Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ředitel planety YÓ si najal marketingové specialisty a my všichni jsme ufoni

17. 02. 2017 7:12:21
Česká televize, která je stále zakonzervována ve své pravdě si chce koupit více divácké lásky, ale i z peněz svých diváků. Ředitel Dvořák hrozí, že nestoupnou li poplatky, bude ČT prý výrazně škrtat, včetně vlastní tvorby. Hurá...

Česká veřejnoprávní televize s pěti až sedmi miliardovým rozpočtem, do kterého koncesionářským poplatkem přispívají všichni občané, kteří vlastní televizor se rozhodla investovat do reklamy na sebe samotnou.

Architekti veřejného mínění z PR agentury Bison & Rose a dvou dalších najatých, aby diváci měli Českou televizi více rádi, by ale museli být myslím mediální kouzelníci, aby uspěli, tedy pokud to snad není jenom ta pověstná možná až dvanáctimilionová malá domů, ať se máme také trochu lépe v rodině, protože po všech těch letech politické výchovy diváků a to včetně těch nejmenších České televizi jen marketingová strategie stačit věřím nemůže. Vždyť je to multikulti propagandistický bizár dlouhé roky každý den.

Po amerických prezidentských volbách a tom tragikomickém výkonu České televize, když udělali "vítězné" volby pro Hillary Clinton, pozvali její fanoušky a potom stále nebyli schopni akceptovat a komentovat realitu, že vítězem se stal Donald Trump navzdory všemu tomu zděšení v České televizi, tak jsem se smál a Česká televize dokonce byla Radou pro rozhlasové a televizní vysílání kritizována pro nevyvážené a neobjektivní zpravodajství. ČT sebereflexí neprošla a výtku neuznala. Když se Trumpa někdo i zastal, jako například hudebník Ondřej Hejma, tak na to podle předsedkyně stálé komise Senátu pro sdělovací prostředky Daniely Filipiové reagoval Jakub Železný zcela v duchu té jednostranné názorové zatuchlosti.

No, je to váš názor, ale my máme jiný.

A to je ta planeta YÓ z propagandistické dílny televize "spacákových hrdinů" a i té party dobrých lidí od pana Václava Havla, protože když se v jejich naprogramovaném dětském očkování jejich hodnotami někdo byť jen ohradí a nemůže pochopit, co se to vlastně děje a kdo nový to přilétá na planetu YÓ, tak je to zelený ufon. Ten, kdo má jiný názor je pro ně prostě zelený ufon, protože pravdu mají jenom oni. V České televizi se jenom vychovává k liberalismu a vše, co kdy udělal Václav Havel je svaté, pana Václava Klause tam roky dehonestují a ze Zemana, Putina, nebo Trumpa dělají ty nejhorší lidi na světě, kteří myslí a vše dělají špatně. To kopání do prezidentů a protiruská doslova hysterie je hanebně manipulativní, dlouhá a demagogická od agitačního týmu z České televize i s tou rádoby vtipnou a asi věčnou Norou Fridrichovou.

No, jsou to jejich bruselské hodnoty, ale mnoho diváků již procitlo z té "objektivity a vyváženosti" v České televizi a žádní další mediální manipulátoři, které platí Čt i z peněz těch ufonů a možná i do firem svých manželek na tom věřím nic nezmění, pokud se nezmění to jednostranné zpravodajství a ta děsivá tvorba i s kanálem pro děti, protože co jsem viděl tam, tak to byla vrcholně zvrácená manipulace s dětmi a realitou. Paneta YÓ byla otřesná, ale Sněhurka, kterou vylučuje ze společnosti to, že je bílá, namluvená panem Miroslavem Donutilem, tak to bylo to nejhanebnější, co jsem vůbec kdy z toho veřejnoprávního molochu viděl.

Planeta YÓ pro děti:.."Haló, slyšíme se?" "Tady planeta YÓ!" "Buďte bez obav, spolehněte se, pomůžeme vám!" "Za chvíli jsou tady!" "Výborně!" Pak se objeví zelený ufon, který nic nechápe a dívka s chlapcem na něj mluví.."Jak jako, že nevíš, co se děje?" "Copak ty nekoukáš na zprávy?" "Má tady přistát několik uprchlíků z planety Né!" "Proč, proč?" "Protože je na jejich planetě nechtějí." "Vždyť víš jak to na té planetě chodí, od rána do večera horor, proto odtud všichni utíkají!" "Musíme jim pomoci!" "Až přiletí, můžou vesele nastoupit do školy!"

Pro mě byl strašidelný okamžik, když jsem uviděl, co pouští dětem za sociálně inženýrský výplach i s tím odkazem na ty jejich zprávy, ale Sněhurka od pana procítěného Donutila čtená pod lampou byla až hororová celá i se svým názvem "Pravdivý příběh o Sněhurce". Na projektu pohádek s multikulturním nábojem se měl údajně podílet Zdeněk Svěrák, který umí být na té "správné" straně.

"Byla to moc hezká dívka." Žila sama a hledala si nějakou práci." "Měla ale jednu velkou vadu!" "Totiž bílou pleť jako mléko!" Bílá pleť Sněhurku vylučuje ze společnosti, nemůže najít práci a ve městě potká při africké hudbě v pozadí černocha, zasmějí se a vezmou se a mají spoustu dětí. "Ale ty nejsou ani černé ani bílé, ale světle hnědé!" "A to je výhra!" "No, to je teda výhra, že si plátci poplatků platí i takovouto tvorbu pro děti, když propaganda přepisuje pohádky a ještě tímto rasistickým způsobem.

Pan ředitel liberální jednotky a euromultivizí Petr Dvořák, který se stal členem KSČ pro něj asi bohužel až 20.9.1989, protože když komunistům přišly po dlouhých letech horší časy po listopadových změnách, tak samozřejmě ihned požádal o zrušení členství a rychle přeladil na novou vlnu, tak tento charakterní muž je favoritem pro možná již jarní hledání nového, ale spíše staronového šéfa České televize. Socialismus mu ale zůstal v krvi a dokonce si postěžoval, že pokud nestoupnou poplatky, tak v ČT budou výrazně škrtat a dokonce i méně tvořit. To s tím poplatkem je od pána planety YÓ skoro drzost, ale že bude ČT méně tvořit je dobrá zpráva, i když teď za ně budou tvořit marketingové agentury, aby se ještě u toho teplého veřejnoprávního korýtka udrželi.

Na planetě YÓ ještě zaznělo, že když nepomůžeme uprchlíkům, tak budeme jak ty slizké potvory a to je prý děsná představa. Pro mě je děsná představa, že po zvolení starového šéfa a "prognostika" změn budu dalších šest let muset koukat na to slizké zpravodajství České televize se stejnými vykladači světa. Nebudu muset, ale občas se na ten unikátní skanzen lásky pro zábavu podívám.

Zdroje: E15: Petr Dvořák: Pokud nestoupnou poplatky, bude ČT výrazně škrtat...Parl.listy: Když nepomůžete dětem, budete jako slizké potvory, vysvětlila ČT dětem...Ćeská televize stranila Clintonové proti Trumpovi, sama jsem to viděla řekla předsedkyně stálé komise Senátu pro sdělovací prostředky...IDNES: ČT zaplatí 12 milionů PR agenturám. Chce si vylepšit pověst u lidí.

Autor: Patrik Juda | pátek 17.2.2017 7:12 | karma článku: 38.04 | přečteno: 1041x


Další články blogera

Patrik Juda

Profesor Lukeš z Bostonské university dostal v Událostech záchvat zloby z pana Jakla

Kritik Čechů a muž s tím nejameričtějším přízvukem na světě byl opět na dálku v ČT. Pan Jakl v něm probudil strašidelnou zlobu. Proč? Pan Jakl měl prostě jiný názor a on to neunesl. Jsou pan Kubal a muž s koňským ohonem z Kremlu?

20.7.2018 v 5:06 | Karma článku: 47.91 | Přečteno: 10632 | Diskuse

Patrik Juda

Psí hrdina zachránil obklíčené britské vojáky pod palbou a zahnal džihádisty na útěk

Střelce zakousl a další islamisty potrhal. Britská speciální jednotka v bezvýchodné situaci vyslala svého zvířecího přítele na zteč. Kulky jej jako zázrakem míjeli a šestici elitních vojáků v Sýrii zachránil tento sedmý statečný.

16.7.2018 v 8:08 | Karma článku: 38.48 | Přečteno: 1552 | Diskuse

Patrik Juda

V Šílené Británii zakázali studentkám nosit sukně. Už pouze kalhoty vy nestoudnice!

Rodičům se už vaří krev v žilách. Genderová hysterie oblékne od září v nejméně čtyřiceti britských školách studentky do kalhot. Osmileté holky smějí sukně ještě rok a feministická profesorka z Cambridge přišla na univerzitu nahá!

2.7.2018 v 8:03 | Karma článku: 42.71 | Přečteno: 3103 | Diskuse

Patrik Juda

"Skandál v Brně": Rande století je diskriminační, protože tam pozvali stejně mužů jako žen

O víkendu vrcholící brněnský festival prý hrubě selhal v podpoře sexuálních menšin a Společnost pro queer paměť je znepokojena. Akce prý nevytváří podmínky, aby se mohli seznámit stejnopohlavní páry. Další diskriminace? Ajajajaj..

13.6.2018 v 16:19 | Karma článku: 37.32 | Přečteno: 1684 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Mirka Stará

Dominantní a emancipovaná? A víte to určitě?

Neustále slýchávám jak je tahle doba jiná, jak nás všechny mění, jak mění naše děti...občas to popírám, ale musím uznat, že něco na tom asi bude.

14.8.2018 v 22:34 | Karma článku: 8.11 | Přečteno: 125 | Diskuse

Vlastimil Fürst

Láska vrací důstojnost

Ale otec rozkázal svým služebníkům: „Přineste ihned nejlepší oděv a oblečte ho; dejte mu na ruku prsten a obuv na nohy.“ (Lukáš 15,22)

14.8.2018 v 21:31 | Karma článku: 6.23 | Přečteno: 84 |

Vlastimil Fürst

Láska, která vyhlíží

I vstal a šel ke svému otci. Když byl ještě daleko, otec ho spatřil a hnut lítostí běžel k němu, objal ho a políbil. (Lukáš 15,20)

13.8.2018 v 21:31 | Karma článku: 14.62 | Přečteno: 226 | Diskuse

Klára Tůmová

Kdyby tohle viděla babička!

"Se zase opila jak samice druhu Bos primigenius f. taurus," komentovala babička úlety pod vlivem ethanolu, a to včetně těch pouze domnělých. (Originální výrok by neprošel.)

13.8.2018 v 18:14 | Karma článku: 12.25 | Přečteno: 800 | Diskuse

Dana Urbanicsová

Když bolí paleček

6.10.17 Máme problém. Tedy, Trpajzlík má problém a já tím pádem taky. Nějak si poranila jeden paleček. Ten levý, cucací, uspávací.

12.8.2018 v 22:06 | Karma článku: 16.78 | Přečteno: 488 | Diskuse
Počet článků 208 Celková karma 41.54 Průměrná čtenost 2794

Samotář a cestovatel

Najdete na iDNES.cz