Páteční pasení ovcí na ČT aneb námi placení manipulátoři se nám denně smějí.

10. 08. 2019 13:09:25
Sledoval jsem včera veřejnoprávní ČT. Liberální demagogie od rána do noci. Gréta imponuje, je svatá a zaslouží obdiv. Německo prý migrační krizi ustálo a nárůst preferencí AfD je nárůstem frustrace. O obřím nárůstu vražd ani slovo

Tak jsem včera sledoval tu prý vyváženou a prý objektivní Českou televizi, kterou si všichni platíme, a která nás chce všechny od podzimu učit, jak rozeznat falešné zprávy od těch pravdivých. Ale ptám se, jak je rozeznají oni v České televizi, když znají pouze jednu jedinou pravdu a mají pouze jeden jediný, a to ten liberální a multikulturní pohled na Svět?

Ihned ráno ve Studiu 6 na ČT24 jsem se od té nové světové ikony ekoteroristů a soudruhů liberalismu, záškolačky svaté Gréty dozvěděl, že by se prý všichni rádi vrátili zpět do škol a dál žili své běžné životy, ale v tak vážné situaci prý všichni cítíme, že musíme něco dělat. ČT to tedy ucítila a dále upozornila na summit podpory klimatu v Laussane. Na tomto summitu včera sice mladá dívenka Gréta nechala vykázat všechny novináře, kteří nepíší o klimatu tak, jak si ona přeje, že prý tvoří špatnou kongresovou náladu, ale Česká televize si naopak tedy pozvala do vysílání ředitele Ústavu pro globální změny Akademie Věd, pana Michala Marka. Neboli tu asi dobrou náladu plnou světlých a štastných zítřků.

"Gréta je hlas lidu." "Víte, v tomhle mě to všechno právě jaksi fascinuje, protože šestnáctiletá dívenka se prostě odhodlá a začne mluvit tak veřejně a její hlas je silnější a silnější." "To je něco neuvěřitelného a je vidět, že skutečně ten hlas lidu za některých okolností má význam!" "Tudíž, mě to imponuje." "Já stále o tom prostě přemýšlím." "Já říkám šestnáctiletá dívenka a co se jí prostě za ten půlrok, tři čtvtě roku povedlo, to je neuvěřitelné!" "A zaslouží si to opravdu můj obdiv." "Je potřeba se s touto iniciativou naučit komunikovat!"

Hlas lidu, nebo hlas až zvrhlé ideologie, která nám chce sebrat vše? Ono je to skutečně neuvěřitelné pane Marku, že v Německu už fanatická zelená politička chce zakázat i ty pejsky, protože prý zvyšují to CO2, jedí a dávají jen tu radost, lásku a věrnost. Nejraději by zakázali krávy, maso, auta, létání, aby jsme neměli děti, ale na minulý summit na Sicílii tyto ekologické celebrity přiletěliy ve 114 soukromých triskáčích! Celé toto třídenní setkání hodných ekologů, moralistů a vykladačů toho jediného správného způsobu života vyšlo na údajně 460 milionů korun! A co vyřešili? Nejezte maso a nemějte děti. Bravo.

Několikrát se Gréta během dne na ČT zopakovala, ale ve večerní devadesátce jsem se dozvěděl, že střelec a masový vrah z El Pasa se přiznal a cílem jeho střelby byli Mexičané a je vyšetřován pro možný zločin z nenávisti. Ano, i podle prezidenta Trumpa je to čin nenávisti, ale nejsou to zbraně, kdo stiskl spoušť. Je správné, že zveřejnili informace o tomto odporném činu odporného jedince, ale o střelbě v Daytonu, kde střílel údajně levicový fanatik a zavraždil devět lidí nic. Tam se prý neví proč a tečka.

Dle twetů vraha z Daytonu se vymezoval proti Trumpovi, podporoval demokraty, chtěl socialismus, ale nechtěl čekat dle jeho slov, až to ti idioti konečně pochopí! Na zeď školních záchodů napsal lidi, které chce povraždit, škola musela být uzavřena a on byl podruhé podmínečně vyloučen, když poprvé to bylo proto, že si do školy přinesl seznam spolužaček, které znásilní! Ale, na ČT ticho, pouze ten extrémně pravicový a ubohý fanatik z El Pasa, kterého přišel okomentovat pan bývalý zpravodaj Hospodářských novin a redaktor serveru Aktuálně, Daniel Anýž. Takže ta podstata reportáže, že za všechno to zlo může vlastně Trump byla dokonána.

Ale zdaleka to nebylo vše, paseme ty ovce dál, protože následovali Události, komentáře a paní Písařovicová na úvod trochu vystrašeně oznamuje, že na východě Německa posiluje krajní pravice a v Itálii se prý dokonce krajní pravice cítí tak pevně v kramflecích, že volá po nových volbách. No Bože, tak oni si ti východní Němci a Italové uchovali zdravý rozum, ale to v pořadu samozřejmě nezaznělo. Tam zazněl hlas ředitele odboru států střední Evropy z ministerstva zahraničí, pana Tomáše Kafky....

"V Německu vznikla taková představa, že existuje jakýsi demokratický konsenzus, který řídí celou zemi." "Docela zvládnul tu krizi před deseti lety." "Nakonec i ustál celou tu migrační krizi!" "Byť tehdy při té migrační krizi se radikalizovala část opozice, neboli AfD." Bylo pozdě a nechtělo se mi tomu věřit, že Němci prý ustáli migrační krizi, ale čemu věřím s radostí je to, že východ Německa se probudil z té multikulturní pohádky od paní Merkel a Itálie má také svého vlastence již takřka premiérem. To je ale pro ČT panika.

Pan Anýž si posteskl, že paní Merkelová nejpozději do dvou let odejde a ty staré dobré časy německého konsenzu projdou nějakou tou změnou. Včera bylo pozdě, říkám si, ale paní Písařovicová se nervózně ptá..."Dělají něco špatně zavedené strany?" "Co by nástup AfD znamenal?" "Je to vůbec myslitelné?" Kéž by, ale host pořadu to vidí takto..."Neumím si představit, že by AfD v tuto chvíli někdo pustil do kurníku." "Tím by si vlastně znova východní Němci ublížili." Hahaha.

Koho si Němci pustili do kurníku, tak o tom snad dnes raději ani slovo, ale v Událostech ještě přirovnali pana Salviniho tak trochu k Benitovi Mussolinimu, ale to je prý jen takový divný italský folklór! Protože už Italové nechtějí nelegálně dovážené migranty, tak jsou divní. Tak dobrou noc pasáčci pravdoovcí z ČT.

Na závěr napíši, co mě pobavilo a možná jsem i trochu škodolibý. Dle Guardianu sužují Německo pářící se ježci! Lidé prý volají tísňovou linku! Po všem tom obohacení, po všech těch vraždách a znásilněných ženách, poté, co zcela ztrátili národní identitu i vlastní zemi volají Němci na tísňovou linku kvůli pářícím se ježkům? A píše o té hrůze už i Guardian?

Moc bych Němcům a celému Německu přál, aby měli problémy pouze s těmi smyslnými ježky, co se páří, ale realita je taková, že Německu od jeho zániku již nikdo nepomůže, ale to na ČT nikdy neuslyšíte. Že se v Německu od roku 2014 k roku 2018 ztrojnásobil počet vražd a počet sexuálních útoků je sedminásobný na ČT také neuvidíte. Bohužel.

Sláva Ježkům.

Zdroje: ČT 24...Od úsvitu do soumraku....PL: Omračující proměna Německa od migrační krize. Nárůst četnosti vražd o stovky procent....Echo: Nejasné motivy střelby v Daytonu

Autor: Patrik Juda | sobota 10.8.2019 13:09 | karma článku: 39.66 | přečteno: 1378x

Další články blogera

Patrik Juda

Hvězdná pěchota na iDNES aneb Svět se řítí do záhuby a to do dvanácti let!

Prožívají ekologický žal a organizují stávky. Je jim na nic a úzko z té klimatické krize, protože Svět se prý řítí do záhuby. Nemáme čas! Za vše má vinu Evropa! Gréta má smysl a musíme stávkovat! Nelétají a maturitu ještě nemají..

18.8.2019 v 12:05 | Karma článku: 42.27 | Přečteno: 1715 | Diskuse

Patrik Juda

Súdánec ubodal v Británii mladou ženu. Odmítla s ním sex.

Útoky nožem v Británii! Tolik ho její odmítnutí naštvalo, že se rozhodl jí dát lekci. Po patnácti bodnutích, což byla ta lekce zbyly z nože tři kusy. Vím, že umírám stihla ještě říci. Jedinou její provokací bylo, že jej odmítla...

18.8.2019 v 11:01 | Karma článku: 40.64 | Přečteno: 1754 | Diskuse

Patrik Juda

Špinavou a likvidační kampaní doživotně ocejchovaná operní legenda Plácido Domingo

Slova jsou mocná. Sebevraždy, konce kariér a cejchy na celý život. Stačí říct já také! Další v pořadí koho zničit je Maestro Domingo. Muži se nemohou před totuto ohavností nijak bránit. Presumpce neviny nula. Divný, falešný svět.

14.8.2019 v 11:31 | Karma článku: 38.12 | Přečteno: 1137 | Diskuse

Další články z rubriky Osobní

M Korotvička

Pane Ježíši, už zas je tu jednadvacátý srpen.

Fakticky jsem se už několikrát zařekl. Nenecháš se vtáhnout do dění u nás. Nejde to. Je to osobní a útočí to na mé zásady, které do nás nalili rodiče. Otec. Obdivovatel demokracie bez odvahy za komunistů zdrhnout. Patří mi to.

20.8.2019 v 21:40 | Karma článku: 7.55 | Přečteno: 187 | Diskuse

Jan Vargulič

Čas, jenž děsí nás..

Bojíte se stárnutí, znepokojuje vás neúprosné plynutí času? Odstěhujte se na ostrov Sommaroy v severním Norsku, kde chtějí zrušit měření času a vyhlásit první bezčasovou zónu na světě. Hodinky s sebou neberte, zahoďte je do moře..

19.8.2019 v 8:15 | Karma článku: 7.24 | Přečteno: 94 | Diskuse

Patrik Juda

Hvězdná pěchota na iDNES aneb Svět se řítí do záhuby a to do dvanácti let!

Prožívají ekologický žal a organizují stávky. Je jim na nic a úzko z té klimatické krize, protože Svět se prý řítí do záhuby. Nemáme čas! Za vše má vinu Evropa! Gréta má smysl a musíme stávkovat! Nelétají a maturitu ještě nemají..

18.8.2019 v 12:05 | Karma článku: 42.27 | Přečteno: 1715 | Diskuse

Patrik Juda

Súdánec ubodal v Británii mladou ženu. Odmítla s ním sex.

Útoky nožem v Británii! Tolik ho její odmítnutí naštvalo, že se rozhodl jí dát lekci. Po patnácti bodnutích, což byla ta lekce zbyly z nože tři kusy. Vím, že umírám stihla ještě říci. Jedinou její provokací bylo, že jej odmítla...

18.8.2019 v 11:01 | Karma článku: 40.64 | Přečteno: 1754 | Diskuse

Vladimíra Frančáková

Osamělost?

Deníčku můj, přiznám se, že jsem ti původně chtěla vyprávět o tom, jakým způsobem rozeznávám lidi. Měla jsem totiž pocit, že jsem ten příhodný moment už propásla. Důvod je jasný. Jsem přece nevidomá.

18.8.2019 v 0:00 | Karma článku: 11.69 | Přečteno: 190 | Diskuse
Počet článků 223 Celková karma 42.11 Průměrná čtenost 2764

Samotář a cestovatel

Najdete na iDNES.cz