Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Islamofobií bující Česko rozohnilo Čulíka a jak zvládnout terorismus dle Lékaře bez hranic

31. 08. 2017 19:26:34
Po útocích v Británii se prý multikulturní společnost strašně spojila dohromady. Žádný muslimský, nebo islamistický terorismus nehrozí. Oběťmi jsou muslimové. Chceme li zvládnout terorismus tak se musí stát součástí našeho života!

"Hodní" lidé Jan Čulík a Daniel Veselý z Britských listů si zanotovali a zamudrovali o terorismu a zakořeněném českém rasismu.

Pan Čulík je fascinován, jak se prý celá Česká republika stala odborníky na islám a na muslimy. Ale na to samozřejmě pozor, protože jedinými odborníky v tomto směru jsou asi pouze pan Čulík a jiní těžcí "dobráčci".... Tak jsem si ty odbornosti tohoto intelektuála pustil. Fascinován nejsem. Pane Čulíku jsem opět šokován vaší stále se zvyšující nenávistí k bílým lidem a vlastní zemi, ač v ní nežijete, ale pomlouváte ji, kde jen můžete.

Oni mluvili o terorismu, ale o tom islamistickém nejméně, jako by vůbec neexistoval, protože to jsou jen nějací ti pomatení jedinci. Jo, to severní Irové, nebo ten běloch, co najel na mešitu, tak to je samozřejmě jiná káva. To je prý ten nebezpečný terorismus, ale za mě je to jen další nebezpečný hnus od hnusného člověka, když má pan Čulík tu drzost tvrdit, že žádný muslimský ani islamistický teror nehrozí.

"Češi nemají s integrací muslimů žádnou zkušenost, narozdíl od Německa, nebo Švédska, kteří tu zkušenost mají, takže nám to chybí."....nezůstal pozadu pan Veselý. Podle lékaře Tomáše Šebka z Lékařů bez hranic je dokonce jediná možnost jak zvládnout terorismus taková, že se stane prostě součástí našeho života a třeba prý časem zmizí! Z těch zemí, kde se stal teror součástí téměř každodenního života, ale zdaleka nemizí. Naopak. Jestli něco bude v Evropě mizet, tak je to bílá populace a tolerance mezi lidmi, protože ti nejméně tolerantní k ostatním přicházejí do Evropy po tisících.

Pan šéfredaktor Britských listů Jan Čulík, který žije v Británii, kde například aktivně a na mnoha místech udal českého doktora Rogozova za jeho jiné názory ohledně muslimské migrace, nežli má on a který díky němu přišel politicky korektně o práci tvrdí, že Británii nehrozí muslimský, nebo islamistický terorismus. Situace je prý daleko složitější, než jsme schopni my "prosťáčci" v Čechách pochopit.

V rozhovoru s prý publicistou a cestovatelem Veselým, který má ze svých cest mezi muslimy samé krásné zážitky, jsme to u Čulíka zase my čeští a přízemní xenofóbové pěkně "slízli". A kdo jsou primárně prý oběti těch dle pana cestovatele Veselého rychlokvašených teroristů? V drtivé většině jsou to prý muslimové. "My se soustředíme na evropské oběti, ale atentáty v Afghanistánu, Iráku, Sýrii a Nigérii nám přijdou jako kolorit a naprosto je ignorujeme." "Já osobně si myslím, že v tomhle tom je ten zakořeněný rasismus.".....a pan Čulík spokojně pobrukuje a přikyvuje.

Všechna ta potíž je dle pana Čulíka prý v ČR především v často se šířících rasistických představách. Tu už velice dlouho bující islamofobii rozdmýchává prezident Zeman, myslí si pan Čulík. Prezident prý zase něco říkal o těch kvótách, jak jsou nepřijatelné, což duet dobromilů z Britských listů přivedlo k závěru, že právě tito lidé, jako je pan prezident Zeman, jsou spojenci džihádistů.

Lékař bez hranic Tomáš Šebek říká na info.cz, že chirurgové obecně mají rádi černý humor a že jezdí do projektů, kde jsou hosty v cizích zemích. Lékařů si samozřejmě na rozdíl od pana udavače Čuníka, pro kterého jsou Češi rasisitická lůza (viz můj blog Čulíkovi svinští Češi) velmi vážím, pro jejich poslání zachraňovat lidské životy a rád jsem si pana Šebka pustil. Velice mi zaujalo, když pan lékař zdůraznil, že se vždycky musí chovat v té které zemi jako host, tzn. respektovat jejich pravidla, respektovat kulturu, náboženství a další konsekvence, ač tam přijel dobrovolně pomáhat a zachraňovat lidské životy.

To je určitě naprosto správné respektovat pravidla dané země, ale také je to přesně to, co mnoho z těch příchozích (a zdaleka ne všichni jsou váleční uprchlíci) nedělá a nikdy dělat nebude, protože oni si tu svou kulturu berou sebou a ta islámská kultura a náboženství tolerantní nejsou, ať si říká pan cestovatel Veselý i s panem Čulíkem ve svém dobráčkovském, ale vlastně prolhaném, nebezpečném a vlastizrádném revue co chtějí.

Pan lékař Šebek vysvětlil, že má i manuál na to, jak se oblékat, jak se chovat, kterých témat se nedotýkat. Například zmínil postavení mužů a žen ve společnosti. To je prý tabu. Dobře, rozumím a chápu, že to pan lékař v jejich zemi respektuje a ženy z jeho týmu musí zachraňovat životy zahaleny. To, co ale nechápu a myslím, že ani nebudu schopen nikdy pochopit je názor pana lékaře na terorismus v Evropě.

"Jakási bezpečnost je pouze domělá." "Pravděpodobně jediná možnost jak zvládnout terorismus je to, že se stane prostě součástí našeho života a třeba časem vymizí, protože nebude úspěšný."

Třeba se jedná jen o ten pověstný černý humor lékařů, o kterém pan Šebek hovořil, protože jinak si to vysvětlit nedokáži. Když bych to asi hodně zjednodušil, tak mi to zní jako, tak nás tu u nás v té Evropě vyvražďujte ve jménu Alláha a až si snad budete myslet, že jste nás již zotročili a obrátili na víru násilí dostatečně, tak toho možná necháte? To ale nezní moc optimisticky pane lékaři, tento teror bez hranic.

Tu německou a švédskou zkušenost s integrací muslimů, kterou tolik chválí a doporučuje pan Čulík na svých listech snad asi ani nemůže myslet vážně, ale když jej sleduji a poslouchám, tak se obávám, že on to vážně myslí.

Pan Čulík si chválí jak strašně se po teroru v Británii v posledních měsících spojila multikulturní společnost dohromady a odsuzuje tu naši nezkušenost, kterou již ty západní země mají.

Děkuji, nechci pane Čulíku a jestli je někdo spojencem džihádistů, tak to není pan prezident Zeman, ale vy a lidé vám podobní.

Zdroje: Britské listy: Co je podstatou terorismu?....Info.cz: Při boji o život holčičky..

Autor: Patrik Juda | čtvrtek 31.8.2017 19:26 | karma článku: 45.15 | přečteno: 3551x

Další články blogera

Patrik Juda

Francouzští policisté páchají sebevraždy a papež František k mezinárodnímu dni migrantů

Ve Francii věku terorismu páchají policisté sebevraždy. Muslimské ženy bojují za své svobody proti "agentům islámu". Politici zpěvem hymny proti modlícím se muslimům. Čtyři výzvy v poselství papeže Františka k brzkému dni migrantů

15.11.2017 v 7:25 | Karma článku: 40.68 | Přečteno: 1921 | Diskuse

Patrik Juda

Rozhněvaní i zklamaní němečtí policisté a morální bankrot jejich vlády

Bezmocná policie napadána zločinnými gangy. Stát podporující penězi organizovaný zločin. Dle bezpečnostního odborníka je Berlín ztracen. Kulku do hlavy každému policistovi, slibuje odmítnutý žadatel o azyl a recidivista Ahmed A..

9.11.2017 v 7:41 | Karma článku: 42.59 | Přečteno: 2921 | Diskuse

Patrik Juda

Vnitřní nepřítel v berlínské policii a německé soudy přepisující historii

Šokovaný policejní instruktor promluvil o nepříteli ve vlastních řadách a nepřátelství jaké nezažil. Cenzurovaná média a soudy přepisující historii. Mezitím v Bruselu spouští nový projekt a poučují novináře jak psát o migrantech..

4.11.2017 v 17:15 | Karma článku: 42.78 | Přečteno: 2128 | Diskuse

Patrik Juda

Velká iluze Německa o deportacích imigrantů a mapa reality jejich kriminality

Policie v Německu a celé Evropě pátrá po odmítnutém žadateli o azyl z Pakistánu. Dvouleté dceři podřízl krk a zmizel. V Maďarsku naopak zadržen "řezník z Pakistánu" do Německa mířící. Důchodkyně zadušena Syřanem a co v Bundestagu?

27.10.2017 v 17:27 | Karma článku: 44.33 | Přečteno: 3693 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

Gabriela Tomanová

Společné soužití = z 90% velký průser

Znáte to? Když jeden ve vztahu, dostane super nápad, nastěhovat se ke svému rodiči? A jak to potom dopada?... No, jeden příklad za všechny bych tu měla... Ten svůj.

22.11.2017 v 0:23 | Karma článku: 8.01 | Přečteno: 388 | Diskuse

Jiří Jiroudek

Platina královská

Britský královský pár v pondělí 20. listopadu oslavil 70. výročí svatby. A jejich svazek je stále až pevnou skálou nejen v bouři britské politiky, ale i všech turbulencí a změn ve světě.

22.11.2017 v 0:19 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 55 | Diskuse

Karel Ábelovský

Opravdu divné století

... nevím co moudrého napsat, nic moudrého mne totiž nenapadá - jsem jen plný pochopení, lásky a tolerance, chcete-li empatie ... a jen velký smutek zůstává v mých očích. Smutek nad naší společností, aby bylo jasno.

21.11.2017 v 15:20 | Karma článku: 7.30 | Přečteno: 180 | Diskuse

Iva Votočková

Čeští skeptikové bezdomovce na kávu nezvou

Na facebooku jsem narazila na hezký příspěvek. Autor příspěvku se v něm lidí ptá, zda by zaplatili kávu nebo třeba jídlo navíc. A převypravuje tam následující krátký příběh od Federica Felliniho a Vittoria De Sica.

21.11.2017 v 12:39 | Karma článku: 13.57 | Přečteno: 603 | Diskuse

Jitka Suchánková

Já se snad zhroutím

Přiletím do práce jak vichr. Tedy co mi to jen náledí a můj strach dovolí. Shodím kabát, odkopnu boty a řítím se k počítači, abych ho zapnula. Mezitím z kabelky vytahuji peníze, svačinu a ledovou kávu. Nevadí, že bude prosinec.

21.11.2017 v 8:14 | Karma článku: 10.17 | Přečteno: 387 | Diskuse
Počet článků 194 Celková karma 42.00 Průměrná čtenost 2778

Samotář a cestovatelNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.