Děti imigrantů ve Švédsku sexuálně napadali malou školačku

8. 10. 2016 17:11:24
Devítiletá dívka byla opakovaně bita, sexuálně napadána a citově trízněna skupinou dětských migrantů, a to přímo na školním hřišti, nebo v jídelně. Ostatní se na to dívali. Čtvrťáci dostali ve škole první lekci z multikulturalismu

Švédská veřejná škola v Eskilstuně dostala první lekci multikulturalismu v praxi, jako facku všem levičáckým snům o tom, že jsou si všechny kultury rovné a mohou vedle sebe pokojně žít. Švédská škola se snažila tento rasistický a násilnický příběh samozřejmě zatajit.

Devítiletá bílá dívka byla opakovaně zbita, sexuálně napadána a citově trýzněna od skupiny dětských imigrantů ve své škole. Avšak namísto, aby to bylo nahlášeno úřadům, tak se škola rozhodla toto nechutné zneužívání zatajovat. Rodiče dívky jsou po právu pobouřeni. Naneštěstí této malé dívce nebylo pomoženo, což je jen dalším příkladem až neuvěřitelné tolerance nové a agresivní kultury ve Śvédsku. Nelidská kultura vždy převálcuje tu tolerantní, za předpokladu, že dostane šanci. Tu šanci, kterou dostává islám ve Švédsku, odnášejí ale bohužel především ženy a děti.

Rodiče dívenky se domáhají odpovědí, poté, co jim jejich dítě prozradilo o hororu, kterému byla dívka tváří v tvář každodenně vystavena. Dívka popsala, že na ni bylo pravidelně voláno ku...(pussy), a nebo dě... (whore). Byla podrobena bití přímo na školním hřišti a ve školním autobuse. Poslední kapkou však bylo, když bylo vyzrazeno, jak ji někteří ze studentů sundali kalhoty v jídelně a dále pokračovali v sexuálním obtěžování této mladičké dívky, zatímco ostatní děti se na to dívali.

Když se rodiče obrátili na školu, tak skončili v šoku po písemné odpovědi, které se jim dostalo. Fia Tider ve své zprávě uvedla, že škola zneužívání dívky omlouvá tím, když říká, že ta dívka byla prostě přirozeným terčem, protože je sladkou blondýnkou. Absolutně neuvěřitelné vysvětlení sexuálního a psychického týrání dítěte, které nebylo nijak potrestáno. "Dostali jsme vysvětlení od zaměstnanců školy, že prý naše dívka byla sladká a tak vzrušující blondýnka, a tím to všechno začalo." Matka dívky se vyjádřila pro televizi News Sórmland. "Myslela prý většinou pouze na sebe, a to jim působilo ještě větší zábavu."

"Má dcera stála s podnosem na jídlo v jídelně." "Tam jí stáhli kalhoty a zvedli ji, zatímco všichni ostatní se na to dívali." Představitelé školy toto zneužívání ignorují a namísto toho obviňují dívku z toho, že je sladkou blondýnkou. To je prostě neuvěřitelné, kam až ve Švédsku zašli v politické korektnosti, když vina je na straně dívky. Vedení školy po tomto sexuálním zneužívání pouze nabídlo opatření, že ji budou vozit domů, mimo školní autobus, když se situace stane pro ni závažnou. Tím samozřejmě nevyřešila nic.

Podle televize SVT naopak migrantští "chlapci" dorazili k jejímu domu a čekali, než se vrátí. "Den předtím přišla skupina k jejímu domu přímo ze školy a ještě před domem ji obklopila." Matka dívky řekla, že dceři vyhrožovali, že ji odvedou a zmínila, že to byl další sexuální útok. Rodiče se několikrát setkali s vedením školy, doufajíce a žádajíce, aby zjednali nápravu a jejich dceru ochránili. Doufali však marně. Po mnoha pokusech školy zatajit toto zneužívání, namísto, aby s tím něco udělali, tak byla dětská oběť i její rodiče donuceni změnit školu a okres, aby unikli před hrozbami.

Švédská rodina se odstěhovala i se smutným zjištěním, že škola nemá žádný zájem o napomenutí podezřelích. Rodina se však obrátila také na místní policii. V nedávné zprávě švédské policie o sexuálních útocích a znásilněních však švédská policie z rostoucích problémů obvinila "nordickou alkoholovou kulturu, ignoraci a netradiční genderové role" evropských žen. Dle přehledu agentury EU pro právo, mají ve Švédsku nejhorší míru fyzického a sexuálního násilí páchaného proti ženám. Tento případ je však o malé dívce, což je myslím ještě horší.

Škola je v současné době vyšetřována pro stížnosti, že nedbá o oběť tohoto agresivního jednání. Vyšetřovatelé se obrátili na zaměstance školy, ve snaze odkrýt rozšířené sexuální obtěžování a trápení dětí. Na mnoha školách ve Švédsku studují v současnosti dospělý muži. Ta křiklavá ignorace tohoto problému vyšla na světlo například, když se švédský systém chlubil, že 14 letý Saad Alsaut je nejrychlejším běžcem v zemi v této kategorii. Na fotce, která není ilustrační, je dospělý a trochu zarostlý muž, kterého bych tipoval tak na třicet let, který běží a za ním běží skutečné děti. To už přeci není možné. To prostě nemůže být myšleno vážně, ale ono je. Nejsou slova.

Samozřejmě muslimští muži po celé Evropě bijí a sexuálně zneužívají blonďaté ženy a děti, volajíce na ně d.... a říkajíce jim, že si zaslouží zneužít, protože Aláh je vyobrazil jako sexuální otrokyně mužů. Podle vysvětlení, které škola nabídla, prakticky přiznala, že se děti dopouštějí zločinů z nenávisti, které jsou rasově a pohlavně motivované, ale zaměstnanci školy nevidí nic, o čem by informovali. Pokud by byl obětí muslim, tak by se to řešilo definitivně jinak, píše se také v článku. Islám je chráněn speciální zájmovou skupinou, kde mají na prvním místě návrh neuplatňovat svobodu slova.

To je smutné, protože ta politická korektnost má za následek, že je Švédsko považováno za hlavní místo celého západu v počtu znásilněných žen a sexuání napadání se zvýšilo o 500%. Okolo 77% těchto znásilnění se dopustili migranti, většinou z muslimských zemí. Tento problém se netýká pouze Švédska, ale ruce migrantských studentů napadají ve školách po celém světě, včetně školy v Kanadě, kde dětský muslimský uprchlík bil a škrtil děti řetězem. Tyto děti vyrostli v kultuře, která požaduje od žen, aby měli zakrytou hlavu, protože pokud ne, tak si zaslouží zbít, a nebo znásilnit.

Jsou naočkováni islámem a jeho ideologií, že bůh a prorok tvrdili, že jsou ženy pouhým majetkem všech mužů. Jak potom může někdo očekávat, že tyto muslimské děti budou tolerovat a respektovat naši kulturu, když se odmalička učí k nenávisti?

Myslím, že nikdo, kdo má otevřené oči a sleduje situaci v zemích, kde muslimským uprchlíkům pomohli a stále pomáhají, nemůže prostě očekávat, že muslimové, včetně dětí, budou respektovat a tolerovat naši kulturu. Nikdy Nebudou!

Přirozeným terčem muslimů nejsou pouze sladké blondýnky, ale všichni nemuslimové.

Zdroje: Mad World News: Migrant kids sexually assault little girl...Breitbart com/London/2016/05/24/report-Swedish-police-excuse-migrant

Autor: Patrik Juda | sobota 8.10.2016 17:11 | karma článku: 43.65 | přečteno: 3491x

Další články blogera

Patrik Juda

Profesor Lukeš z Bostonské university dostal v Událostech záchvat zloby z pana Jakla

Kritik Čechů a muž s tím nejameričtějším přízvukem na světě byl opět na dálku v ČT. Pan Jakl v něm probudil strašidelnou zlobu. Proč? Pan Jakl měl prostě jiný názor a on to neunesl. Jsou pan Kubal a muž s koňským ohonem z Kremlu?

20.7.2018 v 5:06 | Karma článku: 47.93 | Přečteno: 10802 | Diskuse

Patrik Juda

Psí hrdina zachránil obklíčené britské vojáky pod palbou a zahnal džihádisty na útěk

Střelce zakousl a další islamisty potrhal. Britská speciální jednotka v bezvýchodné situaci vyslala svého zvířecího přítele na zteč. Kulky jej jako zázrakem míjeli a šestici elitních vojáků v Sýrii zachránil tento sedmý statečný.

16.7.2018 v 8:08 | Karma článku: 38.68 | Přečteno: 1617 | Diskuse

Patrik Juda

V Šílené Británii zakázali studentkám nosit sukně. Už pouze kalhoty vy nestoudnice!

Rodičům se už vaří krev v žilách. Genderová hysterie oblékne od září v nejméně čtyřiceti britských školách studentky do kalhot. Osmileté holky smějí sukně ještě rok a feministická profesorka z Cambridge přišla na univerzitu nahá!

2.7.2018 v 8:03 | Karma článku: 42.90 | Přečteno: 3162 | Diskuse

Patrik Juda

"Skandál v Brně": Rande století je diskriminační, protože tam pozvali stejně mužů jako žen

O víkendu vrcholící brněnský festival prý hrubě selhal v podpoře sexuálních menšin a Společnost pro queer paměť je znepokojena. Akce prý nevytváří podmínky, aby se mohli seznámit stejnopohlavní páry. Další diskriminace? Ajajajaj..

13.6.2018 v 16:19 | Karma článku: 37.43 | Přečteno: 1716 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Vlastimil Fürst

Zdravý pláč nemluvněte

Je to už pár let, co mi jeden kamarád řekl: "Vlastíku, už několik let říkám Bohu, aby mi dal jasně najevo, že vůbec existuje. A pořád nic. Bůh mlčí!"

22.3.2019 v 20:10 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 72 | Diskuse

Jan Jílek

Ještě to tak umět

Pročítám si tak různé weby, různé zprávy, různé názory. Některé mne zaujmou, některé přelétnu jen tak, u některých se zastavím, buď abych se pokochal autorovým rozhledem, nebo omezeností.

22.3.2019 v 16:34 | Karma článku: 13.43 | Přečteno: 266 | Diskuse

Jaroslava Krnáková

Onkologickým pacientem snadno a rychle, 10. část, Arogantní úředník skoro vítězí

Nemoc je jedna věc, ale dokud člověk žije, musí řešit i byrokratické záležitosti. Mohu potvrdit, že mezi úředníky se vyskytuje druh homo malus nebo-li člověk špatný, zlý, škodící. Vidíte? Opravdu existuje, viz slovník cizích slov.

22.3.2019 v 13:14 | Karma článku: 25.53 | Přečteno: 539 | Diskuse

Ladislava Šindlerová

Byli jste někdy na večírku v Alzheimer centru?

Já ho dnes odpoledne absolvovala jako host a musím se přiznat, že jsem byla napnutá jako struna a zároveň plna obav, protože s tou strašlivou nemocí mám zkušenost a nedovedla jsem si představit, jak se s tou akcí personál popere.

21.3.2019 v 20:30 | Karma článku: 19.24 | Přečteno: 435 | Diskuse

Jan Jílek

Neznámé číslo

Občas se na displeji objeví neznámé číslo, a jsem obvykle na vážkach, zda zvednout, či nikoliv. Dnes se objevilo dvakrát. Oboje jsem zvedl. Nakonec, nikdy nevím, jestli nevolá budoucí klient.

21.3.2019 v 15:09 | Karma článku: 13.64 | Přečteno: 1306 | Diskuse
Počet článků 208 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2806

Samotář a cestovatel

Najdete na iDNES.cz