Každotýdenních 168 hodin fake news Nory Fridrichové a tvrdá drezúra diváků za naše peníze.

2. 09. 2019 1:26:28
Objektivní ČT? Ha. Tahle země prý není pro mladý a tak by se dle paní Nory měli lidem 40+ zaplatit letenky do zemí mimo EU. Mladí vyjdou opět do ulic. ČT slaví a podporuje. Kdy už z veřejnoprávní obrazovky někam odletí paní Nora?

Čím asi tak začalo pravidelné týdenní manipulování diváků od paní Fridrichové a námi placené veřejnoprávní ČT včera? Zeman, Klausovi, Okamura a proti nim mladá studentská fronta stávkujících a odborníci, kteří je v tom podporují, stejně jako Nora Fridrichová a veřejnoprávní televize.

Paní Nora Fridrichová dokonce nedávno napsala, že by tak nějak chtěla důchodce a neposlušné voliče deportovat. Co vše si ještě může tato bulvární "novinářka" dovolit z obrazovek vůči občanům? Koho všechno ještě urazí? A jak dlouho bude ještě diváky drezúrovat a manipulovat tou svou jedinou pravdou?

Včerejší úvodní reportáž pořadu 168 hodin, ač já mu říkám jinak, zněla "Tahle země není pro mladý". Podle nedávných výroků paní Nory, by byla asi raději, aby tahle země, ale nebyla pro starý. Úvod.."Politici versus studenti." "Staří versus mladí." "Střet kvůli klimatu." Podle vědců za to můžeme my a středoškoláci se proto pustili do protestů. Dále se vychválilo hnutí Fridays for Future (Páteční záškoláctví), svatá Gréta a mohlo to začít.

"Greta Thunberg je v Česku terčem především dezinformační scény." V pozadí fotka Protiproudu a prostor dostal aktivista a odborník na dezinformace z Českých elfů, Bohumil Kartous a mohlo se pokračovat.."Trefují se do ní někteří čeští politici." Tak, kteří asi?

č.1 Miloš Zeman.."Myslím si o ní, že je to hysterka." "Místo, aby se učili a dělali to alespoň v sobotu a ne v pátek." "Obávám se, že o klimatické změně toho moc nevědí." Na to dostal prostor mudrující mladík, kterého jsem nazval nedávno Gek, neboli student Doubravský, a že jsou to politici, kteří nic nevědí, jako třeba prý Miloš Zeman. Očekávám, že tyto nové svazáky uvidím teď v ČT často.

č.2 Václav Klaus mladší.."Nemyslím si, že evropskou, potažmo světovou průmyslovou politiku má určovat 16ti letá puberťačka ze Švédska s nějakými diagnostikovanými psychickými poruchami."

č.3 Václav Klaus.."Myslím, že se ve světové vědě nestalo nic, že by klimatici objevili něco nového, myslím, že ne." "Totéž ve statistikách." "Lidé jsou popleteni pár horkými dny v červenci."

č4 Tomio Okamura.."Řešením tady není nesmyslný boj proti CO2 poškozující brutálně naší ekonomiku a nahrávající solárním baronům a pobíračům dotací, ale vysazováním více zeleně." Pan Okamura by chtěl sázet zeleň? Tak s tímhle na nás v ČT pane nechoďte, protože podle námi přizvaného odborníka by totiž musel být les všude. Panu Okamurovi dobrého slova nedají ani asi kdyby například chválil i pana Havla.

Přijde mi zajímavé, že zrovna dnes jsem četl článek o tom ideologickém otci a světově slavném bojovníkovi s klimatickými změnami, Michaelem Mannem, který prohrál! svůj letitý soudní spor s klimaspektikem Timothy Ballem, protože nebyl schopen dodat Nejvyššímu soudu kanadské provincie Britská Kolumbie data svého slavného grafu! Táhlo se to devět let, chtěl po klimaskeptikovi miliony dolarů a nedostane nic, naopak zaplatí všechny výdaje, protože své teorie prostě nedokázal. Přál bych si, aby teď klimaskeptik Balle zažaloval jeho.

Tak pan Mann dlouhá léta propaguje svou studii, ke které se hlásí většina současných klimatických aktivistů, ale když má Nejvyššímu soudu doložit výchozí data, ze kterých vycházel, tak raději letitý soud prohraje? Tak to je směšné, stejně jako údajná objektivita na ČT.

Myslíte, že se toto někdy z ČT dozvíte? Ne, tam si pozvali pouze odborníky, bojovníky s klimatickými změnami. Proč by také zvali ty klimaskeptiky? Jak by potom mohli dělat hlupáky z diváků a politiků, které na ČT nemají rádi. Že by tam štouchali do někoho z Topky, Stanu, Pirátů, prostě těch hodných jejich miláčků, to ne. To jsme si nezaplatili. My si bohužel platíme Noru a její manipulativní show. Show, která bude s listopadem gradovat na totál.

Závěr úvodní reportáže patřil mladým, kteří v září opět místo školy vyjdou do ulic, protože s tím staří nechtějí nic dělat a tak se svět změní dosti nenávratným a radikálním způsobem. Amen.

Vím, že to asi vypadá, že nemám Českou televizi rád, ale to není pravda. Mám rád sportovní kanál, druhý program, často i ČT1 a na 24 koukám velmi často a za Art také děkuji, ale tento pořad plus některé pořady na ČT 24 opravdu rád nemám. Vlastně nemám rád konkrétně vás paní Fridrichová, jak jste si ten veřejný prostor zprivatizovala ve jménu jedné, jediné, a to té vaší pravdy.

Kdyby se pořádně naučili matematiku, cizí jazyky, nebo něco jiného, aby se v budoucnu mohli postarat sami o sebe, o svoji rodinu, zaplatili daně, a tím dělat sociální sounáležitost a ne vyřvávat nějaké nesmysly o klimatu.........Václav Klaus mladší

Zdroje: 168 hodin....Info:Klimatický guru prohrál klíčový soud, v ohrožení je i důvěryhodnost jeho nejslavnější práce...Expres: Reportérka ČT chtěla deportovat neposlušné voliče a důchodce: Co na to její nadřízení.

Autor: Patrik Juda | pondělí 2.9.2019 1:26 | karma článku: 42.73 | přečteno: 2285x

Další články blogera

Patrik Juda

Hrůzné počty útoků kyselinou v Británii, Itálie nás chce trestat a ČR pošle stamiliony

Premiér Itálie Conte by chtěl trestat země, které odmítají migranty, protože jeho nová vláda je chce přerozdělovat. Británie a rekordní počet útoků kyselinou. Česko pošle stamiliony Africe a Piráti u nás ruší linku pro vozíčkáře..

13.9.2019 v 20:36 | Karma článku: 25.08 | Přečteno: 306 | Diskuse

Patrik Juda

Cirkus v Británii: Na studentky v sukních povolána policie. A co vymysleli naši Piráti?

Rodiče i studenti v Susssexu protestují a mají proč. Škola zakázala sukně. Naši Piráti vymysleli jak udělá maturitu každý i s nula body! Kdo všechno jsou ti architekti novodobé tyranie? Václav Klaus mladší byl dnes hostem Výzvy...

9.9.2019 v 20:09 | Karma článku: 41.36 | Přečteno: 2255 | Diskuse

Patrik Juda

Jan Hrušínský o Češích, kteří přišli k soše maršála Koněva.

Panu Hrušínskému prý přetekl pohár a promluvil o stalinistech a neonacistech, kteří se sešly u sochy maršála Koněva. Je to prý největší úpadek morálky, řekl pán, který odsuzuje dotace, ale saje jako pijavice a mluví jako hulvát...

7.9.2019 v 7:03 | Karma článku: 44.69 | Přečteno: 3662 | Diskuse

Patrik Juda

Švédsko je ve válce a zodpovědní jsou politici. Nepěkné rekordy, ale premiér by oslavoval

Premiér chce slavit jak se Švédové starají jeden o druhého, ale zároveň i vychází manuál pro občany, jak přežít pracovní den. Švédsko dnes. Kalašnikovy, bombové útoky a počet střelby stoupl o 100%. Soudy a společnost si neví rady.

5.9.2019 v 8:47 | Karma článku: 40.66 | Přečteno: 1800 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Michal Pohanka

Kde se v září nejlíp seznámí nezadaný muž aneb Držte se lopaty, žrádla, půllitru a porna

„Musíš jít na břišní tance," naordinovala mi milá kolegyně Zdeňka. „Chodí tam samý ženský, tam se snadno seznámíš i ty. Budeš mezi nimi stejná rarita, jako když ženská chodí do Tipsportu nebo provádí výkopové práce."

15.9.2019 v 4:47 | Karma článku: 15.73 | Přečteno: 432 | Diskuse

Beata Krusic

Cáklý kousek - se zajímavým pozadím svého vzniku

Když jsem poprvé uslyšela song britského zpěváka, libanon-amerického původu, který vystupuje pod jménem Mika, nějak jsem vůbec nevěděla, jak jej popsat, či brát. Byl pro mě něčím velmi zvláštní, pop - a přitom něco víc......

15.9.2019 v 1:09 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 80 | Diskuse

Beata Krusic

Žádná Medvědice, ale Maruš ...

Tentokrát na to neměla ani ta Medvědice. Je sice silná, značně podmanivá, ale na Maruš opravdu neměla. Maruš mě sevřela svým pevným objetím a spolu s Markétkou mě docela pěkně nakopla. Díky Bohu:-).

14.9.2019 v 21:42 | Karma článku: 6.40 | Přečteno: 253 | Diskuse

Jan Pražák

Milostná epizoda dvou žen

Děti vylétly z hnízda a Roman s Hedvikou se mohli začít víc věnovat svým koníčkům. Část dovolené trávili odděleně, on žil tenisem a ona poznáváním cizích krajů. Oběma to tak naprosto vyhovovalo, až jednou...

14.9.2019 v 18:09 | Karma článku: 15.24 | Přečteno: 653 | Diskuse

Petr Šimík

O závislosti II

Možná by to chtělo ještě jeden všeobecný článek, ale radši k věci. Jsem toho názoru, že se problém závislosti, jsem alkoholik, v médiích prezentuje jednostranně na základě odkazu Mudr. Skály.

14.9.2019 v 16:28 | Karma článku: 5.31 | Přečteno: 184 | Diskuse
Počet článků 233 Celková karma 40.43 Průměrná čtenost 2730

Samotář a cestovatel

Najdete na iDNES.cz