Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bezpohlavní dětská postavička Tampón Toni učí chlapce jak správně menstruovat

15. 03. 2017 10:28:57
Kam až zajde údajná genderová demokracie ? Dětská kniha s hrdinou Tampónem Tonim učí děti, že muži mohou menstruovat. Bude masturbace mužů v Americe pokutována a sníží ve Švédsku počet aut, protože většina z řidičů jsou muži ?

Ta ztěží pochopitelná ideologie genderového šílenství postupuje za podpory různých neziskových organizací, multikulturalismu otevřených vlád, samozvaných sociálních architektů nového světa, feministek a zelených levicových revolucionářů napříč světem proti všemu, co je normální, tradiční a pro většinovou společnost i přirozené. Právě asi tu normalitu a většinovou lidskou přirozenost tito placení, nebo zcela pomatení "svobodomyslní moralisté", možná i často nemocní lidé tolik nenávidí.

V Americe zdá se jsou opět o jeden oboupohlavní dětský krůček napřed. Již brzy se začne prodávat transgenderová panenka Jazz Jenningsová, která sice vypadá jako holčička, ale nemá pohlaví a je to chlapeček. Bezpohlavní panenka je inspirována skutečným chlapcem Jazz Jeninngsovu, kterého(ou) časopis Time Magazine označil za jednu z nejvlivnějších postav ve světě teenagerů v letech 2014-2015. Také již vyšla kniha pro děti od autorky Cass Clemmerové, "Dobrodružství Toni Tampóna", která prostřednictvím tampónového hrdiny učí, že i muži mohou menstruovat. Toni má záměrně pohlavně nejednoznačné jméno, protože autorka chce smazat rozdílnosti mezi mužem a ženou a utvrdit děti v tom, že menstruovat mohou všichni. "Muži mají také své periody."

Nějak si nedokáži a asi ani nechci toto ultramoderní biologické vysvětlení představovat, ale říkám si, mají li všichni tito odborníci ještě čím překvapit a ke svému až smutnému překvapení zjišťuji téměř každý den, že stále mají. Je to velká genderová tour nepřirozenosti.

Kniha pro děti vyšla v Americe, ale "pokroková" Evropa nezůstává v genderovém šílenství, kdy si třeba každý prostě zvolí jaké chce být pohlaví, bohužel příliš pozadu. Ať jsou to zprávy z Británie, Německa ze Švédska a nebo i od nás. Amerika má však za mě alespoň to štěstí, že některé genderové speciality Obamovy administrativy již stihl Donald Trump zrušit, jako například Obamův dekret, že studenti, kteří se však třeba cítí jako studentky, nebo to minimálně o sobě tvrdí, mohou navštěvovat dívčí toalety . Už nemohou, protože si Američané naštěstí zvolili prezidenta se zdravým rozumem, který zastupuje obyčejné a normální Američany především, ale genderový aktivisté se určitě ve svém hodnotovém boji nevzdají.

Američtí tvůrci genderové politické kampaně tlačí na soudce, aby muži, kteří jednoduše prohlásí, že se cítí jako ženy, i když to není v souladu s jejich rodným listem, mohli volně užívat dámské sprchy, dámské šatny i toalety a mohli například se ženami i soutěžit v atletice.Tato ideologie také říká, že naopak ženy, které se cítí být mužem, by měli být brány také jako muži i pokud menstruují. U těchto nových a menstruujících "mužů" zmínka o atletickém zápolení s nemenstruujícími muži není, možná proto, že jejich šance na sportovní úspěch by byla jen další fikcí, což v opačném případě samozřejmě neplatí. Říkám si o jaké rekordy, medaile a úspěchy budou soutěžit v té temné budoucnosti skutečné ženy, když s nimi budou soupeřit ženy třeba vousaté. To bude ale zvrácená rovnoprávnost a fair play.

Podle autorky knihy pro děti, která je původem z Demokratické republiky Kongo a díky prostředí ve kterém vyrůstala nevěděla, co je děloha a odkud ta krev pochází, je prý nesnadné o tom mluvit s dětmi, ale její kniha učiní tuto konverzaci trochu jednodušší. Další dětské postavičky se jmenují "Menstruační Kalíšek Marina", "Patricie Podložka" a mužská postava "Sebastian Mycí Houba".

Není to tak dávno, kdy Britská lékařská asociace vydala dokument, podle kterého by britští lékaři již neměli užívat slovo těhotná žena, ale těhotný člověk, aby se ten údajně jeden těhotný transsexuál v Británii necítil uraženě. Ve švédských mateřských a základních školách se prosazuje metodika neužívat slov matka a otec, ale první a druhý rodič. To tažení proti normalitě je celosvětové a letité. V srpnu 2016 uvedli v The Atlantic a v Cosmu novou slovní kombinaci, takzvané krmení z hrudě, která má nahradit slovo kojení, protože ženy prý nejsou jediné, kdo to dělá. Hm, to nevím, ale včera jsem se dočetl, co by pod hrozbou pokuty již neměli dělat američtí muži.

Americká politička a demokratka Jessica Farrar navrhuje trestat mužskou masturbaci pokutou 100 dolarů, pokud to prý nedělají v nemocnici, či na klinice, protože jinak se prý jedná o skutek proti nenarozeným dětem! No, teda ta představa všech těch stojících mužů, kteří chtějí onanovat před nemocnicemi v Americe by nemusela nechat chladnými ani tvůrce Simpsonových.

Ve Švédsku by zase mužům tak trochu odebrali auta. Ministryně životního prostředí té první feministické vlády na světě Karolína Skogová chce snížit počet aut v ulicích i proto, že většinu řidičů tvoří muži a zabírají místo ženám. "Auta jsou řízená především muži, takže poskytováním velkého prostoru pro auta poskytujeme i velký prostor pro muže na úkor žen." Tato další absurdita mi připomněla jak v zimě odklízeli genderově korektně ve Švédsku sníh tak, že jej odklízeli z chodníků, kde chodí více žen na silnice, kde jezdí více mužů a způsobily tak dopravní kolaps.

Ale i u nás máme samozřejmě bojovnice za genderovou "demokracii". Ze zábavného a lidsky pochopitelného videa BBC, kde do živého vstupu profesora Roberta Kellyho vstoupili nečekaně dvě děti, a které vidělo desítky milionů lidí, učinila paní socioložka oboru genderových studií, Lucie Jarkovská z Masarykovy univerzity genderový mikrohoror. "Je to genderový mikrohoror." "Pozdrav z dnešní planety Země, kde experti, obvykle muži, mají li být vážení a uznávaní, musí potlačit emoce a povznést se nad strasti i radosti osobního života." "City, spontánní vřelost a pochopení pro lidské bytosti kolem nich by mohli jejich váženost zpochybnit." "A ženy jim v tom mají pomáhat a držet děti mimo území důležitého bílého muže."

Ač paní socioložka myslím již věděla, že žena na videu, která odvádí děti z pracovny, kde probíhal přímý vstup televize BBC je profesorova manželka, tak si neodpustila doplňující komentář...."Žena vypadá, jako by bojovala o život." "A uvážíme li, že to skutečně může být chůva, třeba migrantka v komplikované ekonomické i rodinné situaci, která by mohla ztratit práci, smích člověku zamrzá na rtech."

Mě zamrzá úsměv na rtech z toho chystaného bezpohlavního makrohororu a genderových aktivistek, jako je paní socioložka z Masarykovy univerzity.

Zdroje: Breitbart: Transgender: "Toni the Tampon" teaches children men can menstruate..Echo24: Genderový mikrohoror..Hlavnespravy.sk: Švédska ministerka: Musíme znížiť počet aut áut kvoli rodovej rovnosti..Na svete je prvá transgenderová bábika...Independent: Female politician proposes law to fine men $ 100 for masturbating as act against an unborn child

Autor: Patrik Juda | středa 15.3.2017 10:28 | karma článku: 40.57 | přečteno: 2346x

Další články blogera

Patrik Juda

Studentka byla znásilněna v muslimské části Londýna třikrát během jediné hodiny.

Další skandál z Británie. Londýnská policie žádá veřejnost o pomoc. Možná až pět mužů během jediné hodiny na třech různých místech v muslimské čtvrti Londýna znásilnilo neopatrnou a asi omámenou studentku vracející se z večírku...

14.10.2017 v 18:14 | Karma článku: 40.96 | Přečteno: 2346 | Diskuse

Patrik Juda

Magické kyvadélko Petra Cibulky a černé mraky nad Evropou, které ale prý vyprší až v Rusku

Protiruský bojovník dostal prostor v ČT a padala tajemná slova. Jsme ve 3. světové válce. Všichni politici a většina novinářů jsou z KGB, nebo gayové. Potraviny nebudou. Neprší a může za to Rusko. Čeká nás kanibalismus a hladomor.

7.10.2017 v 20:33 | Karma článku: 36.88 | Přečteno: 1546 | Diskuse

Patrik Juda

Sdílejte příběhy uprchlíků kárá papež František. A co o synovi kakaového krále z Ghany?

Papež opět vybízí Evropany k lásce ke všem uprchlíkům, kteří jsou prý jen zastřeni těmi statistikami a děsuplnými povídačkami. "Vítejte je a podívejte se jim do očí." V Bonnu před soudem sdílel svůj kakaový příběh migrant z Ghany.

28.9.2017 v 16:17 | Karma článku: 41.85 | Přečteno: 2132 | Diskuse

Patrik Juda

Římská starostka je zděšena útoky migrantů na ženy a říká: Je to černé září v celé Itálii

Sexuální násilí páchané migranty na ženách v Itálii děsí římskou starostku. Finka dostala před brutálním znásilněním ránu kamenem. Němka nalezena svázána s roubíkem a lékařka znásilňována hodiny přímo ve své ordinaci "pacientem"..

22.9.2017 v 8:06 | Karma článku: 42.89 | Přečteno: 2780 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Jan Tichý(Bnj)

Návrat domů aneb rozloučení s Prahou

Osudová Praha? Jak se to vezme. Praha mi v životě mnohé dala. Poprvé (kromě návštěv s rodiči, se školou či kamarády) jsem se zde ocitl v letech 1983 až 1988 na studiích.

19.10.2017 v 15:03 | Karma článku: 8.65 | Přečteno: 229 | Diskuse

Jan Jílek

Život bez víry, život ve strachu

Dostal jsem velmi zajímavou knížku, jménem:„Zadní vrátka do nebe. Od Lionela Bluea. Rabín, anglický Žid, který prošel jistou měrou náklonností k marxismu, jako mnoho jeho souvěrců, aby se z něj stal hluboce věřící.

19.10.2017 v 12:50 | Karma článku: 14.33 | Přečteno: 373 | Diskuse

Karla Šimonovská - Slezáková

Malá Itálie uprostřed Prahy

,,Fuj, to je hnus." Zhrozila jsem se po otevření české konzervy loupaných ,,italských" rajčat. Teď už chápu, proč si tady lidi stěžujou na nekvalitní potraviny neboli na rozdíl potravin pro východní a západní trh.

19.10.2017 v 6:03 | Karma článku: 33.09 | Přečteno: 2714 | Diskuse

Jana Aulehlová

Držím pusu, krok už ne

Manžel je totálně naštván, že nechci vincentku. Dcera zase neudrží smích a syn mě paroduje. Žádná viditelná lítost. Jak promluvím, přivádím každého k smíchu. Ani se jim nedivím, protože chodím s píšťalkou na krku.

18.10.2017 v 19:20 | Karma článku: 11.33 | Přečteno: 326 | Diskuse

Jan Jílek

Svoboda je jen jedna

Měl jsem včera těžký den. Hlavně pracovně, ale konec dobrý, všechno dobré. Mám už starší „Vivofit.” Zařízení, co měří počet kroků, ušlých kilometrů, čas, spotřebované kalorie atd.

18.10.2017 v 9:12 | Karma článku: 13.87 | Přečteno: 301 | Diskuse
Počet článků 190 Celková karma 42.61 Průměrná čtenost 2774

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.