Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Muslimka měla předložit průvodčí jízdenku , ale bylo to prý příliš rasistické. Tekla krev

22. 06. 2017 14:38:34
Poslední policejní stanice v problémové části Stockholmu končí. Dle odborníka katastrofa. Nejsou lidé, ale byl zaznamenán historický nárůst islamistů i sexuálního násilí na dívkách muslimskými "dětmi". Novinář o rasismu naruby..

"Problémem se stalo vidět a připustit si realitu takovou, jaká je a mít odvahu o tom mluvit".....Joakim Lamotte, nezávislý novinář a bývalý reportér švédské státní televize SVT

Další případ takzvaného rasismu se odehrál ve švédském vlaku na trase ze Stockholmu do Hallsbergu a skončilo to pobodaným cestujícím, který se zastal průvodčí, když ta chtěla pouze vidět cestovní doklad od v hidžhábu zahalené muslimky. Cestující se zastal průvodčí před agresivním a rozzuřeným Karimem Alaamem Hussainem (25), mužem původem z Iráku, který požadavek od průvodčí vlaku vůči muslimské ženě považoval za rasismus. Podle očitých svědků byla průvodčí slušná a měla pravdu. Hussain si to nemyslel a tu svou "diskriminační" a ukřivděnou pravdu prezentoval dlouhým nožem.

Muži, ve kterém našla průvodčí zastání, se dostalo od touto "drzostí" dotčeného Hussaina nejdříve hrozeb, než dostal pěstí a později v boji na něj vytáhl Iráčan dlouhý kuchyňský nůž a čtyřikrát jej bodl do zad a boku a způsobil mu vážná vnitřní zranění. Zatímco oběť brutálního útoku na zemi krvácela, tak Hussain dle svědků procházel vlak s krvavým nožem v ruce jako vítěz nějakého sportovního klání a po vystrašených cestujících chtěl znát odpověď, zdali jsou také rasisté jako ta "drzá" průvodčí.

Když svou přednášku o rovnosti všech lidí a rasismu tento švédský Iráčan s dlouhým nožem a ještě delším kriminálním rejstříkem dokončil a vlak zastavil, tak utekl, ale policií byl brzy zadržen. V době činu měl být ve vězení za jinou kriminalitu, ale propuštěn byl předčasně. Prý jednal v sebeobraně a je hrdý na svůj čin, řekl policistům. Za tento svůj hrdý čin dostal osm a půl roku, ale deportován po jeho odpykání nebude. Je to přeci Švéd. Občanem EU se v roce 2008 stal i přesto, že již tehdy čelil trestním obviněním.

O obráceném a smyšleném rasismu již odmítá mlčet i švédský nezávislý novinář Joakim Lamotte, který déle jak rok a půl navštěvoval ve Švédsku školy a od studentek slyšel stále stejný příběh. Příběhy studentek, které se před sexuálním obtěžováním od muslimských "dětí" necítí v bezpečí na školních chodbách, mimo školy, nebo v autobusech. Nikde. Příběhy dívek a studentek, které, když o svých zkušenostech promluví, tak jsou i samotnými zaměstnanci školy obviňované z rasismu. Dle nedávných prvních lékařských testů ohledně skutečného věku "dětských" uprchlíků, které ve Švédsku konečně začali provádět i navzdory politické korektnosti, byli výsledky alarmující a šokující.

Tedy šokující a alarmující museli být především pro ty, kteří neměli možnost vidět tyto vousaté děti například na fotkách, protože třicetiletý člověk ze sebe nezletilého chlapce prostě neudělá.

Byli zveřejněny výsledky testů u 581 údajných dětských žadatelů o azyl bez doprovodu a drtivá většina z nich lhala a žádné děti to nebyli a někteří ani zdaleka. Celých 442 jich lhalo (76%). Z nedávných padesáti migrantů z Maroka jich lhalo dokonce 48. Ze Švédska přicházejí stále znepokojivější zprávy. Afghánská mládež podléhá stále více závislosti na heroinu, radikálních islamistů jsou již v zemi podle rozvědky tisíce a sexuální obtěžování dívek na letních festivalech a ve školách je epidemické.

Podle ředitele bezpečnostní policie Anderse Thornberga nezaznamenali bezpečnostní složky nikdy v minulosti takové množství radikálních islamistů v zemi. "Nárůst extremismu je výzvou historických rozměrů." Myslím, že tou největší švédskou výzvou historických rozměrů je zachránit Švédsko před islámem, pokud je to ještě možné.

Nejvíce islamistických radikálů žije asi ve Stockholmu, ale zatímco se v posledních letech až 300 lidí se švédským pasem přidalo k ozbrojeným islamistickým skupinám v Sýrii, Iráku a jinde a dle bezpečnostních složek je zřejmé, že k jejich odchodu k teroristickým skupinám přispívá jejich nábor v místě bydliště, tak naopak jediná policejní stanice ve stockholmské čtvrti Kista bude zrušena! Plány na její obnovení nejsou žádné a nebezpečná migrantská předměstí Rinkeby, Tensta a Husby zůstanou bez policejní stanice!

Odborník na terorismus Magnus Ranstorp to nazval katastrofou. "Místo toho jsme měli naopak čtyři otevřít!" Ale prý nejsou lidi. Ve Švédsku není nebezpečná pouze profese policisty, viz průvodčí, nebo každý, kdo chce, aby pravidla platila pro každého stejně. Podle policejního seržanta Petera Larssona je násilí páchané na policistech, lékařích a hasičích čím dál větší, ať již se jedná o házení kamenů, násilnosti, nebo zakládání požárů. Ještě v březnu plánované obnovení policejní stanice v Rinkeby se nekoná, protože stavební společnosti se bojí o bezpečí svých zaměstnanců. Nepochybně vědí proč.

Téměř vždy, když píši o novém a multietnickém Švédsku 21. století, tak si říkám, že je to již naposledy, ale pokaždé se zjeví nějaký nový a ještě bizarnější příběh švédského multikulturalismu a integrace, že koukám téměř s pusou otevřenou a prostě mi to nedá se nepodělit, protože příběhy ze Švédska mi přijdou ještě o něco šílenější než z jiných zemí, kde se rozhodli podělit se o svou vlast s muslimskými hosty.

Eritrejec, kterému ve Švédsku azyl udělen nebyl se za to pomstil švédskému státu tak, že v Ikea na protest zavraždil ženu a jejího syna. Dostal doživotí, ale žádá odškodnění za prý pomlouvačné příspěvky na facebooku na jeho osobu. Neuvěřitelné, ale ještě více neuvěřitelná mi přijde nová internetová kampaň švédské levice, která odmítá snahu úřadů, aby byli neúspěšní žadatelé o azyl deportováni. "Pošlete raději mě" je jejich nové heslo, které má opět a ještě více vydírat city Švédů.

Někteří Švédové jim na Twitteru již s radostí nabídli zdarma odvoz na letiště. Ano, deportovat všechny levicové extremisty, aktivisty a multikulturalistické blázny ze Švédska by určitě Švédsku pomoci mohlo, ale je to jen další z nekonečného citového vydírání původních Švédů těmito falešnými dobráčky.

Myslím, že mnoho lidí ve Švédsku již realitu vidí a stále více Švédů má i odvahu o tom mluvit, ale podle vstřícného postoje jejich vlády k migrantům je jim to platné jako tomu mrtvému ten zimník. Ale pro nás by to ponaučení o "úspěšné" integraci být mohlo.

Nastal čas začít připravovat odchod naší země z Evropské unie.......Václav Klaus

Zdroje: Breitbart: Journo claims widespread sexual assault by migrants in swedish schools..Sweden: Migrant stabs passengers when woman in hijab asked to show train ticket, blame racism..Last remaining police station in migrant-dominated swedish suburbs forced to close..Eritrea "Ikea killer" claiming compensation for disparaging Facebook coments...E15: Rozvědka: Švédsko je plné islamistů..Reflex: Švédské probuzení..Parl. listy: Dost lhaní vy "malé děti". Švédsko si rázně posvítilo na uprchlíky a pravda se ukázala.

Autor: Patrik Juda | čtvrtek 22.6.2017 14:38 | karma článku: 47.58 | přečteno: 9784x

Další články blogera

Patrik Juda

Francouzští policisté páchají sebevraždy a papež František k mezinárodnímu dni migrantů

Ve Francii věku terorismu páchají policisté sebevraždy. Muslimské ženy bojují za své svobody proti "agentům islámu". Politici zpěvem hymny proti modlícím se muslimům. Čtyři výzvy v poselství papeže Františka k brzkému dni migrantů

15.11.2017 v 7:25 | Karma článku: 40.68 | Přečteno: 1921 | Diskuse

Patrik Juda

Rozhněvaní i zklamaní němečtí policisté a morální bankrot jejich vlády

Bezmocná policie napadána zločinnými gangy. Stát podporující penězi organizovaný zločin. Dle bezpečnostního odborníka je Berlín ztracen. Kulku do hlavy každému policistovi, slibuje odmítnutý žadatel o azyl a recidivista Ahmed A..

9.11.2017 v 7:41 | Karma článku: 42.59 | Přečteno: 2921 | Diskuse

Patrik Juda

Vnitřní nepřítel v berlínské policii a německé soudy přepisující historii

Šokovaný policejní instruktor promluvil o nepříteli ve vlastních řadách a nepřátelství jaké nezažil. Cenzurovaná média a soudy přepisující historii. Mezitím v Bruselu spouští nový projekt a poučují novináře jak psát o migrantech..

4.11.2017 v 17:15 | Karma článku: 42.78 | Přečteno: 2128 | Diskuse

Patrik Juda

Velká iluze Německa o deportacích imigrantů a mapa reality jejich kriminality

Policie v Německu a celé Evropě pátrá po odmítnutém žadateli o azyl z Pakistánu. Dvouleté dceři podřízl krk a zmizel. V Maďarsku naopak zadržen "řezník z Pakistánu" do Německa mířící. Důchodkyně zadušena Syřanem a co v Bundestagu?

27.10.2017 v 17:27 | Karma článku: 44.33 | Přečteno: 3693 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Gabriela Tomanová

Společné soužití = z 90% velký průser

Znáte to? Když jeden ve vztahu, dostane super nápad, nastěhovat se ke svému rodiči? A jak to potom dopada?... No, jeden příklad za všechny bych tu měla... Ten svůj.

22.11.2017 v 0:23 | Karma článku: 8.01 | Přečteno: 388 | Diskuse

Jiří Jiroudek

Platina královská

Britský královský pár v pondělí 20. listopadu oslavil 70. výročí svatby. A jejich svazek je stále až pevnou skálou nejen v bouři britské politiky, ale i všech turbulencí a změn ve světě.

22.11.2017 v 0:19 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 55 | Diskuse

Karel Ábelovský

Opravdu divné století

... nevím co moudrého napsat, nic moudrého mne totiž nenapadá - jsem jen plný pochopení, lásky a tolerance, chcete-li empatie ... a jen velký smutek zůstává v mých očích. Smutek nad naší společností, aby bylo jasno.

21.11.2017 v 15:20 | Karma článku: 7.30 | Přečteno: 180 | Diskuse

Iva Votočková

Čeští skeptikové bezdomovce na kávu nezvou

Na facebooku jsem narazila na hezký příspěvek. Autor příspěvku se v něm lidí ptá, zda by zaplatili kávu nebo třeba jídlo navíc. A převypravuje tam následující krátký příběh od Federica Felliniho a Vittoria De Sica.

21.11.2017 v 12:39 | Karma článku: 13.57 | Přečteno: 603 | Diskuse

Jitka Suchánková

Já se snad zhroutím

Přiletím do práce jak vichr. Tedy co mi to jen náledí a můj strach dovolí. Shodím kabát, odkopnu boty a řítím se k počítači, abych ho zapnula. Mezitím z kabelky vytahuji peníze, svačinu a ledovou kávu. Nevadí, že bude prosinec.

21.11.2017 v 8:14 | Karma článku: 10.17 | Přečteno: 387 | Diskuse
Počet článků 194 Celková karma 42.00 Průměrná čtenost 2778

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.