Úterý 10. prosince 2019, svátek má Julie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 10. prosince 2019 Julie

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

22. 06. 2017 14:38:34
Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

"Problémem se stalo vidět a připustit si realitu takovou, jaká je a mít odvahu o tom mluvit".....Joakim Lamotte, nezávislý novinář a bývalý reportér švédské státní televize SVT

Další případ takzvaného rasismu se odehrál ve švédském vlaku na trase ze Stockholmu do Hallsbergu a skončilo to pobodaným cestujícím, který se zastal průvodčí, když ta chtěla pouze vidět cestovní doklad od v hidžhábu zahalené muslimky. Cestující se zastal průvodčí před agresivním a rozzuřeným Karimem Alaamem Hussainem (25), mužem původem z Iráku, který požadavek od průvodčí vlaku vůči muslimské ženě považoval za rasismus. Podle očitých svědků byla průvodčí slušná a měla pravdu. Hussain si to nemyslel a tu svou "diskriminační" a ukřivděnou pravdu prezentoval dlouhým nožem.

Muži, ve kterém našla průvodčí zastání, se dostalo od touto "drzostí" dotčeného Hussaina nejdříve hrozeb, než dostal pěstí a později v boji na něj vytáhl Iráčan dlouhý kuchyňský nůž a čtyřikrát jej bodl do zad a boku a způsobil mu vážná vnitřní zranění. Zatímco oběť brutálního útoku na zemi krvácela, tak Hussain dle svědků procházel vlak s krvavým nožem v ruce jako vítěz nějakého sportovního klání a po vystrašených cestujících chtěl znát odpověď, zdali jsou také rasisté jako ta "drzá" průvodčí.

Když svou přednášku o rovnosti všech lidí a rasismu tento švédský Iráčan s dlouhým nožem a ještě delším kriminálním rejstříkem dokončil a vlak zastavil, tak utekl, ale policií byl brzy zadržen. V době činu měl být ve vězení za jinou kriminalitu, ale propuštěn byl předčasně. Prý jednal v sebeobraně a je hrdý na svůj čin, řekl policistům. Za tento svůj hrdý čin dostal osm a půl roku, ale deportován po jeho odpykání nebude. Je to přeci Švéd. Občanem EU se v roce 2008 stal i přesto, že již tehdy čelil trestním obviněním.

O obráceném a smyšleném rasismu již odmítá mlčet i švédský nezávislý novinář Joakim Lamotte, který déle jak rok a půl navštěvoval ve Švédsku školy a od studentek slyšel stále stejný příběh. Příběhy studentek, které se před sexuálním obtěžováním od muslimských "dětí" necítí v bezpečí na školních chodbách, mimo školy, nebo v autobusech. Nikde. Příběhy dívek a studentek, které, když o svých zkušenostech promluví, tak jsou i samotnými zaměstnanci školy obviňované z rasismu. Dle nedávných prvních lékařských testů ohledně skutečného věku "dětských" uprchlíků, které ve Švédsku konečně začali provádět i navzdory politické korektnosti, byli výsledky alarmující a šokující.

Tedy šokující a alarmující museli být především pro ty, kteří neměli možnost vidět tyto vousaté děti například na fotkách, protože třicetiletý člověk ze sebe nezletilého chlapce prostě neudělá.

Byli zveřejněny výsledky testů u 581 údajných dětských žadatelů o azyl bez doprovodu a drtivá většina z nich lhala a žádné děti to nebyli a někteří ani zdaleka. Celých 442 jich lhalo (76%). Z nedávných padesáti migrantů z Maroka jich lhalo dokonce 48. Ze Švédska přicházejí stále znepokojivější zprávy. Afghánská mládež podléhá stále více závislosti na heroinu, radikálních islamistů jsou již v zemi podle rozvědky tisíce a sexuální obtěžování dívek na letních festivalech a ve školách je epidemické.

Podle ředitele bezpečnostní policie Anderse Thornberga nezaznamenali bezpečnostní složky nikdy v minulosti takové množství radikálních islamistů v zemi. "Nárůst extremismu je výzvou historických rozměrů." Myslím, že tou největší švédskou výzvou historických rozměrů je zachránit Švédsko před islámem, pokud je to ještě možné.

Nejvíce islamistických radikálů žije asi ve Stockholmu, ale zatímco se v posledních letech až 300 lidí se švédským pasem přidalo k ozbrojeným islamistickým skupinám v Sýrii, Iráku a jinde a dle bezpečnostních složek je zřejmé, že k jejich odchodu k teroristickým skupinám přispívá jejich nábor v místě bydliště, tak naopak jediná policejní stanice ve stockholmské čtvrti Kista bude zrušena! Plány na její obnovení nejsou žádné a nebezpečná migrantská předměstí Rinkeby, Tensta a Husby zůstanou bez policejní stanice!

Odborník na terorismus Magnus Ranstorp to nazval katastrofou. "Místo toho jsme měli naopak čtyři otevřít!" Ale prý nejsou lidi. Ve Švédsku není nebezpečná pouze profese policisty, viz průvodčí, nebo každý, kdo chce, aby pravidla platila pro každého stejně. Podle policejního seržanta Petera Larssona je násilí páchané na policistech, lékařích a hasičích čím dál větší, ať již se jedná o házení kamenů, násilnosti, nebo zakládání požárů. Ještě v březnu plánované obnovení policejní stanice v Rinkeby se nekoná, protože stavební společnosti se bojí o bezpečí svých zaměstnanců. Nepochybně vědí proč.

Téměř vždy, když píši o novém a multietnickém Švédsku 21. století, tak si říkám, že je to již naposledy, ale pokaždé se zjeví nějaký nový a ještě bizarnější příběh švédského multikulturalismu a integrace, že koukám téměř s pusou otevřenou a prostě mi to nedá se nepodělit, protože příběhy ze Švédska mi přijdou ještě o něco šílenější než z jiných zemí, kde se rozhodli podělit se o svou vlast s muslimskými hosty.

Eritrejec, kterému ve Švédsku azyl udělen nebyl se za to pomstil švédskému státu tak, že v Ikea na protest zavraždil ženu a jejího syna. Dostal doživotí, ale žádá odškodnění za prý pomlouvačné příspěvky na facebooku na jeho osobu. Neuvěřitelné, ale ještě více neuvěřitelná mi přijde nová internetová kampaň švédské levice, která odmítá snahu úřadů, aby byli neúspěšní žadatelé o azyl deportováni. "Pošlete raději mě" je jejich nové heslo, které má opět a ještě více vydírat city Švédů.

Někteří Švédové jim na Twitteru již s radostí nabídli zdarma odvoz na letiště. Ano, deportovat všechny levicové extremisty, aktivisty a multikulturalistické blázny ze Švédska by určitě Švédsku pomoci mohlo, ale je to jen další z nekonečného citového vydírání původních Švédů těmito falešnými dobráčky.

Myslím, že mnoho lidí ve Švédsku již realitu vidí a stále více Švédů má i odvahu o tom mluvit, ale podle vstřícného postoje jejich vlády k migrantům je jim to platné jako tomu mrtvému ten zimník. Ale pro nás by to ponaučení o "úspěšné" integraci být mohlo.

Nastal čas začít připravovat odchod naší země z Evropské unie.......Václav Klaus

Zdroje: Breitbart: Journo claims widespread sexual assault by migrants in swedish schools..Sweden: Migrant stabs passengers when woman in hijab asked to show train ticket, blame racism..Last remaining police station in migrant-dominated swedish suburbs forced to close..Eritrea "Ikea killer" claiming compensation for disparaging Facebook coments...E15: Rozvědka: Švédsko je plné islamistů..Reflex: Švédské probuzení..Parl. listy: Dost lhaní vy "malé děti". Švédsko si rázně posvítilo na uprchlíky a pravda se ukázala.

Autor: Patrik Juda | čtvrtek 22.6.2017 14:38 | karma článku: 47.59 | přečteno: 9833x

Další články blogera

Patrik Juda

Hrůzné počty útoků kyselinou v Británii, Itálie nás chce trestat a ČR pošle stamiliony

Premiér Itálie Conte by chtěl trestat země, které odmítají migranty, protože jeho nová vláda je chce přerozdělovat. Británie a rekordní počet útoků kyselinou. Česko pošle stamiliony Africe a Piráti u nás ruší linku pro vozíčkáře..

13.9.2019 v 20:36 | Karma článku: 26.08 | Přečteno: 367 | Diskuse

Patrik Juda

Cirkus v Británii: Na studentky v sukních povolána policie. A co vymysleli naši Piráti?

Rodiče i studenti v Susssexu protestují a mají proč. Škola zakázala sukně. Naši Piráti vymysleli jak udělá maturitu každý i s nula body! Kdo všechno jsou ti architekti novodobé tyranie? Václav Klaus mladší byl dnes hostem Výzvy...

9.9.2019 v 20:09 | Karma článku: 41.40 | Přečteno: 2288 | Diskuse

Patrik Juda

Jan Hrušínský o Češích, kteří přišli k soše maršála Koněva.

Panu Hrušínskému prý přetekl pohár a promluvil o stalinistech a neonacistech, kteří se sešly u sochy maršála Koněva. Je to prý největší úpadek morálky, řekl pán, který odsuzuje dotace, ale saje jako pijavice a mluví jako hulvát...

7.9.2019 v 7:03 | Karma článku: 44.71 | Přečteno: 3815 | Diskuse

Patrik Juda

Švédsko je ve válce a zodpovědní jsou politici. Nepěkné rekordy, ale premiér by oslavoval

Premiér chce slavit jak se Švédové starají jeden o druhého, ale zároveň i vychází manuál pro občany, jak přežít pracovní den. Švédsko dnes. Kalašnikovy, bombové útoky a počet střelby stoupl o 100%. Soudy a společnost si neví rady.

5.9.2019 v 8:47 | Karma článku: 40.67 | Přečteno: 1836 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Jana Klenorová

Tanec pro Převozníka

„Lásku?“ Převozník se málem polil „a na to jsi přišel jak?“ ... „Láska je přece ve všem, co já dělám!“

9.12.2019 v 18:42 | Karma článku: 4.37 | Přečteno: 82 | Diskuse

Anna Novacek

Nemáš prachy? Oslepneš...

Syn se vrátil od očního lékaře s diagnózou, jejíž název jsem nikdy předtím neslyšela. Obrátila jsem se tedy na Google. To, co jsem našla, mě vůbec nepotěšilo, a další šok mě čekal ve chvíli, kdy jsem klikla na ceník zákroků.

8.12.2019 v 15:16 | Karma článku: 15.27 | Přečteno: 339 | Diskuse

Vlastimil Fürst

Když Bůh hostí

Můj tchán se narodil na statku. Měli krávy, vepře, kačeny i slepice. Přesto bylo maso v jídelníčku jednou týdně – v neděli. Jinak jedli střídmě, jak to bylo tehdy běžné. V porovnání s tím má dnes většina národa denně hostinu.

6.12.2019 v 20:10 | Karma článku: 19.21 | Přečteno: 321 | Diskuse

Jiří Jiroudek

Bohemian Rhapsody

,,Je to opravdový život? Je to jenom sen?Uvízl jsem pod lavinou,před realitou nelze utéct." (tak mistrovsky kvílel i Fredy vod ,,Kvínů").Zkrátka, nic nového. Ač i ona realita má vždy dvě roviny. Objektivní, a subjektivní.

5.12.2019 v 16:53 | Karma článku: 8.13 | Přečteno: 196 | Diskuse

Kristýna Burgerová

Doba názorová

Lidstvo zažilo dobu kamennou, bronzovou, železnou a nyní jsme se ocitli v době názorové. Vypadá to, že se přes noc každý stal odborníkem na výživu, výchovu psů, plasty, udržitelnou módu, Brexit i hokejovou taktiku.

5.12.2019 v 9:00 | Karma článku: 20.40 | Přečteno: 435 | Diskuse
Počet článků 233 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2734

Samotář a cestovatel

Najdete na iDNES.cz