Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Merkelová zešílela, řekl německý policista a čelí trestnímu stíhání za urážku

24. 12. 2016 7:17:01
Nápad německé kancléřky z letošního září, že by se uprchlíci mohli uplatnit jako řidiči kamionů bez zbytečné byrokracie vzbudil po dalším masakru v Německu pochopitelně vášně. Přestavitelka Pegidy však navrhuje vzít do rukou vidle

Pondělní masakr v Berlíně, který byl v Německu největším za poslední desetiletí okomentovala včera, stále ještě německá kancléřka Angela Merkelová i slovy, že nebezpečí pominulo a na konci týdne se prý Němcům může ulevit. Údajný pachatel další kamionové hrůzy, Tunisan Anis Amri byl zastřelen. Zastřelen byl ale až v Itálii, když před tím projel vlakem asi bez povšimnutí část Evropy a jeho dlouhá trasa mi trochu připomíná kosočtverec, který se mi však vybavil i po projevu německé kancléřky.

Nebezpečí terorismu prý však trvá stále, řekla také, poděkovala italským policistům a ujistila své občany, že jejich demokracie, právní stát, hodnoty i lidskost jsou alternativou vůči světu naplněnému nenávistí a budou silnější než terorismus.

Tak nevím, od zpráv a internetu jsem si na měsíc odpočinul a ještě si na pár měsíců odpočinu, ale přijde mi, že skutečný blázinec se odehrává právě za zdmi blázinců směrem ven a naštěstí stále ještě za našimi hranicemi, ač těmi sousedními. Dle nejmenovaného německého islamisty ti "lvové islámu" potřebují pouze nákladní, či osobní auto, to "správné odhodlání" najet do dalšího vánočního trhu, nebo jiného a nevěřící na ně nikdy nezapomenou. Část německých muslimů tento odporný čin schvalovala za pokřiku Alláh Akbar. Někteří slavili na internetu a nabádali k více násilí.

Paní Merkelová mluví o demokracii, vítajíce muslimské "uprchlíky", kteří však demokracii neuznávají. Uznávají pouze své hodnoty a pojem právní stát jim často a pochopitelně jen těžko může něco říkat, pokud se nejedná o jejich islámská a k ostatním netolerantní práva. Význam slova lidskost je jim často cizí, protože svobodu vyznání a chápání žen jako rovnoprávných a svobodných bytostí neuznávají, nerespektují a netolerují. Neuznávají všechny, kteří nechtějí žít a nežijí podle koránu. Její alternativa Německa jej pohřbívá i s původními Němci.

Myslím, že ti nevěřící, neboli všichni ti, kdo nejsou muslimové nezapomenou především na Angelu Merkelovou, která se na odchod z politiky zatím nechystá. Naopak se chystá opět kandidovat na německou kancléřku pro další roky. Zní mi to jako apokalypsa pro Německo.

Na odchod se však asi téměř dokonale musel nachystat ten zatím poslední z muslimských fanatiků Anis Amri, který po svém údajném, ale nepochybně nelidském a barbarském činu prostě z vraždícího kamionu vystoupil, prý utekl na vlak směrem ke stanici Zoo a prostě z Německa odjel, když své doklady (údajně pravé) v kamionu zanechal. Stále píši údajně, protože se mi tomu prostě nechce věřit, že taková může být realita. To, že po té hrůze zůstalo 12 mrtvých a 50 zraněných je skutečnost, ale jak to bylo s tím původně zadrženým a tím později zastřeleným, tak to ví nevím kdo, ale pokud odjel skutečně ze stanice Zoo, tak to do tohoto bizarního příběhu docela pasuje.

Jak se dostal z Německa do Francie prý vůbec nikdo netuší (Čt24) a vánoční trhy v Německu byly včera obehnány betonovými bloky. Na fb jsem na jednom viděl nápis DANKE MERKEL. To, že některá média spekulují nad pravdivostí celého příběhu i o náhodné kontrole dvěma italskými policisty jinak německou policií dlouhou dobu sledovaného Amriho, které bylo ukončeno, mi přijde v době všudypřítomných kamerových systémů a mobilních telefonů logické a například bezpečnostní expert Andor Šándor na Primě zpochybnil i to, byl li zastřelen vůbec Anis Amri. Navíc trefně dodal, že od mrtvého se již nic nedozvíme.

Každopádně hrdinnému italskému policejnímu nováčkovi se podařil doslova životní úlovek a bravo mu, že s postřeleným kolegou odhalili to podezřelé chování zrovna tohoto muslima, který navíc italštinu ovládal a prý byl sprostý než s Alláhem na rtech začal pálit. To německý policista, který je stíhán za urážku německé kancléřky sprostý nebyl, pouze zapochyboval o jejím duševním zdraví a hrozí mu pokuta ve výši tří platů. To diskutující pod článkem o stíhaném německém policistovi ze Solingenu volili ohledně paní Merkelové už jiná a nepěkná slova, nicméně shodli se na nich takřka všichni. Zradila svůj národ a zrazuje jej stále.

Vůdčí osobnost vlastenecké Pegidy Tatjana Festerlingová napadla zhoubnou a stále nekončící politickou korektnost, když se zastala žen a homosexuálů a podle které je islamizace Evropy v plném proudu a celý islám je zvrhlou ideologií. Paní Festerlingová vyzývá k boji proti sexuálnímu džihádu, který je veden proti ženám ze Západu a říká, že již není čas na slušnost. "Pokud se nám nepodaří vzít do rukou vidle a bojovat proti islamizaci Evropy, tak jsme ztraceni." "Migranti by měli být nuceni se registrovat na policejních stanicích a v mnoha případech by měli být deportováni."

"Když nelegálně překročí hranice a nebudou moci být zatčeni, je třeba střílet." "V době míru jsme my Němci slušní a chováme se k cizincům hezky." "Ale v dobách, jako je tato, musíme na slušnost zapomenout." "Boj proti islamizaci je rozhodující bitvou."

Pokud Němci nevezmou do rukou volební lístky pro strany a politiky, kterým na Německu skutečně záleží, tak jim jiná možnost, než vzít ty vidle a jiné zbraně ani nezbyde.

Pan prezident Miloš Zeman vnímá, že se teroristické útoky přibližují České republice a uprchlíky, velmi často takzvané, na našem území dlouhodobě odmítá. Jednou z obětí, tentokráte berlínské hrůzy fanatických psychopatů byla i Česká občanka Naďa Čižmárová.

Veslé a krásné vánoce všem dobrým lidem, které by však časem nemuseli být vždy nutně veselé ani krásné. Časem by jsme totiž žádné vánoce ani slavit nemuseli, pokud by nebyli lidé a politici, jako je pan prezident Miloš Zeman, který si nebezpečí islámu uvědomuje a bojuje za své spoluobčany.

Tak ať se z Evropy nestane jedno velké a nebezpečné zoo.

Zdroje: Čt24, Prima, Protiproud: Stihli to na poslední chvíli: Z hrůzy je fraška..., Masakr v Berlíně se mění v obvyklou pohádku...,Echo24: Uprchlíky zaměstnáme jako řidiče kamionu, říkala kancléřka, Express: German cop faces criminal charges, Eurodeník: Nejmocnější žena Pegidy vyzývá veřejnost:Vezměte do rukou vidle a chraňte Evropu!, Týden: Merkelová: Naše hodnoty budou silnější než terorismus, PL: Zabíjejte nevěřící, kdekoli je najdete!, IDNES: Zeman po tragédii v Berlíně odmítl uprchlíky...

Autor: Patrik Juda | sobota 24.12.2016 7:17 | karma článku: 43.44 | přečteno: 3308x

Další články blogera

Patrik Juda

Studentka byla znásilněna v muslimské části Londýna třikrát během jediné hodiny.

Další skandál z Británie. Londýnská policie žádá veřejnost o pomoc. Možná až pět mužů během jediné hodiny na třech různých místech v muslimské čtvrti Londýna znásilnilo neopatrnou a asi omámenou studentku vracející se z večírku...

14.10.2017 v 18:14 | Karma článku: 40.96 | Přečteno: 2346 | Diskuse

Patrik Juda

Magické kyvadélko Petra Cibulky a černé mraky nad Evropou, které ale prý vyprší až v Rusku

Protiruský bojovník dostal prostor v ČT a padala tajemná slova. Jsme ve 3. světové válce. Všichni politici a většina novinářů jsou z KGB, nebo gayové. Potraviny nebudou. Neprší a může za to Rusko. Čeká nás kanibalismus a hladomor.

7.10.2017 v 20:33 | Karma článku: 36.88 | Přečteno: 1546 | Diskuse

Patrik Juda

Sdílejte příběhy uprchlíků kárá papež František. A co o synovi kakaového krále z Ghany?

Papež opět vybízí Evropany k lásce ke všem uprchlíkům, kteří jsou prý jen zastřeni těmi statistikami a děsuplnými povídačkami. "Vítejte je a podívejte se jim do očí." V Bonnu před soudem sdílel svůj kakaový příběh migrant z Ghany.

28.9.2017 v 16:17 | Karma článku: 41.85 | Přečteno: 2132 | Diskuse

Patrik Juda

Římská starostka je zděšena útoky migrantů na ženy a říká: Je to černé září v celé Itálii

Sexuální násilí páchané migranty na ženách v Itálii děsí římskou starostku. Finka dostala před brutálním znásilněním ránu kamenem. Němka nalezena svázána s roubíkem a lékařka znásilňována hodiny přímo ve své ordinaci "pacientem"..

22.9.2017 v 8:06 | Karma článku: 42.89 | Přečteno: 2780 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Jan Tichý(Bnj)

Návrat domů aneb rozloučení s Prahou

Osudová Praha? Jak se to vezme. Praha mi v životě mnohé dala. Poprvé (kromě návštěv s rodiči, se školou či kamarády) jsem se zde ocitl v letech 1983 až 1988 na studiích.

19.10.2017 v 15:03 | Karma článku: 8.65 | Přečteno: 229 | Diskuse

Jan Jílek

Život bez víry, život ve strachu

Dostal jsem velmi zajímavou knížku, jménem:„Zadní vrátka do nebe. Od Lionela Bluea. Rabín, anglický Žid, který prošel jistou měrou náklonností k marxismu, jako mnoho jeho souvěrců, aby se z něj stal hluboce věřící.

19.10.2017 v 12:50 | Karma článku: 14.33 | Přečteno: 373 | Diskuse

Karla Šimonovská - Slezáková

Malá Itálie uprostřed Prahy

,,Fuj, to je hnus." Zhrozila jsem se po otevření české konzervy loupaných ,,italských" rajčat. Teď už chápu, proč si tady lidi stěžujou na nekvalitní potraviny neboli na rozdíl potravin pro východní a západní trh.

19.10.2017 v 6:03 | Karma článku: 33.09 | Přečteno: 2714 | Diskuse

Jana Aulehlová

Držím pusu, krok už ne

Manžel je totálně naštván, že nechci vincentku. Dcera zase neudrží smích a syn mě paroduje. Žádná viditelná lítost. Jak promluvím, přivádím každého k smíchu. Ani se jim nedivím, protože chodím s píšťalkou na krku.

18.10.2017 v 19:20 | Karma článku: 11.33 | Přečteno: 326 | Diskuse

Jan Jílek

Svoboda je jen jedna

Měl jsem včera těžký den. Hlavně pracovně, ale konec dobrý, všechno dobré. Mám už starší „Vivofit.” Zařízení, co měří počet kroků, ušlých kilometrů, čas, spotřebované kalorie atd.

18.10.2017 v 9:12 | Karma článku: 13.87 | Přečteno: 301 | Diskuse
Počet článků 190 Celková karma 42.61 Průměrná čtenost 2774

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.