není přípustné (3:85). Mrzačte je a ukřižujte nevěřící, pokud kritizují islám (5:33). Terorizujte a setněte hlavu těm, kteří věří jiné posvátné knize než je korán (8:12). Muslimové musí shromáždit všechny zbraně k terorizování nevěřících (8:60). Nevěřící jsou hlupáci, pobýzejte muslimy, aby s nimi bojovali (8:65). Objeví li se příležitost, tak zabíjejte nevěřící vším, co máte po ruce (9:5). Válči s nevěřícími, kteří žijí ve tvém sousedství (9:123). Netouži po míru s nevěřícími, ale setni jim hlavu, když je chytíš (47:4).

Nevěřím, že někdo může upřímně považovat islám za náboženství míru a tolerance, když jsou muslimové svatou knihou islámu koránem tolik vybízeni k nenávisti všech nemuslimů. Mnoho z lidí, kteří nás tolik moc nenávidí přesto stále přichází a hledají nový život v Evropě, kde mají již tolik svých bratří ve víře. Pomáhat lidem v nouzi je správné, ale pochopit tu nepopiratelnou rozdílnost a neslučitelnost totalitní ideologie islámu s evropskou kulturou, se západním životním stylem a s demokracií je nutné.

Pokud mají Evropané a demokracie přežít.

Autor: Patrik Juda | středa 21.9.2016 16:12 | karma článku: 42.54 | přečteno: 2625x

Další články blogera

Patrik Juda

Profesor Lukeš z Bostonské university dostal v Událostech záchvat zloby z pana Jakla

Kritik Čechů a muž s tím nejameričtějším přízvukem na světě byl opět na dálku v ČT. Pan Jakl v něm probudil strašidelnou zlobu. Proč? Pan Jakl měl prostě jiný názor a on to neunesl. Jsou pan Kubal a muž s koňským ohonem z Kremlu?

20.7.2018 v 5:06 | Karma článku: 47.93 | Přečteno: 10794 | Diskuse

Patrik Juda

Psí hrdina zachránil obklíčené britské vojáky pod palbou a zahnal džihádisty na útěk

Střelce zakousl a další islamisty potrhal. Britská speciální jednotka v bezvýchodné situaci vyslala svého zvířecího přítele na zteč. Kulky jej jako zázrakem míjeli a šestici elitních vojáků v Sýrii zachránil tento sedmý statečný.

16.7.2018 v 8:08 | Karma článku: 38.60 | Přečteno: 1611 | Diskuse

Patrik Juda

V Šílené Británii zakázali studentkám nosit sukně. Už pouze kalhoty vy nestoudnice!

Rodičům se už vaří krev v žilách. Genderová hysterie oblékne od září v nejméně čtyřiceti britských školách studentky do kalhot. Osmileté holky smějí sukně ještě rok a feministická profesorka z Cambridge přišla na univerzitu nahá!

2.7.2018 v 8:03 | Karma článku: 42.88 | Přečteno: 3157 | Diskuse

Patrik Juda

"Skandál v Brně": Rande století je diskriminační, protože tam pozvali stejně mužů jako žen

O víkendu vrcholící brněnský festival prý hrubě selhal v podpoře sexuálních menšin a Společnost pro queer paměť je znepokojena. Akce prý nevytváří podmínky, aby se mohli seznámit stejnopohlavní páry. Další diskriminace? Ajajajaj..

13.6.2018 v 16:19 | Karma článku: 37.40 | Přečteno: 1716 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Jan Jílek

Kryštof Kolumbus a Chuck Berry

Budu se muset vydat do prérie reklamovat čtečku. Chodila, chodila, leč už nechodí. Jak uspěji, dám vědět. Pokud uspěji. Prý je reklamace loterie.

23.2.2019 v 4:42 | Karma článku: 7.20 | Přečteno: 167 | Diskuse

Vlastimil Fürst

Můj pláč doletěl až do nebe

Jsou chvíle, kdy se nám zdá, že náš život ztratil smysl. Máme pocit, že už nemáme žádnou naději. Něco podobného řeší král David v 6. žalmu. Dnes se spolu podíváme na jeho závěrečnou část.

22.2.2019 v 20:15 | Karma článku: 13.56 | Přečteno: 179 | Diskuse

Robert Čapek

Co se to dítě ve škole vlastně učí?!

Vzhledem tomu, jaké pitomosti se nyní v souvislosti se vzděláním řeší (například zákazy mobilních telefonů), vytrácejí se z diskuze témata mnohem důležitější. Jedním z nich je skryté kurikulum.

22.2.2019 v 13:26 | Karma článku: 21.13 | Přečteno: 792 | Diskuse

Jan Jílek

Nemám rád, když se do umění plete politika

Být v pracovní neschopnosti má tu výhodu, že sice nejsem plně fit, do toho mám ještě daleko, ale na druhou stranu, mohu se ráno v pět probudit, chvíli si číst chytré knihy, mám chytrých knih mraky.

22.2.2019 v 11:12 | Karma článku: 18.58 | Přečteno: 526 | Diskuse

Anna Novacek

Hlavička jako makovička

Před lety, coby máma malého kluka s krásně kulatou hlavičkou, jsem vůbec netušila nic o plagiocefalii nebo brachycefalii. To až když ze mě ten kluk udělal babičku. Ale mám pocit, že dnešní maminky těch informací také moc nemají...

22.2.2019 v 8:00 | Karma článku: 16.38 | Přečteno: 398 | Diskuse
Počet článků 208 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2805

Samotář a cestovatel

Najdete na iDNES.cz