O jedné "špinavé" židovce a jedné "čisté" německé duši

18. 07. 2019 19:59:31
Pan Seehofer se zlobí kvůli migraci na Česko, ale v jeho Německu se lidé již téměř nemohou jít v létě ani v klidu vykoupat. Ostnaté dráty a speciální policejní jednotky na koupalištích? Dostane hrdinná pašeračka Nobelovu cenu?

Asi je již nezbytné, aby se koupání účastnila i německá policie, ale německá hrdiinná kapitánka (pašeračka) chce převézt do Německa dalšího půl milionu migrantů! Je muslimský vrah nevinen, protože se zhulil?

Neuvěřitelné věci jsem opět včera a dnes četl v médiích. Nechápu, že zrovna Němci, jejichž země je dle mě již zcela ztracena i s třesoucí se paní kancléřkou Merkelovou stále ještě zmiňují kvóty a vyzývají k přijímání migrantů. Paní kancléřka Merkelová již brzy snad sice odejde na odpočinek, ale určitě si myslím, že by ji měla být přidělena doživotní ochranka! Snad to tak bude, protože si myslím, že přivedla Německo do zkázy a záhuby.

Zatímco německá kapitánka a pro mě obyčejná pašeračka lidí a povoláním dcera Carol Racketteová chce převézt do Evropy ty nesmyslné počty migrantů, tak její spoluobčané, kteří se nenarodili tak bohatí jako ona se obávají chodit i na koupaliště, na kterých dle DPA stoupl v červnu počet násilných incidentů. V Kehlu již zvýšili policejní přítomnost a instalovali na plot ostnatý drát okolo celého koupaliště poté, co se v Německu zvýšili incidenty s nožem na koupalištích, útoky na plavčíky a některá koupaliště musela být vyklizena. Například berlínský zastupitel Marcel Luthe si přeje mít na koupalištích v hlavním městě speciální policejní jednotky. Bravo paní Merkelová.

Zcela neuvěřitelné a nepochopitelné mi přijde, že Němci vybrali na svou pašeračku lidí 15 milionů korun a ještě ji navíc pochválil pan německý prezident. Je smutné sledovat to sebezničení Německa a to byla ještě ta bílá, privilegovaná Němka (M Salvini) navržena peruánským spisovatelem Mariem Vargasem na Nobelovu cenu. V dnešním zvráceném Světě nepochybuji, že ji obdrží, tedy pokud ji nepředběhne ta švédská záškolačka.

"Ta bílá privilegovaná Němka nebydlí na sídlišti mezi halal řeznictvími, nemusí chodit na směny do supermarketu a až bude mít děti, tak nebudou chodit mezi spolužáky, kde třetina jich nebude umět německy." "Ona nežije v německém Chanově!"...(Petr Pelikán). Dostane Nobelovu cenu za zločiny proti Evropě?

Podle arabisty pana Petra Pelikána odvezou pašeráci migranty na lodi kousek za hranice teritoriálních vod, prý ani to ne a tam je nasází na gumové "matračky", kde sedí a potom je vidíme zachraňované na fotkách. "Nikdo se neodváží zeptat, jak je možné, že takhle přepluli několik set kilometrů." "Spolupráce mezi neziskovkami a pašeráky funguje."

O tom kolik dobra, rozmanitosti, lásky a vděku přivážejí tito pašeráci lidí z neziskovek vědí své kromě Německa a Itálie i ve Francii a všude tam, kde se proto od reality a svých spoluobčanů odtržení politici rozhodli. My máme ještě šanci zachránit naši zemi. To, co jsem dnes četl z Francie mě naprosto šokovalo a stále tomu nechci věřit.

Ve Francii stoupl počet antisemitských činů v loňském roce o 75% na 541! Muslim, který před dvěma lety vyhodil židovskou lékařku a učitelku z okna, když jí před tím recitoval Korán a modlil se k Alláhovi do vězení za vraždu nepůjde! Sice ji zavraždil, přiznal se, ale byl prý zhulenej!!!! Buď bude na svobodě, nebo jej zařadí do programu na zvládání drogových závislostí!!!! Otřesná hrůza a hnus. Skandální šílenství.

Podle soudu není Kobili Traoré trestně odpovědný a paní Sarah Haliminiovou vyhodil z okna prý v delíriu, protože prý hulil 15 jointů denně! Židovská komunita ve Francii je pobouřena. Nedivím se. Také jsem zděšen, že vrah zůstane na svobodě, protože byl zhulenej. To by ale přeci neměla být polehčující okolnost. Naopak.

Ač odborníci v posudcích shodně uvedli, že obžalovaný netrpí žádnou duševní nemocí, tak jej soud stejně za mříže neposlal a odmítl, že by v případu existovali přitěžující okolnosti antisemitského charakteru.

Špinavé židovce, jak tituloval dceru oběti zavraždil maminku s Alláhem v ústech, ale dle soudu jednal v delíriu! Odporné a ještě jednou odporné osvobození vraha. Ve Francii se za poslední roky zvedla vlna antisemitismu, která nemá obdoby od druhé světové války a to je Francie. Co se děje např. ve Švédsku, kde ženám doporučují koupit si tretry, chtějí li v Malmo vycházet po setmění ven se nedočtete nikde. Snad to ani není pravda. Kéž by, ale obávám se, že je.

Tak nám zase někdy pane Seehofere pořádně vyčiňte, ale napřed se podívejte do zrdcadla, zeptejte se sám sebe, co jste Německu provedli a jděte se projít mezi obyčejné Němce.

Styďte se.

Zdroje: Idnes: Muslim zabil židovku pod vlivem marihuany. Podle soudu není odpovědný........Letní radovánky v Německu. Na koupaliště raději s policejním doprovodem.........Reflex: Německá kapitánka Carol Racketteová chce převézt do Evropy půl milionu migrantů.......PL: Taxikaření. Německý Chanov

Autor: Patrik Juda | čtvrtek 18.7.2019 19:59 | karma článku: 41.91 | přečteno: 1689x

Další články blogera

Patrik Juda

Hvězdná pěchota na iDNES aneb Svět se řítí do záhuby a to do dvanácti let!

Prožívají ekologický žal a organizují stávky. Je jim na nic a úzko z té klimatické krize, protože Svět se prý řítí do záhuby. Nemáme čas! Za vše má vinu Evropa! Gréta má smysl a musíme stávkovat! Nelétají a maturitu ještě nemají..

18.8.2019 v 12:05 | Karma článku: 42.27 | Přečteno: 1715 | Diskuse

Patrik Juda

Súdánec ubodal v Británii mladou ženu. Odmítla s ním sex.

Útoky nožem v Británii! Tolik ho její odmítnutí naštvalo, že se rozhodl jí dát lekci. Po patnácti bodnutích, což byla ta lekce zbyly z nože tři kusy. Vím, že umírám stihla ještě říci. Jedinou její provokací bylo, že jej odmítla...

18.8.2019 v 11:01 | Karma článku: 40.64 | Přečteno: 1752 | Diskuse

Patrik Juda

Špinavou a likvidační kampaní doživotně ocejchovaná operní legenda Plácido Domingo

Slova jsou mocná. Sebevraždy, konce kariér a cejchy na celý život. Stačí říct já také! Další v pořadí koho zničit je Maestro Domingo. Muži se nemohou před totuto ohavností nijak bránit. Presumpce neviny nula. Divný, falešný svět.

14.8.2019 v 11:31 | Karma článku: 38.12 | Přečteno: 1137 | Diskuse

Patrik Juda

Páteční pasení ovcí na ČT aneb námi placení manipulátoři se nám denně smějí.

Sledoval jsem včera veřejnoprávní ČT. Liberální demagogie od rána do noci. Gréta imponuje, je svatá a zaslouží obdiv. Německo prý migrační krizi ustálo a nárůst preferencí AfD je nárůstem frustrace. O obřím nárůstu vražd ani slovo

10.8.2019 v 13:09 | Karma článku: 39.66 | Přečteno: 1377 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

M Korotvička

Pane Ježíši, už zas je tu jednadvacátý srpen.

Fakticky jsem se už několikrát zařekl. Nenecháš se vtáhnout do dění u nás. Nejde to. Je to osobní a útočí to na mé zásady, které do nás nalili rodiče. Otec. Obdivovatel demokracie bez odvahy za komunistů zdrhnout. Patří mi to.

20.8.2019 v 21:40 | Karma článku: 7.52 | Přečteno: 167 | Diskuse

Jan Vargulič

Čas, jenž děsí nás..

Bojíte se stárnutí, znepokojuje vás neúprosné plynutí času? Odstěhujte se na ostrov Sommaroy v severním Norsku, kde chtějí zrušit měření času a vyhlásit první bezčasovou zónu na světě. Hodinky s sebou neberte, zahoďte je do moře..

19.8.2019 v 8:15 | Karma článku: 7.24 | Přečteno: 94 | Diskuse

Patrik Juda

Hvězdná pěchota na iDNES aneb Svět se řítí do záhuby a to do dvanácti let!

Prožívají ekologický žal a organizují stávky. Je jim na nic a úzko z té klimatické krize, protože Svět se prý řítí do záhuby. Nemáme čas! Za vše má vinu Evropa! Gréta má smysl a musíme stávkovat! Nelétají a maturitu ještě nemají..

18.8.2019 v 12:05 | Karma článku: 42.27 | Přečteno: 1715 | Diskuse

Patrik Juda

Súdánec ubodal v Británii mladou ženu. Odmítla s ním sex.

Útoky nožem v Británii! Tolik ho její odmítnutí naštvalo, že se rozhodl jí dát lekci. Po patnácti bodnutích, což byla ta lekce zbyly z nože tři kusy. Vím, že umírám stihla ještě říci. Jedinou její provokací bylo, že jej odmítla...

18.8.2019 v 11:01 | Karma článku: 40.64 | Přečteno: 1752 | Diskuse

Vladimíra Frančáková

Osamělost?

Deníčku můj, přiznám se, že jsem ti původně chtěla vyprávět o tom, jakým způsobem rozeznávám lidi. Měla jsem totiž pocit, že jsem ten příhodný moment už propásla. Důvod je jasný. Jsem přece nevidomá.

18.8.2019 v 0:00 | Karma článku: 11.69 | Přečteno: 190 | Diskuse
Počet článků 223 Celková karma 42.11 Průměrná čtenost 2764

Samotář a cestovatel

Najdete na iDNES.cz